Jump to content
IGNORED

the americans


luba

Recommended Posts

  • Replies 177
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sludge Factory

    32

  • Milosh76

    16

  • malkin

    13

  • Ryan Franco

    11

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

negde sam pri kraju druge sezone. povremeno krene da dosađuje i da ima filer epizoda dok ne dođe do onoga to su na kraju ucrtali kao kulminaciju, ali drži pažnju.

 

ima par fenomenalno napisanih likova kao gaad i marta. stvarno sam oduševljen njima.

interesantno mi je koliko je dobro napisan prodavac koji filipu proda kamara. 

 

ima tih mijatura. npr kada se susretnu gaad i arkadi kada gaad napravi referencu na njihov odnos kao odnos između rusije i amerike - strah od međusobnog samouništenja.

Edited by Ravanelli
Link to comment
  • 1 month later...

Amerikanci gaze. Iz epizode u epizodu ispituju nove teritorije. Dosli su u fazu kad suptilnoscu sve postizu. Glumci briljiraju. 

 

Jedna od najboljih serija ever.

Link to comment

Amerikanci gaze. Iz epizode u epizodu ispituju nove teritorije. Dosli su u fazu kad suptilnoscu sve postizu. Glumci briljiraju. 

 

Jedna od najboljih serija ever.

+1

šiju i Rejlana, to čak i ti moraš da priznaš :D

Link to comment

ove poslednje dve epizode malo smorile. gledao sam vrteći telefon paralelno. ovo sa babom u repair shopu je očajno.

 

marta mi jako slabo reaguje na olovku, a ako laže sebe moglo se malo drugačije prikazati.

Edited by Ravanelli
Link to comment

Poslednje dve epizode nije bilo ni jedne jedine gole osobe. Čak i klinac u podu krije slike riba u kostimima. Ostalo je nejasno koju verziju Trona je Stan dao klincu.

 

Makar je "mala Liza" saznala više o roditeljima.

 

Oko repair shopa, jadno ubistvo, čak je i mladi Benoît Poelvoorde sa mnogo više stila ubijao starice sa teškim srčanim problemom. A, taj nije uspeo da ubije Cezara tokom celog trajanja Olimpijade.

 

Slažem se sa McCabeom, odsustvo scene lezbejskog seksa između Annet Mahendru i Katje Herbers naprosto je nedopustivo. Uludo su trošili onolike scene u ovoj sezoni. A, i ovoga naučnika sad više uzbuđuju slike aviona od nje. Slabije se troše misaono, mnogo su jači akciono.

Edited by Ajant23
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...