Jump to content
IGNORED

velika ivanča


Ayatollah

Recommended Posts

Pa ovaj, kako nisi."Čistio tuđa sela, sada svoje"Ili se opet ne razumemo?
Pa tako i John Smith čistio (tuđa) sela oko Kandahara, pa onda u svom pomlatio po škole i obdanište pride...
Link to comment
  • Replies 404
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    28

  • Turnbull

    26

  • gagorder

    24

  • fonTelefon

    23

Očigledno da ne. Inače bi video da ništa tu ne implicira ovo što ti tvrdiš.
hajd objasni i meni, ja sam mnogo gluplji od wall-a
Neki obični ljudi su tamo negde čistili tuđa sela, pa ima sad eto pukla ta kompartmentalizacija kojom su svoju ulogu dobrih vojnika držali odvojenom od svoje uloge dobrih očeva, muževa i komšija, pa krenuli da čiste i svoja sela svoje selo veliku ivancu. Ali to ne može imati nikakve veze, ne, nikako, jer to je bilo davno.
@historian
a tako i John Smith čistio (tuđa) sela oko Kandahara, pa onda u svom pomlatio po škole i obdanište pride...
jeste, pentagon ima specijalne jedinice za ratovanje, koriste odojcad koja ciste sela u Afganistanu, odojcad rastu i dodju do obdanista pa osnovne pa srednje skole i onda ih puknu posledice ciscenja tudjih sela i krenu u skolu najnormalnije i u ucionicama pobiju koga stignu. Edited by Pontijak
Link to comment
Dol vi trojulete 1 maric na cirilici uspeva da potera salu na racun smrtnih kazni i zlocina koji stoje iza njih.Послато са HTC ChaCha A810e користећи Тапаток 2
Kakav idiot, presela mi je vecera malopre zbog njega. Emisija mu je dno, a on je jedna glupa i nametljiva magarcina koja veze sa voditeljskim poslom nema, no veceras je uspeo da nadmasi sam sebe.
Link to comment
hajd objasni i meni, ja sam mnogo gluplji od wall-a
Nisi, samo si malo stariji :DElem, nesreća (dodatna) je što verovatno nećemo nikada saznati uzrok ovog ludila, dodatno ćemo imati prilike da čujemo mudrosti kako ptsp pogađa zločince (sad što niko me zna šta je ovaj stvarno radio u ratu, nema veze), a možda doguramo i do toga da je ovo očekivano i normalno jer se nismo suočili s istinom i tako... :fantom: Edited by wall
Link to comment

Meni uzasna ova naslovna strana:http://www.alo.rs/resources/img/najave/alo-najava-2013-04-10.jpgNaslov u stihu koji deluje kao posalica. Verujem (bolje reci nadam se) da nije bilo namerno, ali neko je morao da primeti.

Link to comment
hajd objasni i meni, ja sam mnogo gluplji od wall-a@historianjeste, pentagon ima specijalne jedinice za ratovanje, koriste odojcad koja ciste sela u Afganistanu, odojcad rastu i dodju do obdanista pa osnovne pa srednje skole i onda ih puknu posledice ciscenja tudjih sela i krenu u skolu najnormalnije i u ucionicama pobiju koga stignu.
Čuj, mnogo je jednostavnije nego što se čini.Kad Adam Lanca, ili Dilan&Klibold, ili Brejvik odluče da svoj psihički bol i patnju uguše tako što će ubiti što veći broj ljudi execution style, znamo koji obrazac ponavljaju - oni ponavljaju Call of Duty i zadovoljstvo koje su osetili igrajući ga.Sumnjam da je Bogdanović ikada igrao Call of Duty. Koji on obrazac ponavlja? Ko ga je naučio da se oslobodi psihičkog pritiska ubijajući ljude po kućama? (Šta god bio uzrok psihičkog pritiska koji je sigurno trpeo.)Naravno da je spekulacija, ali čini mi se da je sasvim jasno. Edited by Syme
Link to comment
Ko ga je naučio da se oslobodi psihičkog pritiska ubijajući ljude po kućama?
pa jna. Послато са HTC ChaCha A810e користећи Тапаток 2
Link to comment

