March 14, 201610 yr http://www.youtube.com/watch?v=Ocq-ggLJ-84 !!! The uploader has not made this video available in your country.
March 18, 201610 yr Solidna prva epizoda sezone. Bilo je malo dijaloga u fazonu 'da se podsetimo sta je bilo u prethodnim sezonama', ali ne previse. Nastavili su tamo gde su stali i postavili temelje za interesantne price. Isprva mi se deo sa Martom ucinio kao los, medjutim svidja mi se kako se razvio do kraja epizode, bez mnogo palamudjenja eksli, sto mi se bas dopalo.
March 28, 201610 yr Odlicni Ameri, ima ponegde praznog hoda, ali meni epizoda proleti ko da je neki sitkom od 20 min.
March 29, 201610 yr Dosadnjikave mi bile ove prve dve epizode. Smarala je i lukavština u njima, a seks nisam ni primetio, ako ga je uopšte i bilo...
May 6, 201610 yr Mnogo volim ovu seriju. Najbolja je. https://twitter.com/brubaker/status/728294492227272704
May 10, 201610 yr Odlicna je serija, ja bih cak zavrsio sezonu ovom osmom epizodom, taman se sve odigrava kako nisu hteli, a morali su. Malo mi je zao Marte, al jbg, takav je zivot spavaca i spijuna. Odlicni Amerikanci jos 5 epizoda do kraja sezone.
May 10, 201610 yr Navodno, po ovoj porodici je snimljena serija I još jedan očajno preveden članak u novinama koje ne linkujemo, ali ionako nisu oni pisali tekst
May 25, 201610 yr Davno sam gledao ovu seriju, zapravo mi se i svidela, no izgubio sam red emitovanja na tv i onda me mrzelo da skokovito gledam... Ajde vi što sze gledali sve, vredi li da krenem ispočetka? ....shit has hit the fan...
May 28, 201610 yr meni je prvih par epizoda ove sezone bilo na ivici očaja. pogotovo oko bezidejnosti šta da rade sa nininom pričom i mrcvarenjem sa pastorom. bukvalno se ništa interesantno nije dogodilo.
Create an account or sign in to comment