Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • BlackGeorge

    365

  • Filipenko

    359

Evo ja ću, pre nego što dođe vesela družina:

 

Jadni grobarčići, šta im rade...

 

 

Sram te bilo da ih ovako (in)direktno prozivaš, kao da ne znaš za one silne probleme sa živcima i dijarejom usled pritiska sa naše strane brda...

Link to comment

pa kad bolje razmislim i jesmo krivi, čovek treba da pazi koga pušta u kuću. mada, da ih nismo pustili i zbog toga bi bili kažnjeni. okreni obrni, krivi smo.

 

u svakom slučaju mislim da treba pretresti još jednom sve naše igrače, a neke i malo batinati operativno obraditi. ko zna kakve će još krivice da isplivaju.

Link to comment

moramo da se stabilizujemo, i da za početak odredimo ko će otvoriti novi topic umesto pokojnog žara. poll bi nam ekipica™ uzjebala odmah. dajte ideje.

ja sam za dranatu ili mayday

Link to comment

Groblje, nemojte biti malodušni. Ovo proleće je donelo mnogo toga dobrog: Lukač je odličan golman, tu smo mirni par godina, Vulićević konačno solidno rešenje na beku, Drinčić pravi komandant na sredini terena, mislim i da Lazović može mnogo da nam pruži, klinci koji ulaze u tim takođe. Odigrali smo nekoliko odličnih utakmica ali i nekoliko loših, svaka čast Vojvodini koja nam je pošteno uzela bod na JNA i posebno Napretku koji nas je taktički rasturio. Biće bolje. Nemamo za čim da žalimo, ipak smo titulu izgubili od jedne perfektno selektirane i odlično vođene ekipe koja je, uz to, u stravičnom naletu i usponu forme.

 

Obzirom da inače titule osvajamo jedino uz pomoć generala Tempa, Suda udruženog rada, Mirka Marjanovića i Tomislava Karadžića, ove godine smo makar pružili dostojan otpor. Navikavajte se na otpor.

 

Dođite na JNA da u poslednjem kolu pozdravimo naše fudbalere i otplačemo što se u Srbiji konačno živi bolje.

 

http://youtu.be/hDUKyZ9Sq0g

Link to comment

Groblje, nemojte biti malodušni. Ovo proleće je donelo mnogo toga dobrog: Lukač je odličan golman, tu smo mirni par godina, Vulićević konačno solidno rešenje na beku, Drinčić pravi komandant na sredini terena, mislim i da Lazović može mnogo da nam pruži, klinci koji ulaze u tim takođe. Odigrali smo nekoliko odličnih utakmica ali i nekoliko loših, svaka čast Vojvodini koja nam je pošteno uzela bod na JNA i posebno Napretku koji nas je taktički rasturio. Biće bolje. Nemamo za čim da žalimo, ipak smo titulu izgubili od jedne perfektno selektirane i odlično vođene ekipe koja je, uz to, u stravičnom naletu i usponu forme.

 

Obzirom da inače titule osvajamo jedino uz pomoć generala Tempa, Suda udruženog rada, Mirka Marjanovića i Tomislava Karadžića, ove godine smo makar pružili dostojan otpor. Navikavajte se na otpor.

 

Dođite na JNA da u poslednjem kolu pozdravimo naše fudbalere i otplačemo što se u Srbiji konačno živi bolje.

 

http://youtu.be/hDUKyZ9Sq0g

 

dobar drug mog pradede, pricao mi je puno o njemu. :)

Link to comment

ovo je stvarno do jaja. pokrenes hajku o abho koji su grobari stavili na sever, pretreses i igrace Partizana i onda kada sokantno i neocekivano gosti izdivljaju ti kaznis domaci tim.

Link to comment

@pavl^ne

Nego kako, molicu lepo. Sta si ti mislio, da je 1Sajber >> 2Pickoustog? Nije mu Saja do jaja, bre.

Edited by Њујоркер
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...