Jump to content
IGNORED

nasilje u porodici


renne

Recommended Posts

  • Replies 262
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    23

  • JozoMujica

    17

  • Аврам Гојић

    17

  • fragand

    15

"Standardni test za utvrđivanje silovanja" je jedna od jačih stvari koje sam ove pročitala.
Igrom slucaja sam izmedju ostalog na fakultetu bavio i forenzikom, ali nisam bas planirao da se gadjam sa strucnim terminima. Ali da ukratko postoje standardni i obavezni testovi koji se sa razlogom rade kada god neko prijavi silovanje. Edited by pavllle
Link to comment

Hm, "A sexual assault evidence collection kit, sexual assault forensic evidence (SAFE) kit, Sexual offense evidence collection (SOEC) kit or Physical Evidence Recovery Kit (PERK),[1] is a set of items used by medical personnel for gathering and preserving physical evidence following an allegation of sexual assault which can be used in rape investigation."Baš se na engleskom čudno piše "standarni test za utvrđivanje silovanja"

Link to comment
Igrom slucaja sam izmedju ostalog na fakultetu bavio forenzikom, ali nisam bas planirao da se gadjam sa strucnim terminima. Ali da ukratko postoje standardni i obavezni testovi koji se sa razlogom rade kada god neko prijavi silovanje.
Naravno da postoje, mislim da sejlormenka ima problem sa ovim "za utvrđivanje". Mislim da smo to već apsolvirali, takvim testom se ne može utvrditi da silovanja nije bilo.
Link to comment
Igrom slucaja sam izmedju ostalog na fakultetu bavio forenzikom, ali nisam bas planirao da se gadjam sa strucnim terminima. Ali da ukratko postoje standardni i obavezni testovi koji se sa razlogom rade kada god neko prijavi silovanje.
Nije mi jasno kako ne kapiraš da je forenzičkim testom moguće utvrditi da je silovanja bilo, ali da nije moguće utvrditi da silovanja nije bilo.edit: Syme uleteo. Edited by sailorman
Link to comment

Znaci sada se opet vracamo na onu ideju da su je vozali kroz pola grada, opijali, drogirali i drzali zednu i pri tom je nezno silovali dva dana i to cak trojica. Ti forenzicki testovi su dosta osetljivi pa se odredjene masnice i povrede mogu naci i posle doborovoljnog a malo zesceg sexa. Zato razumi ako mi je sa profesionalne strane malo tesko da prihvatim da je u kratkom periodu imala sex sa 3 tipa a da se bas nikakva povreda nije desila.Naravno ostavljam taj promil sumnje da joj se desio bas takav perfect storm, ali pre bih rekao da se zbog nepoznavanja posedica M.M. malo zaigrala.

Link to comment
Zato razumi ako mi je sa profesionalne strane malo tesko da prihvatim da je u kratkom periodu imala sex sa 3 tipa a da se bas nikakva povreda nije desila.
Kakva profesija, kakvi bakrači, ŽENESAINTERNETA znaju bolje.
Link to comment
Izvini, stvarno ne mogu da čitam tekstove na sajtovima koji ističu polnu, nacionalnu ili bilo kakvu drugu nebiranu pripadnost.
? Edited by Syme
Link to comment
?
zenesainterneta, srbiizdijaspore, prirodnoplaviiztunguzije... Za mene izvori koji ističu pripadnost nečemu što nisu birali nemaju kredibilitet. :) Edited by gotivac
Link to comment

Mogu da izuzmem one koji nemaju ista prava kao drugi koji nemaju tu neizabranu osobinu.Ne vidim čemu bi danas služile ove crnačke asocijacije u USA, i zašto bi se borili samo za prava crnaca, kada su podjednako ugrožena i prava belaca.No, da ne trolujemo.

Link to comment

Drugim rečima, pozivanje na identitet je okej ako je u sklopu borbe protiv diskriminacije na osnovu tog identiteta, zar ne? Gay Pride nije isto što i White Pride (ili možda jeste?).Šta ti onda smeta kod Žena sa Interneta koje se bave "mizoginijom i seksizmom na Internetu"? Ili misliš da ove pojave ne postoje?

Link to comment

Kakvo sad učitavanje? Gotivac je rekao da za njega "izvori koji ističu pripadnost nečemu što nisu birali nemaju kredibilitet." Ja sad samo pokušavam da otkrijem šta je time zapravo hteo da kaže.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...