Jump to content
IGNORED

Ravna Gora - TV serija


Filipenko

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    275

  • Singer

    160

  • Filipenko

    123

  • Otto Katz

    123

Top Posters In This Topic

Posted Images

HAHAHHA, sad može da se... šiša! HAHAHAHAHA!
Već bi bio ošišan da nije imao uz sebe Mein Kempf, valjda ukraden iz jevrejske kuće...Malo mi nekako zbrzano ovaj suzni rastanak sa pater familias i još suzniji sastanak sa naslednikom, očekivao sam bar dva bloka reklama da prođu...
Link to comment

Braćo, pobeda! Brojno stanje ljudstva bez gubitaka. Održana 1 državnička lekcija od kafanskog stola koji će nam sva je prilika biti glavna crta fronta; elaborirana sva bijeda&tragedija Srpske Majke, objašnjen Pećanac; štiglić spasen; pastorala na standardnom nivou i još 1/2 trilera s šubarom trulom jabukom pride. Iz ove naše pobede rađa se sunce slobode.

Link to comment

ovo je bre umetnost!vi ne shvatate psiholosku ekspoziciju likovastrina i nećak kad pričaju, pa to je bre ko dostojevski

Edited by Hamlet Strašni
Link to comment

Bolje od prosle.Lose: reljefna geografska karta SFR Jugoslavije u kabinetu Milana Acimovica; strina prica ijekavski (mada atavisticke ijekavice po valjevskim selima ima i dan danas, niko ne govori bijela kafa…) u ekavskom kraju, jedino ako ona nije bosanka; upad svaba u zabacenu planinicu u potrazi za vojnikom (jedino ako neko nije otkucao, a strina mi sumnjiva)Dobro: ukaizvanje na trule jabuke u drazinoj vojsci, rasclanjavanje drazinih i kostinih (valjda kasnije i inih) cetnika u zasebne (para)vojne formacije, a ne ko do sada da se trpaju u isti kosI zasita je iritantno to bajicevo insistiranje na krkanluku...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...