Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

Ne razumem, to sto je ovo u slavu Svedske il sta ti ga ja znam, znaci da ne smemo da kritikujemo?

 

Odo da plesem sa krpom preko tukija ispred skupstine, u znak podrske africkoj braci.

Link to comment

pa smemo, ali niko nije ni kritikovao to što je bilo, nego je bila gomila kretenskih komentara na nešto što su ljudi sami iskonstruisali u svojim glavama

 

ovaj je malo preterao sa patetičnim izvinjavanjem,

ali jedno pošteno mea culpa jbg  ispao sam glup, nisam imao pojma, od svih koji su se zatrčali kao mufloni, bi bilo  sasvim na mestu

Link to comment

Al ja opet ne kapiram, treba da se izvinim svedjanima sto je njihova srca povredila moja izjava da mi se sere od toga da nasu fuckin skupstinu ukrasavaju kao njihov jebeni dzemper? Sad, nije Vesic nego svedjani pa je odjednom sve to evropski i standard i mi treba da se pokrijemo usima? Sve da je jebeni Dalaj Lama stavio ovaj ukras to ne menja kako on izgleda.

Mislim, malo i samopostovanja nije na odmet. 

Link to comment
Al ja opet ne kapiram, treba da se izvinim svedjanima sto je njihova srca povredila moja izjava da mi se sere od toga da nasu fuckin skupstinu ukrasavaju kao njihov jebeni dzemper? Sad, nije Vesic nego svedjani pa je odjednom sve to evropski i standard i mi treba da se pokrijemo usima? Sve da je jebeni Dalaj Lama stavio ovaj ukras to ne menja kako on izgleda.
Mislim, malo i samopostovanja nije na odmet. 
Tačno tako. Meni je ono ružno. I šta sad zato što je neko proslavljao Švedski praznik, odjednom nije ružno?




... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Uostalom, mogli su da obaveste građanstvo da će biti tamo neka proslava i da je gradska skupština iznajmljena za određenu svoticu šveđanima. 

To i dalje ne čini ovaj performans lepim.

Link to comment
54 minutes ago, Shan Jan said:

Al ja opet ne kapiram, treba da se izvinim svedjanima sto je njihova srca povredila moja izjava da mi se sere od toga da nasu fuckin skupstinu ukrasavaju kao njihov jebeni dzemper? Sad, nije Vesic nego svedjani pa je odjednom sve to evropski i standard i mi treba da se pokrijemo usima? Sve da je jebeni Dalaj Lama stavio ovaj ukras to ne menja kako on izgleda.

Mislim, malo i samopostovanja nije na odmet. 

 

da ali sve zavisi od konteksta

 

prvo, niko nije ni komentarisao način kako Šveđani slave svoj praznik, nego Vesićevu novogodišnju rasvetu na gradskoj skupštini. od toga zavisi i da li je lepo ili nije, šarena novogodišnja rasveta na gradskoj skupštini bi bila ružna, ali šarena predstava za decu ne mora uopšte da bude ružna, što bi bila ružna

 

ok ima i taj treći rakurs, šta ima Šveđani da se zajebavaju  na našoj fuckin skupštini, ali to bi mislim bilo previše uptight čak i za Paju Raju  Vlaju iz  Levijatana

Link to comment

Pa sad razne budale, mogu da kače svakakve "kontekste"...

Problem je što ako neko kaže:
Meni ono ružno i bezveze...
Odma se kači da je to 1 Švedska i šta ti imaš protiv Švedske i dece itd...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...