Jump to content
IGNORED

Ravna Gora - TV serija


Filipenko

Recommended Posts

Zašto misliš da je diletant?
U kolokvijalnom smislu. Ne slazes se?
to sto ti nisi citao u partizanskoj citanci o tom zlocinima ne znaci da svaka avlija u bosni nije znala ko kome duguje krv kada dodje vreme za naplatu. imao sam 11 godina kada me je deda-stric proveo kroz srpske dubravice (aka pukis) i objasnio mi je ko je koga i kako zaklao i ko gde cuva oruzje. pricamo o 1975. godini.
+1000A i danas nije mnogo drugacije. Podebljavaju se neka imena, podvlace crte i dodaje na liste...
Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    275

  • Singer

    160

  • Filipenko

    123

  • Otto Katz

    123

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ozbiljna rasprava na ovom topiku, ha? Mogli bi malo da počistite ovo, komaradi, ha? Da vam bude lakše ... kad budete ... na szd! HAHAHAHAHAHAHAHAHA! ... AHAHAHAHAHAHAHAHA!...Sent from my iPad using Tapatalk HD

Link to comment
Ozbiljna rasprava na ovom topiku, ha? Mogli bi malo da počistite ovo, komaradi, ha? Da vam bude lakše ... kad budete ... na szd! HAHAHAHAHAHAHAHAHA! ... AHAHAHAHAHAHAHAHA!...
:Hail: :Hail: :Hail:
Link to comment
Ozbiljna rasprava na ovom topiku, ha? Mogli bi malo da počistite ovo, komaradi, ha? Da vam bude lakše ... kad budete ... na szd! HAHAHAHAHAHAHAHAHA! ... AHAHAHAHAHAHAHAHA!...Sent from my iPad using Tapatalk HD
:lolol:
Link to comment

Jeb'te se. Ja sam se nadovezao na gazzin lajn koji je malo i andricevski zazvucao a ja ga osetio kao neko ko je zime i leta provodio u Bosni. Uopste ga nisam povezao sa Bosnom 90tih vec sa Bosnom kao takvom, usranom.Uostalom, iskvaricemo ovaj casni topic. -_-

Link to comment
Да се вратимо на тему...Нико није прокоментарисао најбољи део јучерашње епизоде - САН! :0.6:
Čist Glišić! Fali samo Crno dete!
Link to comment
Да се вратимо на тему...Нико није прокоментарисао најбољи део јучерашње епизоде - САН! :0.6:
Nit' moje dobrojturokolumbo™ da je brutalni cetnik isti Daca Ikodinovic. :dry:
Link to comment

Pa ja bih okomentirao Daču Ikodinovića samo kad bih znao ko je to. Inače, braćo, za taj CAH moram priznati da se u sinoćnome boju nisam držao kako dolikuje vojniku NjKV. Preskakao sam većinu scena bez istorijskih ličnosti, DM, Nedića. CAH nisam ni vidio. Braćo, praštajte.Na kojoj je minuti? :blush:

Edited by king louie
Link to comment
Да се вратимо на тему...Нико није прокоментарисао најбољи део јучерашње епизоде - САН! :0.6:
To, Radoš je snove koristio i u SG, pokojni Žota je prepadao Radašina najavljujući mu belaje. Ovo sinoć je još i dobro u poređenju sa krezubim Draganom Nikolićem koji se smije smijehom Caneta iz voza. Mene je takođe malo na Glišića podsjetilo.Lujo, pa zar poslije onakvog govora pred bitku epizodu da popusti disciplina. Edited by pogranicni
Link to comment
Pa ja bih okomentirao Daču Ikodinovića samo kad bih znao ko je to. Inače, braćo, za taj CAH moram priznati da se u sinoćnome boju nisam držao kako dolikuje vojniku NjKV. Preskakao sam većinu scena bez istorijskih ličnosti, DM, Nedića. CAH nisam ni vidio. Braćo, praštajte.Na kojoj je minuti? :blush:
Ma nebitno... bitno je da smo se vratili nasoj borbi. :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...