Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

Realan.

Za razliku od tebe sto mi guras ciglu u ruke.

 

Ne guram ti ja ciglu u ruke nego nacin razmisljanja iza tvog posta koji sam citirao. Ti mozda neces ali neki klinac koji na slican nacin razmislja hoce. Mucnite malo glavom i procitajte konacno taj tekst koji je Filip postavio. Covek je otisao na splav sa nekoliko svojih prijatelja i, pazi sad, u policijskoj pratnji, brutalno je pretucen od strane, kako kaze neimenovani izvor u istoj recenici "nepoznatih napadaca koji su ocigledno navijaci Zvezde" a da se cak ni ta policijska pratnja nije setila da pomeri cenjeno dupe. Napadaci su posle toga mirno odsetali sa splava, nikakva prekrsajna i krivicna prijava nije podneta, niko ih nije snimio niti pokusao da ih zaustavi. Delije se pominju samo u naslovu, posto autor teksta odlicno zna da ce 90% ljudi samo naslov i da procita. Pri cemu su sve vodje Delija notorni kriminalci od ranije poznati i policiji i medijima i nema ni teoretske sanse da bi se neko od njih izvukao bez pominjanja imena i prezimena.

 

Citav ovaj tekst je smisljen da isprovocira dodatno sentiment koji je i sada u velikoj meri zapaljiv, sto je i inace karakteristicno za zutu stampu. Tako se daje na znacaju i tim posranim Delijama i citavom tom navijackom kontekstu. Stojkovica je izudarala lokalna bagra sa imenom i prezimenom na mestu i u vreme na kojem i kada covek koji za sobom vuce policijsku pratnju ne ide ako ima dva grama mozga u glavi, sve ovo sto stoji u tekstu iznad toga je cisto paljenje vatre.

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • BlackGeorge

    365

  • Filipenko

    359

Odlicno, eto opravdanja da mu se ubuduce da jos par tjelohranitelja na teret drzavnog budzeta.

 

edit: et pavao

Edited by Feindouno
Link to comment

stojke probao da odbrani policajca? jbt, vi kao da ne razumete da su fudbaleri (posebice večitih) hronično nakurčeni, uglavnom fizički nerazvijeni, i što više posećuju elitne prestoničke klubove™, veća je šansa da ih neko izlema zato što se kurče ili ganjaju pogrešnu sponzorušu.

Link to comment

Realno, trebalo bi da ispuniš obećanje koje si olako dao.

 

 

 

vazi, cim mi dokazes gde sam prekrsio :

 

Nadji bilo koji moj raniji post gde sam rekao da je ova titula manje postena nego neke prethodne

 

 

Ako sam rekao da je oteta/ukradena, nisam rekao da prethodne nisu ili jesu...ako me pitas, onda sam vec jednom ranije rekao da je to meni manje/vise isto s*anje, drugo pakovanje.

 

Toliko o tome.

 

eve :  http://www.parapsihopatologija.com/forums/index.php?showtopic=18382&p=2557593

Edited by crosman
Link to comment

Vidis, Beowle, o ovome ti pricam. Ovakvi tekstovi u novinama samo ce uciniti da neki Geograf ili Crosman bace ciglu i razbiju glavu nekom detetu (Copi nece jer ne sme) s one druge navijacke strane. To im je smisao i zato se i pisu. A kladim se da nema pet ljudi ukupno koji su uopste procitali tekst iz Telegrafa koji je Filip postavio.

 

Učiniće tj. već su učinili još nešto. Potpuno su razvodnili bilo kakvu predstavu javnosti o opasnosti koju po čitavo društvo predstavljaju drogirane životinje koje biju, bodu, upucavaju i ubijaju svuda oko sebe i apsolutno su nedodirljive. Do pre par godina nije bilo tog Stojkovića čiji lik i delo bi nas sprečili da tu izgudriranu zlikovačku bandu na steroidima prepoznamo čim se negde pojavi ili potpiše. Sada ih prepoznajemo uslovno. Kada sutra budemo potpuno prestali da ih prepoznajemo, to će biti to i tu ćemo biti svi. Bukvalno.

Link to comment

jedino vazno u celoj ovoj prici je sto stojkovic i dalje ima policijsko obezbedjenje da ga ne bi lincovali zato sto je promenio sektu. uzas.

Link to comment

Dokle kod bude normalno da golmana reprezentacije prebijaju/lincuju  ( Djenova I sve oko Djenove ) oni koji mu nisu zaboravili ruznu proslost , bez obzira kakvo on govedo I svinja bio, dotle cemo biti u penisu.

A da je Stojke seljak - jeste.

Link to comment

jedino vazno u celoj ovoj prici je sto stojkovic i dalje ima policijsko obezbedjenje da ga ne bi lincovali zato sto je promenio sektu. uzas.

Ko ga jebe.

Glupa seljacina koja se kurci. Da nije molio za oprost i postao veci katolik od pape™ niko ne bi kurcem mrdnuo kao sto nije u slucaju mnogih drugih.

Da je normalna drzava odjebali bi ga pa nek ga brane drugari koji su mu oprostili.

Link to comment

Ko ga jebe.

Glupa seljacina koja se kurci. Da nije molio za oprost i postao veci katolik od pape™ niko ne bi kurcem mrdnuo kao sto nije u slucaju mnogih drugih.

Da je normalna drzava odjebali bi ga pa nek ga brane drugari koji su mu oprostili.

 

ne lupaj, molim te.

Link to comment

Post bi trebalo da ostane kao solidna ilustracija štete koja nastaje kada jedan don odluči da prestane da deli sudije, advokate i političare sa drugim donom, i krene da sav plen uzima za sebe.

Link to comment

@Fei njegovo pokajanje i majca o ruznoj proslosti je njegova na reakcija na to sto su neki ipak kurcem mrdali i pre toga...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...