Jump to content
IGNORED

Regionalna liga?


kud u maglu Simoviću

  

76 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 424
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Nikodije

    73

  • gone fishing

    27

  • hazard

    26

  • Meazza

    25

"Šta znači reč regionalna liga? Kakva je to liga? Ako se radi o ideji da klubovima iz Slovenije, Hrvatske, Srbije, ali i iz Austrije, Grčke, Bugarske, Mađarske, koji su ispali iz evropskih takmičenja, damo priliku da na proleće igraju između sebe, onda nemam ništa protiv. Smatram da je to odlična ideja. Ali, ako se termin regionalni odnosi isključivo na klubove iz bivše Jugoslavije, onda sam izričito protiv. Ne vidim zbog čega bi Slovenija trebalo da učestvuje u tome," rekao je sportski direktor NK Maribor, Zlatko Zahovič, za "Index.hr".

 

Nista od Maribora :(

Link to comment

Mozzart piše da onaj slovenac što je sad glavni baja,valjda šeferin se zove, razmišlja da napravi nekoliko regionalnih liga.mi zajedno sa grcima,turcima,rumunima,bugarima,makedoncima,albancima i crnogorcima, dok bi hrvati igrali sa madjarima,bih,slovacima,česima i austrijancima.

Napravili bi i neku skandinavsku regionalnu ligu i neku sssr regionalnu ligu.

 

Ala bi nas unakazili turski milioneri...rastavljali bi nas na sitne delove :(

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Mozzart piše da onaj slovenac što je sad glavni baja,valjda šeferin se zove, razmišlja da napravi nekoliko regionalnih liga.mi zajedno sa grcima,turcima,rumunima,bugarima,makedoncima,albancima i crnogorcima, dok bi hrvati igrali sa madjarima,bih,slovacima,česima i austrijancima.

Napravili bi i neku skandinavsku regionalnu ligu i neku sssr regionalnu ligu.

 

Ala bi nas unakazili turski milioneri...rastavljali bi nas na sitne delove :(

 

u sportskim novostima tomislav zidak moli sukera i bobana da iskoriste svoj uticaj na cefurina kako bi hrvatski klubovi islu u reg. ligu sa madjarima, austrijancima, cesima... a ne u, citiram, balkansku krcmu. naravno lolcina za to, posto jedina regionalna liga na ovim prostorima koja ima smisla je ona koja spaja veliku cetvorku, sve ostalo je sviranje falusu, koji crni madjari i bugari... zna to i zidak, nego je nuzno to 1 neko prosipanje patriotizma. jal cokoladice, jal zelja za madjarima i austrijancima, sve je to 1 te ista bolest mozga.

Link to comment

dok bi hrvati igrali sa madjarima,bih,slovacima,česima i austrijancima.

 

 

ma kako je to samo slatko, na šta li me to podseća, ne mogu da se setim...

Link to comment

u sportskim novostima tomislav zidak moli sukera i bobana da iskoriste svoj uticaj na cefurina kako bi hrvatski klubovi islu u reg. ligu sa madjarima, austrijancima, cesima... a ne u, citiram, balkansku krcmu. naravno lolcina za to, posto jedina regionalna liga na ovim prostorima koja ima smisla je ona koja spaja veliku cetvorku, sve ostalo je sviranje falusu, koji crni madjari i bugari... zna to i zidak, nego je nuzno to 1 neko prosipanje patriotizma. jal cokoladice, jal zelja za madjarima i austrijancima, sve je to 1 te ista bolest mozga.

+1

 

crne su asocijacije na bilo šta istočnije od dunava i drine

Link to comment

ja racunam da ovih 7 saveza (ex yu + madjari) koji su sastavili omladinsku regionalnu ligu je sasvim realna prica i za ligu velikih. sto se mene tice madjari nisu potrebni, ali neka bude, cisto da hrvatima bude lakse jer eto, to onda nije ex yu liga.

Edited by Nikodije
Link to comment

Znači vi ste listom protiv ove podele, koliko vidim? :)

 

Meni lično je svejedno samo da nismo u istom košu sa albanskim timovima,sa njima ne možemo da igramo.

Meni su draži grčki i turski timovi nego slovački i češki,pošto mislim da su jači.

Kod bugara imamo ludogorec koji može da odere celu austrijsku ligu.

A te austrougarske političke fore koje furaju hrvati me ne dotiču. :)

Iovako će biti kako uefa odluči.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...