Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

34 minutes ago, copkillah said:

 

On ovakve ispade™ ima otkako je otvorio tviter, tako da čisto sumnjam da im se odnos promenio.

 

Znam, zato me i čudi da su uopšte pristali da endorsuju bilo šta što ima veze sa ovom pojavom. 

Link to comment
23 minutes ago, Frank Pembleton said:

Pa oni su stari ortaciemoji769.png...
Ali ipak...



... Shiit has hit the fan...
 

 

21 minutes ago, James Marshall said:

Znam, zato me i čudi da su uopšte pristali da endorsuju bilo šta što ima veze sa ovom pojavom. 

 

Frenk je objasnio, "ortaci ne znaju" kao što Vikler rekao. Kad je neko ortak, onda lako prelaziš preko nekih stvari ili ih ne primećuješ ili ih ignorišeš. Setimo se slučajeva Gondža™ ili Džoni Racković, gde su ih ortaci branili naslepo, ne znajući šta se stvarno desilo.

 

Link to comment
Just now, copkillah said:

 

 

Frenk je objasnio, "ortaci ne znaju" kao što Vikler rekao. Kad je neko ortak, onda lako prelaziš preko nekih stvari ili ih ne primećuješ ili ih ignorišeš. Setimo se slučajeva Gondža™ ili Džoni Racković, gde su ih ortaci branili naslepo, ne znajući šta se stvarno desilo.

 

 

Ne znam na koga je Frenk referisao kao na "ortake", koliko sam skapirao D&M (zapravo više D, M-a prilično boli ona stvar za ovakve pojave) su dali boost ovom potkastu prvenstveno zbog Mašića i Skroze (a možda i tviter ratnice Bojane Maljević), a da su se kao "nismo slušali, pa pružamo podršku naslijepo" ogradili od Duleta Glavonje. Ali, kao što ti reče, svi znamo ko je Dule Glavonja, bježiš od njega na svakom nivou, da ne bi fasovao fašistoidni urbanitis džiberitis, nema tu mjesta nikakvoj podršci ni naslijepo, čak i da preko puta njega sjede Džoi Ramone i Zoran Đinđić lično. 

Link to comment
 
Ne znam na koga je Frenk referisao kao na "ortake", koliko sam skapirao D&M (zapravo više D, M-a prilično boli ona stvar za ovakve pojave) su dali boost ovom potkastu prvenstveno zbog Mašića i Skroze (a možda i tviter ratnice Bojane Maljević), a da su se kao "nismo slušali, pa pružamo podršku naslijepo" ogradili od Duleta Glavonje. Ali, kao što ti reče, svi znamo ko je Dule Glavonja, bježiš od njega na svakom nivou, da ne bi fasovao fašistoidni urbanitis džiberitis, nema tu mjesta nikakvoj podršci ni naslijepo, čak i da preko puta njega sjede Džoi Ramone i Zoran Đinđić lično. 
Mislio sam na Glavonju kod ortakluka[emoji769]



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
Just now, Frank Pembleton said:

Mislio sam na Glavonju kod ortaklukaemoji769.png



... Shiit has hit the fan...
 

 

Priznajem da sam propustio tu epizodu o ortačenju Glavonje sa nekim iz dvojca D&M, kažem, slušao sam ih prije par sedmica, kad su pominjali ovaj potkast, i da su se ogradili od Glavonje, ali iskreno, nedovoljno za moj ukus. Ko što rekoh, sve što ima veze sa dotičnim ne treba ni pipati i podržavati, pa makar imalo Seal of approval od strane konzilijuma neuropsihijatara. 

Link to comment
18 minutes ago, copkillah said:

sad mi apsolutno ništa nije jasno :lol:

 

Ni meni, vidim ovaj je ipak neki selebriti, zovu ga u emisije a ne bi trebalo, o čemu se radi, ko je on...?

Neka beogradska seoska luda?

Edited by JozoMujica
Link to comment
8 minutes ago, JozoMujica said:

Ni meni, vidim ovaj je ipak neki selebriti, zovu ga u emisije a ne bi trebalo, o čemu se radi, ko je on...?

Neka beogradska seoska luda?

staari panker.

Link to comment
39 minutes ago, JozoMujica said:

Ni meni, vidim ovaj je ipak neki selebriti, zovu ga u emisije a ne bi trebalo, o čemu se radi, ko je on...?

Neka beogradska seoska luda?

 

Ma ne to, nego ovo, ako sam razumeo, da je sarađivao sa D&M? 

 

A ovako, has-been lik, ili kako živana reče :D

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...