Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

velika ivanča

Featured Replies

pa to je pre stanje svesti dobrog dela drustva. covek se potpisuje sa knin i salje ti poruku - ja sam najebo, a sad bi da se i ja nekome najebem majke, nije vazno kome, bolesnima, ciganima, pederima....

  • Replies 404
  • Views 33.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nadajmo se da nije stanje svesti "dobrog dela drustva".

.

Nadajmo se da nije stanje svesti "dobrog dela drustva".
ok preterujem, ali i sam si video slike sa trga kad su protestovale dveri. to je to.

Pa, nezaposlenost je ogromna + imaju skoro svi internet.

kaze veljovic da je mrdrr bio ratnik u slavoniji. i taj iz jabukovace je takodje s nekog ratista. negde sam procitala da 60 odsto ubica u srbiji, ovih sto ubijaju porodicu, familiju, komsije, ti sto su "uvek bili mirni, iz finih i mirnih porodica", da su negde ratovali od 1991. do 1999.

kaze veljovic da je mrdrr bio ratnik u slavoniji. i taj iz jabukovace je takodje s nekog ratista. negde sam procitala da 60 odsto ubica u srbiji, ovih sto ubijaju porodicu, familiju, komsije, ti sto su "uvek bili mirni, iz finih i mirnih porodica", da su negde ratovali od 1991. do 1999.
ok sve to, ali u pet ujutru, na spavanju, šest muškaraca i šest žena i jedno dete, zato je smrtnost 100%, na spavanju, precizno, a onda zadrhtala ruka kada je digao na sebe, ko odlazi po komšiluku u pet ujutru da ubija, zašto obilazi dve a u četiri kuće ulazi...haos, mrak, uf

Edited by Vapad

uzas, klasican amoklauf.nadao sam se da kod nas toga nikad nece biti :(
Ja se nisam nadao kad mi je saopsteno za Njutaun pitao sam se kad ce kod nas da se ponovo desi u jos gorem obliku, posto je vec bilo jedno u nekom selu.

I nije imao problem da uđe ni u jednu od tih kuća.. Tamo otključano sve?

I nikog nisu probudili pucnjevi, niko nije reagovao, pokušao da se odbrani, da pobegne... ? :huh:

možda je imao prigušivačedit: piše da su sve držali otključano, zaseok, znali se svi

Edited by Vapad

ok sve to, ali u pet ujutru, na spavanju, šest muškaraca i šest žena i jedno dete, zato je smrtnost 100%, na spavanju, precizno, a onda zadrhtala ruka kada je digao na sebe, ko odlazi po komšiluku u pet ujutru da ubija, zašto obilazi dve a u četiri kuće ulazi...haos, mrak, uf
mozda je neki batkov ortak?http://www.islambosna.ba/tekstovi-i-knjige/oziljci-vremena/16923-zloinci-iz-susjedstva-veselin-vlahovi-batko
I nije imao problem da uđe ni u jednu od tih kuća.. Tamo otključano sve?
po selima je uglavnom oktljucano sve kad su ljudi u kuci. bar bilo u mom koliko ja znam. (u bar 60% kuca, pa onda neka slaba zakacka na 20% i mozda 20% bas zakljucanih, po mojoj slobodnoj proceni.)
I nikog nisu probudili pucnjevi, niko nije reagovao, pokušao da se odbrani, da pobegne... ? :huh:
ne čuje se pištolj toliko jako.

meni to baš čudno za otključane kuće noću, ajde danju, to je normalnomora da su svi bili baš bliski tu u okruženju, al' opet je čudnonismo mi ni svesni koliko nas koštaju i koliko će nas još koštati ti ratovi

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.