Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

Ne bih imao ništa protiv. To je inače stara ideja Zeke i Bjeke, da se povučemo na Zemunelo i tamo igramo, a vojska neka sama plaća održavanje. Tako bi se na finjaka otarasili reketa najvernijih.

 

 

Ja bih to i uradio. Problem je što će nam onda ući u Zemunelo sa pričom da to treba da služi svu decu Srbije, a ne samo onu koja treniraju u Partizanu. Pa ćemo želeti da izgradimo neki manji stadion na drugom mestu, za šta neće biti tehničko-administrativnih uslova. Pa ćemo probati da se sa nekim fuzionišemo, na šta će nam odgovoriti da zakon o sportu ne predviđa takvu mogućnost. I tako dalje. Drugim rečima, da citiram voljenog maršal-osnivača, nigde ni koraka natrag.

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • BlackGeorge

    365

  • Filipenko

    359

Jbt vi onda u dupe da ljubite bivsu bracu sto se otcepise...vidjali bi titulu jednom u 20 god

 

Jok, ljubite ih vi - Zvezda - Srbija ! Nikad Jugoslavija !

Link to comment

a gde su Zeka i Bjeka mislili da igramo evropske utakmice? ovaj stadion je ruina i vlasniku je samo trošak, a za dovođenje u stanje pristojnosti verovatno treba boga oca para, ali se na njemu još mogu igrati evropske utakmice. do kada, videćemo. verovatno ne još dugo.

Link to comment

a gde su Zeka i Bjeka mislili da igramo evropske utakmice? ovaj stadion je ruina i vlasniku je samo trošak, a za dovođenje u stanje pristojnosti verovatno treba boga oca para, ali se na njemu još mogu igrati evropske utakmice. do kada, videćemo. verovatno ne još dugo.

 

 

Sta fali da igramo na Marakani ? :naughty:

 

A sad stvarno, stadion je najmanji problem. Prvo privatizacija, pa onda sve po redu. 

Link to comment

Uuuu druze to je humor na nivou osnovne skole, ne bih te vise zadrzavao ;)

 

A tvoj je prijatelju na mnogo vecem nivou ... a I kad smo vec u osnovnoj skoli - prvi si poceo :smoris:

Link to comment
 

Uuuu druze to je humor na nivou osnovne skole, ne bih te vise zadrzavao  ;)

 

 

Tako je, kad ispadneš glup, optuži drugoga za nedostatak humora i ponašanje u nivou osnovca.  :0.6:

Edited by Filipenko
Link to comment

Ajde mi ti Filipe tako pametan, budi ljubazan ukazi mi na to gde sam pogresio, bio bih ti zahvalan. Titulu ste osvojili 1983 pa tek 1993 osim ako ne racunas one koje vam je sud dodelio. Ovo sam spomenuo uporedjujuci neku nasu patnju o kojoj vi govorite u ovih sest godina. A rekoh da ne bi ste dugo videli titulu da nije bilo raspada drzave jer racunam da pored onako jake zvezde ne bi ste je bas dugo videli. A na "humor" I poredjenje sa Sv. Savom nemam sta da odgovorim

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...