Jump to content
IGNORED

the americans


luba

Recommended Posts

  • Replies 177
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sludge Factory

    32

  • Milosh76

    16

  • malkin

    13

  • Ryan Franco

    11

Da, bice i cetvrta sezona, vec se rade na njoj. 

 

Naravno, razbili su kao i uvek, zakuvali su kao da je tek sredina sezone, a ne kraj. Ko sad da ceka godinu dana! Ono sa malo sto su uradili mi se bas svidja, kontra od ocekivanog. 

Link to comment

Ono sa malo sto su uradili mi se bas svidja, kontra od ocekivanog. 

 

Pa, jeste, bilo je jedno 60 posto šansi da ide u suprotnom smeru, ali otišlo je kontra...

Link to comment

Odgledao sam prvu sezonu. Meni je ovo super, recimo duplo bolje od true detective npr. :) 

 

Dinamika mi je sjajna, luba reče valjda sa čim se maksimalno slažem, njihov odnos i geneza istog zanimljiv mi je koliko i sve ostalo. Malo me nerviralo što kada je prevario sa starom ljubavlju nije htela da mu oprosti ai što on nije rekao "jbt, kada si se viđala sa Gregorijem ko zna koliko, volela ga i delila sa njim sve i svašta što sa mnom nisi, onda nisi bila toliko dosledna i bila si mnogo fleksibilnija po pitanju prevare". Ipak je to stvar koja je najviše uticala na njihov odnos u prvoj sezoni, zato mi je i smetalo. Ako bi se tražila dlaka u jajetu, moglo bi se požaliti na još neke rupice u priči no sve je to zanemarljivo, a i Vini će to već da odradi ako nije :D

 

Špijunske teme inače imaju uvek dosta prostora da se popune kojekakvim zanimljivostima, krticama, ubistvima, i sl. Ovi to super koriste, stalno je zanimljivo i napeto. Sve u svemu, odlično.

Link to comment
  • 1 month later...

Nema spojlera, završilo se pre mesec i po dana.

 

Zbindžovao sam treću sezonu. Mnogo mi se sviđa i dalje, mada malo počinju neke stvari da se menjaju, da ne kažem da izlaze van kontrole.

 

Prvo, njihov špijunski posao je manje-više uvek bio gimmick, ali je sada to otvoreno, a na momente mi se čini i da je parodično, što je drastično drugačiji ton nego u prve dve sezone.

 

A više me brine ceo zaplet sa ćerkom™, previše mi je sve to naivno. Kapiram da su autori serije hteli da prikažu njih dvoje kako su ljudi i nisu mašine i kako počinje da se lomi bedem, ali ovo mi sve nekako odskače od prethodnog standarda koji je ustanovljen u prve dve sezone. Ostale priče su mi super.

 

Sve u svemu, vrlo dobro, ali ocena manje za ovu sezonu.

Link to comment

Treca sezone je za nijansu slabija od prve dve, ali vise zbog spijunskih zapleta. Jos uvek je [uz Rectify] najbolja serija. Stvar sa cerkom su morali da rese, da je ostao status kvo mogli bi kazemo da je naivno da Pejdz ne zna [ovako mozemo da pricamo kako je naivno odradjeno priznanje].

Link to comment
  • 6 months later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...