@wallmozda covek bio kuvar u vojnoj jedinici recimo. naravno da se nikada nece saznati uzrok tog ludila u zlocinu a mudrosti cemo hteli ne hteli imati prilike da slusamo i vise nego sto nam prija, eto govnoidni tabloidi su nasli svoju temu meseca, govnoidni tv mediji takodje, nista kao tragedija i smrt i zlocin uvezani zajedno, za medijske lesinare poslastica je to prava a uostalom oni samo rade svoj posao koji ih hlebom rani i tako dalje. simplifikacija da je ucestvovanje u ratu (vijetnamskom, slavonskom, sudanskom, ma bilo kom ratu) nuzan i glavni okidac za ludilo zlocina je ili samo to, simplifikacija ili jeftino spinovanje u politikantske svhe.da je ono stvorenje, kako se kaze, direktor policije odvalio da je ubica biseksualac ili fetisista fender gitara ili nesto jos ludje, mogu misliti koji bi set predrasuda krenuo. ovako, oni koji su se suocili sa istinom™ vec imaju odgovor, ubica je cistio tudja sela™ pa krenuo posle 20 godina da cisti svoje selo™; oni koji odbijaju da se suoce sa istinom™ ce to protumaciti kao ptsp jer je ubica doziveo teske traume u slavoniji od zlih ustasa™. sta hocu da kazem, simplifikacija ovakvih tragedija je kretenizacija svoje vrste koja prilici govnoidnim medijima ali ne i pametnim ljudima, da ne kazem ovom forumu :)

Edited by Pontijak
Link to comment
Čuj, mnogo je jednostavnije nego što se čini.Kad Adam Lanca, ili Dilan&Klibold, ili Brejvik odluče da svoj psihički bol i patnju uguše tako što će ubiti što veći broj ljudi execution style, znamo koji obrazac ponavljaju - oni ponavljaju Call of Duty i zadovoljstvo koje su osetili igrajući ga.
Jesam li ja sada pogrešno shvatio ili si ti napisao da igranje Call of Dutyja doprinosi nasilju u stvarnom životu?
Link to comment
Kakav idiot, presela mi je vecera malopre zbog njega. Emisija mu je dno, a on je jedna glupa i nametljiva magarcina koja veze sa voditeljskim poslom nema, no veceras je uspeo da nadmasi sam sebe.
ljudi koji drz ukljucen happy tv.
Link to comment
@wallmozda covek bio kuvar u vojnoj jedinici recimo. naravno da se nikada nece saznati uzrok tog ludila u zlocinu a mudrosti cemo hteli ne hteli imati prilike da slusamo i vise nego sto nam prija, eto govnoidni tabloidi su nasli svoju temu meseca, govnoidni tv mediji takodje, nista kao tragedija i smrt i zlocin uvezani zajedno, za medijske lesinare poslastica je to prava a uostalom oni samo rade svoj posao koji ih hlebom rani i tako dalje. simplifikacija da je ucestvovanje u ratu (vijetnamskom, slavonskom, sudanskom, ma bilo kom ratu) nuzan i glavni okidac za ludilo zlocina je ili samo to, simplifikacija ili jeftino spinovanje u politikantske svhe.da je ono stvorenje, kako se kaze, direktor policije odvalio da je ubica biseksualac ili fetisista fender gitara ili nesto jos ludje, mogu misliti koji bi set predrasuda krenuo. ovako, oni koji su se suocili sa istinom™ vec imaju odgovor, ubica je cistio tudja sela™ pa krenuo posle 20 godina da cisti svoje selo™; oni koji odbijaju da se suoce sa istinom™ ce to protumaciti kao ptsp jer je ubica doziveo teske traume u slavoniji od zlih ustasa™. sta hocu da kazem, simplifikacija ovakvih tragedija je kretenizacija svoje vrste koja prilici govnoidnim medijima ali ne i pametnim ljudima, da ne kazem ovom forumu :)
Meni je sve jasno i slažem se.Zato sam i reagovao, užasne predrasude koje mogu biti prihvatljive na nekim drugim temama ali ne kada je ubijeno ovoliko ljudi... I dete jbt...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...