Jump to content
IGNORED

nasilje u porodici


renne

Recommended Posts

Ja mislim da bi ipak trebalo da se suzdržimo od spekulacija do kraja istrage, posebno ako su iste zasnovane na izveštaju đubratarskih i smrdljivih gansterskih štampanih stvari.

Link to comment
  • Replies 262
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    23

  • JozoMujica

    17

  • Аврам Гојић

    17

  • fragand

    15

Pa niko se ovde ne poziva na Kurir i Blic vec na GAK i MUP. To su ipak kud i kamo ozbiljniji izvori.
Do jaja su ozbiljniji. Ozbiljni su do jednog telefonskog poziva koji ce od njih uciniti saljivdzije.
Link to comment
Pa niko se ovde ne poziva na Kurir i Blic vec na GAK i MUP. To su ipak kud i kamo ozbiljniji izvori.
U GAK-u su utvrdili da nije bilo povreda ali nisu utvrdili da nije bilo silovanja. Sto se MUP-a tice oni su ozbiljni u picku materinu, narocito kada novinarima daju informacije koje ne bi trebalo da daju.
Link to comment
Naravno da silovanje može da ima i sasvim drugi oblik tipa pištolj uperen u glavu. Ali to nije "dva dana su me tukli i silovali", dakle njena (navodna) izjava se ne slaže sa (navodnim) medicinskim nalazom.
hoces da kazes mozda je malo silovana, a ne ovoliko puno koliko prica?
Link to comment
U GAK-u su utvrdili da nije bilo povreda ali nisu utvrdili da nije bilo silovanja.Sto se MUP-a tice oni su ozbiljni u picku materinu, narocito kada novinarima daju informacije koje ne bi trebalo da daju.
+1
Link to comment
Ne dokazuje se da nije bilo silovanja, već da nije bilo nasilne penetracije.Naravno da silovanje može da ima i sasvim drugi oblik tipa pištolj uperen u glavu. Ali to nije "dva dana su me tukli i silovali", dakle njena (navodna) izjava se ne slaže sa (navodnim) medicinskim nalazom.
Da si pročitao vrlo kratak tekst koji sam linkovala saznao bi da je silovanje traumatično iskustvo, a da trauma može da utiče na koherentnost izjave žrtve.Uostalom, nemam ja šta da objašnjavam osobi koja kao činjenice koje je neophodno imati u vidu prilikom diskusije o ovom slučaju navodi to da je žena pravila "skandal" na splavu, da je dobila od momka kola na poklon, da nije zvala roditelje nego drugarice, i da ima povrede "samo" na licu. Ne zna se šta od ovoga zaslužuje veći fejspalm. Edited by sailorman
Link to comment

Super mi je to sto se automtski veruje njoj uprkos cudnom ponasanju (pri tom ne mislim na izbor decka, vec sve sto se desilo nakon odlaska sa splava) a nipodastva GAK, standardni test za utvrdjivanje silovanja i policijska istraga. cini mi se da bi pojedini sa foruma vikali silovanje sve kada bi nesrecnica sutra dala izjavu u medijima kako je sve izmislila.od trenutne situacije imamo to da se napila/nadrogirala, izdivljala i pojebala za vikend. Big fuckin' deal. nemaju ni splavarke ni devojke tapiju na to. desava se i intelektualkama ali i tipovima. problem je nastao u tome sto su njeni revnosni drugari pozurili da je traze po fejsu, a nestala manekenka dobro prodaje novine. stvar se otela kontroli jer je morala da smisli neku pricu gde je bila, a ko i vecina njenih vrsnjakinja nije upucena da optuzbe o silovanju jako ozbiljna stvar, cak i kada su lazne i usmerene na nepoznate momke u nepoznatom stanu.

Link to comment
Ja mislim da bi ipak trebalo da se suzdržimo od spekulacija do kraja istrage, posebno ako su iste zasnovane na izveštaju đubratarskih i smrdljivih gansterskih štampanih stvari.
Super mi je to sto se automtski veruje njoj uprkos cudnom ponasanju (pri tom ne mislim na izbor decka, vec sve sto se desilo nakon odlaska sa splava) a nipodastva GAK, standardni test za utvrdjivanje silovanja i policijska istraga. cini mi se da bi pojedini sa foruma vikali silovanje sve kada bi nesrecnica sutra dala izjavu u medijima kako je sve izmislila.od trenutne situacije imamo to da se napila/nadrogirala, izdivljala i pojebala za vikend. Big fuckin' deal. nemaju ni splavarke ni devojke tapiju na to. desava se i intelektualkama ali i tipovima. problem je nastao u tome sto su njeni revnosni drugari pozurili da je traze po fejsu, a nestala manekenka dobro prodaje novine. stvar se otela kontroli jer je morala da smisli neku pricu gde je bila, a ko i vecina njenih vrsnjakinja nije upucena da optuzbe o silovanju jako ozbiljna stvar, cak i kada su lazne i usmerene na nepoznate momke u nepoznatom stanu.
Pa ko sad automatski pretpostavlja šta?
Link to comment

Evo na Blic Plusu (da, znam, i nije najpouzdaniji izvor) pišu da je sve iscenirano, da namerno nije uzimala vodu i hranu, da je jednom uključila mob da vidi jel čkode zvao i da je ženi koja ju je našla rekla da zove čkodea a ne murija.. Malo se zaigrala ako je stvarno tako.. I još da dodam, sve se slažem sa pavlovim postom iznad.. Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2

Link to comment
hoces da kazes mozda je malo silovana, a ne ovoliko puno koliko prica?
Ne, neću to da kažem, jer ne može da bude malo ili mnogo silovana. Silovanje je silovanje.Ono što hoću da kažem je se njena izjava ne podudara sa materijalnim dokazima.Ako sumnjaš u materijalne dokaze (odsustvo tragova premlaćivanja i silovanja), ne vidim zašto bi verovala njenoj izjavi.
Da si pročitao vrlo kratak tekst koji sam linkovala saznao bi da je silovanje traumatično iskustvo, a da trauma može da utiče na koherentnost izjave žrtve.
Izvini, stvarno ne mogu da čitam tekstove na sajtovima koji ističu polnu, nacionalnu ili bilo kakvu drugu nebiranu pripadnost.Dalje, to mi nije ni potrebno da bih znao koliko je silovanje (ili bilo koji drugi oblik nasilja nad bespomoćnom žrtvom) traumatično iskustvo, imao sam na žalost kao klinac priliku da se na primeru najbolje drugarice neposredno uverim, pa i da uspem da je zaštitim dobivši pri tome žestoke batine.Ono što sve vreme pokušavam da kažem je da njeno (po svoj prilici i nama dostupnim informacijama) dramljenje i glupiranje može nekog drugog da košta.I sve ovo pišem sa ogradom, možda je jesu oteli, vodili u Zemun, zatim na Vidikovac, pa u Rakovicu, pa u Resnik, silovali, mlatili, drogirali, napijali, šta god, u kom slučaju se pokrivam ušima i duboko izvinjavam zbog ovog što pišem, ali mi intuicija i ovo malo informacija koje imamo iz medija (koji su se ovde pokazali vrlo neprofesionalnim i željnim skandala) govore drugačije.
Uostalom, nemam ja šta da objašnjavam osobi
Hvala ti na tome. Edited by gotivac
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...