Jump to content
IGNORED

velika ivanča


Ayatollah

Recommended Posts

Bolje procitaj kako se dete muci. Nazovi i debilima ljude koje se zalazu za eutanaziju i dostojanstvenu smrt. Kad budes negovao nekog oboloelog od raka ili alchajmera setices se mozda ovih reci kad ne mozes da ga pomeris a da ne jeci od bolova iako je pod sedativima. Cenim sto imas hrabrosti da napises svoj stav o mom.
kao što vidiš u medjuvremenu sam editovao
Link to comment
  • Replies 404
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    28

  • Turnbull

    26

  • gagorder

    24

  • fonTelefon

    23

svaka priča o uzrocima je trenutno čista špekulacija i medijska igra pogađanja.
u svakom slucaju nije ono puklo mu u glavi pa sve redom oko sebe zbog osecaja ugrozenosti kao onaj neleceni ludak sa sacmarom po selu. poneo je municiju sa sobom, taj pistolj ima samo osam metaka pa je morao da ga dopunjava usput. sad ne znam kakvo je to selo rastrakano ili usoreno, ali i u ulici sa osvetljenjem u todoba noci da odes iz jedne kuce u drugu pobijes ljude pa odes u sledecu punis pistolj pri tome municija po dzepovima kako pisu pa jos i razvaljivao vrata (neki sepitaju kako niko nije cuo ocigledno jeste). javlja se pet prezimena znaci najvise do cetri kuce je obisao pored svoje.
Link to comment
ali, previse je lako i jednostavno reci, on je veteran. prica nije tako prosta, a isticanjem rata kao glavnog krivaca za ovakve stvari zapravo se spinuje prica i bjezi se od gomile drugih faktora koji postoje u drustvu a koji su mogli ili su ucestvovali u tome da on ovo uradi.
slazem se
Link to comment

nisam čitala sve o ovom slučaju ali čini mi se da je neko ovde spomenuo, da on nije išao baš redom, tj. da je zaobišao neke kućeto bi moglo nešto da znači ako je tako, mislim, možda bi moglo da ukaže na neki povod

Link to comment
ali, previse je lako i jednostavno reci, on je veteran. prica nije tako prosta, a isticanjem rata kao glavnog krivaca za ovakve stvari zapravo se spinuje prica i bjezi se od gomile drugih faktora koji postoje u drustvu a koji su mogli ili su ucestvovali u tome da on ovo uradi.
+1Bojim se da ćemo na ovakve užase morati vremenom da se navikavamo.
Link to comment

Izuzetna strucnost ministarke. Verovatno ce zakljuciti i da je ucesce u ratu lekovito i pozeljno po mentalno zdravlje, kao i nezaposlenost. SPS i sve oko njega je bio i ostao zloPoslato... ili nije... using tapatok

Link to comment

da li je moguće da je situacija na srbijanskom selu ovakva kakvom je opisuje ovaj kometator na ovu tragediju :unsure:

  1. Ja sam iz jednog sela, nije blizu gde se desilo sve ovo, vec okolina Knica. Ono sto zelim da vam kazem - a vi mi verujte ili ne, a predpostavljam da vecina vas ima svoje selo u koje povremeno odlazi. Psihologija ljudi na selu mnogo je drugacija. Sad ce neko odmah da skoci kako optuzujem seljake da su monstrumi itd. Ali naravno to nije tacno. Istina je da u Srpskom selu mnogo ljudi izgubi glavu zbog kruske, ugazene trave, pokradenog voca, glasina po selu i dr. Selo je drugi svet, ono sto se desilo pre 50 godina - pamti se kao da je bilo juce! Bruka, stid, mrznja -u selu su kao u bojleru. Nikad se ne ohlade. Konkretno u mom selu bilo je 3 - 4 ubistva, ciji su motivi bili 50 godina unazad. Mogu trilogiju da napisem o Sumadijskom selu ispod idilicnog krajolika! Pa moj otac pre neki dan po dvoristu trazi gde je obelezio spojnicu na vodovodnoj cevi - i ja mu kazem da je pre par dana moj brat iz familije, a njegov sinovac to iscupao i bacio, navodno ne znajuci. Na to mi otac odmah - oni nas mrze. Mrze nas ceo vek bre jer misle da mi njima jos nesto dugujemo od deobe (koja je bila 1939 medju nasim dedovima). Ili malom Aci iz komsiluka niko ne da u tim kad se igra fudbal - jer su njegovi ubili coveka pre 25 godina. Aj sad zamislite u kakvu licnost ce da izraste taj mali. Ma stotine primera mogu da nabrojim! Imam utisak da kada bi neko garantovao seljacima iz mog sela - da nece nista odgovarati - poubijali bi se izmedju sebe u roku od 7 dana. Cast izuzetcima. (Posmatrac seoske idile, 9. april 2013 17:46)

