Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • BlackGeorge

    365

  • Filipenko

    359

Ajde mi ti Filipe tako pametan, budi ljubazan ukazi mi na to gde sam pogresio, bio bih ti zahvalan. Titulu ste osvojili 1983 pa tek 1993 osim ako ne racunas one koje vam je sud dodelio. Ovo sam spomenuo uporedjujuci neku nasu patnju o kojoj vi govorite u ovih sest godina. A rekoh da ne bi ste dugo videli titulu da nije bilo raspada drzave jer racunam da pored onako jake zvezde ne bi ste je bas dugo videli. A na "humor" I poredjenje sa Sv. Savom nemam sta da odgovorim

 

Cekaj malo, da probam da se resetujem.... ja sam stvarno mislio da ti ne mislis ozbiljno ono oko titula I ljubljenje brace u dupe,  ko je koga stvorio/osnovao itd... isto sam i mislio da ces ti na isti nacin da prihvatis moje replike/zajebancije, koje su na nista manjem/vecem nivou nego tvoje...da sam znao da si ozbiljan, zaobisao bi te u sirokom luku.

 

 

Šta bi sa ovim, koliko je kažnjen Novi Pazar zbog nereda u Kruševcu?

 

Jedan od komentara na vest.     (  nisam mislio da ce da zadaje glavobolju, komentar pokazuje da ludilo ide u oba smera, I da leka nema...http://www.24sata.rs/sport/vesti/vest/pazarci-otvaraju-zvezdi-put-ka-tituli/132741.phtml  ).

 

 

Sto se mene tice Novi Pazar je nagradjen ,a prvi deo nagrade je simbolicno primio u vidu sfernog leteceg objekta koji je urucio Milijas u 17. minutu. Drugi deo nagrade na kraju sezone.

Link to comment

Cekaj malo, da probam da se resetujem.... ja sam stvarno mislio da ti ne mislis ozbiljno ono oko titula I ljubljenje brace u dupe, ko je koga stvorio/osnovao itd... isto sam i mislio da ces ti na isti nacin da prihvatis moje replike/zajebancije, koje su na nista manjem/vecem nivou nego tvoje...da sam znao da si ozbiljan, zaobisao bi te u sirokom luku.

Normalno da je ovo oko titula i brace sprdanje I sve u fazonu sbbkbb..nista licno protiv tebe naravno, nemoj se ljutis. Nego Filip ne propusta priliku da uzvrati I da prozove a zna da dodje I kenja na komsijskom topiku, ali ne branim, ima pravo da radi sta hoce

Edited by darkonet
Link to comment

Malo utehe i za nas. Čestitke Bratji. Postali smo šampioni Rusije pobedom od 1:0 u poslednjem kolu nad Lokomotivom! Tamo su cigani, to jest Spartak, tamo gde im je mesto - ispod pozicije koje ide u Evropu.

 

CSKA-Moscow-555x312.jpg

Link to comment

Malo utehe i za nas. Čestitke Bratji. Postali smo šampioni Rusije pobedom od 1:0 u poslednjem kolu nad Lokomotivom! Tamo su cigani, to jest Spartak, tamo gde im je mesto - ispod pozicije koje ide u Evropu.

:fantom: 

Link to comment

Evo ja ću, pre nego što dođe vesela družina:

 

Jadni grobarčići, šta im rade...

 

Nema zatvaranja tribina – ima novčanih kazni. Disciplinska komisija Fudbalskog saveza Srbije odlučila je samo da finansijski sankcioniše aktere 146. večitog derbija, pa ni Partizan ni Crvena zvezda, uprkos tome što je stadion u Humskoj 1 maltene goreo na utakmici 26. kola Superlige, a na njemu je pričinjena i materijalna šteta, o čemu je MOZZART Sport već pisao.
Crno-beli će platiti 300.000 dinara, dok će klub iz Ljutice Bogdana 1a morati da izdvoji 100.000 dinara, odlučila je Disciplinska komisija kojom je predsedavao Slobodan Pajović.
„Domaćin je sankcionisan zbog loše organizacije utakmice, upotrebe pirotehničkih sredstava, napada na službena lica, razbijenog stakla na sudijskoj svlačionici po završetku meča, dok je gost kažnjen usled upotrebe pirotehničkih sredstava, ogromne bakljade na severnoj tribini stadiona u Humskoj 1“, preneo je Milan Mladenović, sekretar Disciplinske komisije.
Osim klubova, novac iz džepa izvadiće i Albert Nađ, sportski direktor Partizana, kome se spočitava da je vređao arbitre po okončanju meča.
Nađ će morati da plati 50.000 dinara zbog vređanja pomoćnog sudije Milovana Ristića“, dopunio je Mladenović.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...