Jump to content
IGNORED

Ravna Gora - TV serija


Filipenko

Recommended Posts

Потом гледамо још један класичан историјски фалсификат. Немци 4. маја 1941. долазе у Планиницу и хапсе таоце, мада у ово место нису дошли до 6. децембра 1941. године
Ћути добро је,да нису дошли немци 4 маја гледали би бар још 42 епизоде ничега.
Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    275

  • Singer

    160

  • Filipenko

    123

  • Otto Katz

    123

Top Posters In This Topic

Posted Images

Што је опет још једна Радашинова велика грешка у корацима; инсистира на документаристичком приступу, тачним датумима итд, а прави грешку за грешком.

Link to comment
Сада је такође јасно да се на реконструкцију Дражиног пута до Равне Горе Радош Бајић ослања на мемоаре поручника Ратка Мартиновића
Ali RM pominje i mornaričkog narednika Franju, Hrvata u Družini Prstena, a ovdje ga nema. Možemo li prepoznati samog RM?
Не личи да се ослањао на Мартиновићеве мемоаре, што нимало не изненађује јер серија уопште ни на шта не личи.Додуше кад покушам у себи да испричам шта се десило у претходној епизоди, све имам утисак да је радњу описивао срески шпијун Алекса Жуњић (из Сумњивог лица)....
Link to comment
Од кога се крије комуниста, када су његови били у савезу са Немцима до 22. јуна? На целој територији окупиране Краљевине Југославије тада су били у служби Немцима, а служили су им боље него љотићевци.
Колико су лепо сарађивали, моћи ћемо ускоро да видимо у случају Мустафе Голубића...
Link to comment
Svim pripadnicima JVOU katoličke vjeroispovijesti čestit Božić! Dogodine u Splitu!
Dogodine u Kninu, preko Tomislavgrada. Potom Zadar preorati i posuti solju.
Link to comment

Tek sinoc videh da postoji tema za ovu seriju i od sinoc pa do sada procitah ovih 106 stranica i mnogo mi je drago sto ne gledam ovo govno od serije mada sam pogledao prvu epizodu. Jbt Selo gori u Aprilskom ratu. Sava Mrmak se prevrce u grobu, kakve je taj covek serije pravio, milina ga bilo gledati. Onaj Slom od 3 sata je remek delo za svaku Radosevu epizodu. Za mene potpuno ocekivano, los odabir glumaca, standardna postava ), losi dijalozi, istorijske neistine, svakakve budalastine, svaka cast svima vama koji ste odgledali svaku epizodu

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...