Link to comment
"Traume iz rata i posledice tih trauma kroz postraumatski stresni poremećaj idu nekoliko dana do nekoliko nedelja od momenta traume", kazala je Đukić Dejanović za RTS.taman za ovu temu. :frust:
Onda neka oni kojima se trauma desila sami odluce da li ce se igrati oruzjem ili ne tih narednih nekoliko nedelja.
Napadaču je, dok smo ga unosili u šok-sobu, iz pantalona ispalo 16 metaka, kaže dr Zlatibor Lončar. Ljubiša je, kako pišu "Novosti", u svoj ubilački pohod krenuo sa oko 50 metaka.
Jebeno jezivo.
Link to comment
da li je moguće da je situacija na srbijanskom selu ovakva kakvom je opisuje ovaj kometator na ovu tragediju :unsure:
  1. Ja sam iz jednog sela, nije blizu gde se desilo sve ovo, vec okolina Knica. Ono sto zelim da vam kazem - a vi mi verujte ili ne, a predpostavljam da vecina vas ima svoje selo u koje povremeno odlazi. Psihologija ljudi na selu mnogo je drugacija. Sad ce neko odmah da skoci kako optuzujem seljake da su monstrumi itd. Ali naravno to nije tacno. Istina je da u Srpskom selu mnogo ljudi izgubi glavu zbog kruske, ugazene trave, pokradenog voca, glasina po selu i dr. Selo je drugi svet, ono sto se desilo pre 50 godina - pamti se kao da je bilo juce! Bruka, stid, mrznja -u selu su kao u bojleru. Nikad se ne ohlade. Konkretno u mom selu bilo je 3 - 4 ubistva, ciji su motivi bili 50 godina unazad. Mogu trilogiju da napisem o Sumadijskom selu ispod idilicnog krajolika! Pa moj otac pre neki dan po dvoristu trazi gde je obelezio spojnicu na vodovodnoj cevi - i ja mu kazem da je pre par dana moj brat iz familije, a njegov sinovac to iscupao i bacio, navodno ne znajuci. Na to mi otac odmah - oni nas mrze. Mrze nas ceo vek bre jer misle da mi njima jos nesto dugujemo od deobe (koja je bila 1939 medju nasim dedovima). Ili malom Aci iz komsiluka niko ne da u tim kad se igra fudbal - jer su njegovi ubili coveka pre 25 godina. Aj sad zamislite u kakvu licnost ce da izraste taj mali. Ma stotine primera mogu da nabrojim! Imam utisak da kada bi neko garantovao seljacima iz mog sela - da nece nista odgovarati - poubijali bi se izmedju sebe u roku od 7 dana. Cast izuzetcima. (Posmatrac seoske idile, 9. april 2013 17:46)

Ma da.13 mrvih je ovde logično.Koji kurac sam se ponovo ulogovao na ovaj forum.
Link to comment
nisam čitala sve o ovom slučaju ali čini mi se da je neko ovde spomenuo, da on nije išao baš redom, tj. da je zaobišao neke kućeto bi moglo nešto da znači ako je tako, mislim, možda bi moglo da ukaže na neki povod
ovaj komšija kod koga je ubica krenuo kad je dolazila policija kaže da je išao "redom".
Link to comment

Komentar iz "Politike":

Milica N. | 09/04/2013 21:37da je barem postedio detence...Sta je ono jadno krivo...Ovo je dokaz da treba sto pre uvesti smrtnu kaznu u Srbiji!!
Ne znam šta ljude navodi da pišu ovakve budalaštine. Ubica je pokušao da se ubije. Očigledno mu je do sopstvenog života stalo kao do lanjskog snega. I pored toga, uvek se nađe pametnjaković koji zavapi za smrtnom kaznom.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...