Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

Naravno , atmosfera je trenutno takva da najveci olos sa severa sebe dozivljava kao boga i batinu u srpskom drustvu ... bez bojaznosti od neke represije drzave ...   Jbg  , nekadsni clan je avanzovao u faraona ...

 

 

Ne vredi...doslo je I  njihovo ©.

 

Mogu samo da zamislim koje su to frustracije...zamisli da pamtis poslednju Zvezdinu titulu kad si bio cetvrti razred osnovne skole, a sad si treci srednje. Konacno je njihovo, pa makar bilo I oteto/ukradeno, sta god.

Jedino sto smeta je sto to kod njih prolazi bez apsolutno ikakve kritike, ili gorkog ukusa u ustima, pod parolom - " ko vas j*be, bilo vam je lepo dok ste krali, sad je red na nas  ". I to je opste prihvaceno u drustvu, medijima, itd.

 

Klince mogu da razumem ( mladost-ludost ), ali ove matore nikako.

 

Vidis, Beowle, o ovome ti pricam. Ovakvi tekstovi u novinama samo ce uciniti da neki Geograf ili Crosman bace ciglu i razbiju glavu nekom detetu (Copi nece jer ne sme) s one druge navijacke strane. To im je smisao i zato se i pisu. A kladim se da nema pet ljudi ukupno koji su uopste procitali tekst iz Telegrafa koji je Filip postavio.

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • BlackGeorge

    365

  • Filipenko

    359

^^

 

Klince mogu da razumem ( mladost-ludost ), ali ove matore nikako.

 

 

Niti imam ciglu, niti sam klinac, niti mrzim Zvezdu vise nego sto volim Partizan.

 

Obrazlozi svoj post ili obrati paznju na " " ko vas j*be, bilo vam je lepo dok ste krali, sad je red na nas  ".

Edited by crosman
Link to comment

Vidis, Beowle, o ovome ti pricam. Ovakvi tekstovi u novinama samo ce uciniti da neki Geograf ili Crosman bace ciglu i razbiju glavu nekom detetu (Copi nece jer ne sme) s one druge navijacke strane. To im je smisao i zato se i pisu. A kladim se da nema pet ljudi ukupno koji su uopste procitali tekst iz Telegrafa koji je Filip postavio.

 

Drago mi je da za razliku od mene ti imaš muda da baciš ciglu i razbiješ glavu nekom detetu. 

Link to comment

Drago mi je da za razliku od mene ti imaš muda da baciš ciglu i razbiješ glavu nekom detetu. 

Ocekivao sam neki komentar o genetskom talogu od tebe :(

Link to comment

Ne vredi...doslo je I njihovo ©.

 

Mogu samo da zamislim koje su to frustracije...zamisli da pamtis poslednju Zvezdinu titulu kad si bio cetvrti razred osnovne skole, a sad si treci srednje. Konacno je njihovo, pa makar bilo I oteto/ukradeno, sta god.

Jedino sto smeta je sto to kod njih prolazi bez apsolutno ikakve kritike, ili gorkog ukusa u ustima, pod parolom - " ko vas j*be, bilo vam je lepo dok ste krali, sad je red na nas ". I to je opste prihvaceno u drustvu, medijima, itd.

 

Klince mogu da razumem ( mladost-ludost ), ali ove matore nikako.

govna su ti cigani, skoro ko spanci . eh, kada se setim samo kritickog duha na ovom topiku...tedu i simovicu je bilo neprijatno kad su osvajali titule, izvinjavali su se.

Link to comment

Ne vredi...doslo je I  njihovo ©.

 

Mogu samo da zamislim koje su to frustracije...zamisli da pamtis poslednju Zvezdinu titulu kad si bio cetvrti razred osnovne skole, a sad si treci srednje. Konacno je njihovo, pa makar bilo I oteto/ukradeno, sta god.

Jedino sto smeta je sto to kod njih prolazi bez apsolutno ikakve kritike, ili gorkog ukusa u ustima, pod parolom - " ko vas j*be, bilo vam je lepo dok ste krali, sad je red na nas  ". I to je opste prihvaceno u drustvu, medijima, itd.

 

Klince mogu da razumem ( mladost-ludost ), ali ove matore nikako.

 

tacno tako, mi smo svi slepi a ti si kralj objektivnosti, sto si ovim postom i dokazao.

Link to comment

tacno tako, mi smo svi slepi a ti si kralj objektivnosti, sto si ovim postom i dokazao.

 

 

Nadji bilo koji moj raniji post gde sam rekao da je ova titula manje postena nego neke prethodne, I necu se ovde vise javjati.

Edited by crosman
Link to comment

Ocekivao sam neki komentar o genetskom talogu od tebe :(

 

jes' pa da se izliže  <_<

 

tacno tako, mi smo svi slepi a ti si kralj objektivnosti, sto si ovim postom i dokazao.

 

Ovde apsolutno niko nije objektivan, ma koliko se neko trudio da ispadne takav. Da smo to ranije prihvatili, odavno bi živeli u miru i blagostanju, makar na ovom forumu. Ovako smo morali da čekamo godinama i godinama na zvezdinu titulu da bi se to ostvarilo :(

 

edit: typo

Edited by copkillah
Link to comment

Ne vredi...doslo je I  njihovo ©.

 

Mogu samo da zamislim koje su to frustracije...zamisli da pamtis poslednju Zvezdinu titulu kad si bio cetvrti razred osnovne skole, a sad si treci srednje. Konacno je njihovo, pa makar bilo I oteto/ukradeno, sta god.

Jedino sto smeta je sto to kod njih prolazi bez apsolutno ikakve kritike, ili gorkog ukusa u ustima, pod parolom - " ko vas j*be, bilo vam je lepo dok ste krali, sad je red na nas  ". I to je opste prihvaceno u drustvu, medijima, itd.

 

Klince mogu da razumem ( mladost-ludost ), ali ove matore nikako.

 

 

Nadji bilo koji moj raniji post gde sam rekao da je ovaj titula manje postena nego neke prethodne, I necu se ovde vise javjati.

 

:lolol:

 

Car.

Link to comment

:lolol:

 

Car.

 

 

Realan.

Za razliku od tebe sto mi guras ciglu u ruke.

 

 

edit : jos uvek cekam objasnjenje sta je bilo smesno/pogresno

Edited by crosman
Link to comment

Vidis, Beowle, o ovome ti pricam. Ovakvi tekstovi u novinama samo ce uciniti da neki Geograf ili Crosman bace ciglu i razbiju glavu nekom detetu (Copi nece jer ne sme) s one druge navijacke strane. To im je smisao i zato se i pisu. A kladim se da nema pet ljudi ukupno koji su uopste procitali tekst iz Telegrafa koji je Filip postavio.

:isuse:

Link to comment

Jebote, da je harper lee svaki put napuštao forum kada bi ga uhvatili u raskoraku, ne bi ga ovde bilo još od 2007. Obraz k'o đon kada može drugima da zamera tako nešto.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...