Jump to content
IGNORED

Hannibal (2013, NBC)


Lrd

Recommended Posts

Mislim da ide ka tome. Isuviše je hintova u tom smeru. A i treća sezona da im beži bi bila previše.

 

Sa druge strane, ako treba onaj smarač s tvrdom stolicom da ga hvata onda navijam za Hanibala u potpunosti!

 

Voleo bih mnogo više Hanibalove predistorije. Kako je počelo, gde se nastavilo itd. Prošlo finale je bilo sektakulrno zbog iznendne Hanibalove ljudskosti. Ne mogu i u ovoj sezoni da arče razumevanje sa Vilom. Opet, da gledamo celu sezonu Vila kako hanibališe - nije dobro.

Edited by McCabe
Link to comment
  • Replies 643
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    104

  • Arkadija

    86

  • Calavera

    59

  • *edited by mod

    52

Voleo bih mnogo više Hanibalove predistorije. Kako je počelo, gde se nastavilo itd. Prošlo finale je bilo sektakulrno zbog iznendne Hanibalove ljudskosti. Ne mogu i u ovoj sezoni da arče razumevanje sa Vilom. Opet, da gledamo celu sezonu Vila kako hanibališe - nije dobro.

 

To je ubedljivo najgori deo franšize do sada. Haris je to napisao pod ultimatumom i to je poprilično slabo, osim toga što je pojeo svoju sestru, tako da se ovde više uzdam u Fulera. Pojeo sestru, trajno istraumiran, usvojio ga ujak sa mladom japanskom ženom, naučio se kulturi, otkrio sebe kroz medicinu, mučenje životinja i ubijanje. Tanko, tanko.

Link to comment

Nego kako stoje rejtinzi? Sad su ih prebacili u primetime pa mislim da ocekuju bolje brojke.

 

Hey Fannibals, make sure to tune into Episode 3 tonight because not only Will is going back to Hannibal's past but because we need a ratings boost. Episode 2 ratings were pretty shit, earning 1.66 million views so to ensure the series keeps going, please watch tonights episode. Thank you

 

 

 

sadrzaj 6. epizode:

 

“DOLCE”

WILL AND JACK RENEW THEIR ALLIANCE AS HANNIBAL SETS THE TABLE FOR HIS LAST SUPPER IN FLORENCE —JOE ANDERSON AND KATHARINE ISABELLE GUEST STAR — Sensing their time in Florence is coming to an end, Bedelia Du Maurier (Gillian Anderson) and Hannibal (Mads Mikkelsen) consider their parting as Hannibal plans for his final stand. Meanwhile, Will Graham (Hugh Dancy) and Jack Crawford (Jack Crawford) reunite, but Jack remains uncertain about Will’s true loyalty. Back in the States, Mason Verger (guest star Joe Anderson) hungrily makes plans for Hannibal’s capture, while Alana Bloom (Caroline Dhavernas) and Margot Verger (guest star Katharine Isabelle) makes plans of their own for Mason.

Link to comment

Znaci od Hanibal u zatvor a ako se nesto brutalno ne promeni za cetvrtu sezonu jedino mozemo da se pomolimo yahoo ili netflixu.

Link to comment

Znaci da je serija debelo premasila ocekivanja koja sam imao, tri sezone je za Fullera premija :D
 

Preuzece Netflix ili neko, previse je kvaliteta ovde.

 

edit: jebote, ja tek sad vidim koliko su stravicni zapravo ti rejtinzi, ova prosla epizoda je imala 0.5 u 18-49  :o Svaka cast NBCu sto su i ovoliko izdrzali...

Edited by Calavera
Link to comment

nažalost očekivano i razumljivo. cenim da su iskukali još jednu sezonu na priču da ne valja timeslot i kako će im se sada sliti gledaoci jer generalno nema više serija sa sličnom tematikom ali posle 3 Epizode jasno je da od toga nema nista. ne znam kako Netflix serije stoje po gledanosti a vala ni kako to mere u njihovom slučaju ali ako ja hanibal blizu rejtinga njihovih serija onda možda i ima nade. sa druge strane fuller se okreće American Gods što bi moglo da prilično smanji šanse za bilo kakav nastavak.

Link to comment

Hvala. Zanimljiva mi je ta simbolika iako je ne kapiram bas sasvim, a i ono polupojavljivanje jelena u drugoj epizodi je bilo genijalno, moram reci. 

 

Jel opisano uopste u knjigama kako je Will uhvatio Hanibala (i gde)? Meni je orijentir samo Manhunter, a tamo koliko se secam nema mnogo o tome (Red Dragona nisam gledao). 

You're wellcome. Sad sam se setio u stvari da je jelen nije u stvari skroz njegova ideja, nego da ga je inspirisao jedan kratkometrazni film, mislim da sam to cak saznao na ovom topiku - ako se ne varam neko je davno upravo na ovom topiku okacio taj kratkometazni film, koji usput opasno izgleda.

Nije tacno opisano u knjigama. Prva knjiga je Red Dragon i ona pocinje sa Hannibalom koji je vec zatvoren, kazu samo da ga je Will uhvatio tako sto je u Hannibalovoj kancelariji trazio nesto, listao knjige i u jednoj od njih nasao crtez coveka sa ko zna koliko ubodnih rana i odmah se setio starog slucaja gde je zrtva sa identicnim ranama otkrivena u jednoj bolnici, ispostavice se - u onoj gde je bas Hannibal radio i u terminu kada je on bio dezurni te veceri. U seriji su naravno to sve namerno izokretali i izmenjali, sto je vrh...

Edited by Staklena Brada
Link to comment

Jeste, kacio ja taj film

 

 

 

Kratki film (interprentacija Ticijanove slike Dijana i Akteon) koji je posluzio Fulleru kao inspiracija za Willovu transformaciju. Sjajno iskoriscena metafora.

 

A vidim i da je Ann Friel vec glumila kod Fullera, bilo bi lepo kad bi joj pronasao ulogu u Hannibalu..

 
Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment

ocekivano, jbg.

 

uzasno je tesko preneti ovo na primetime network tv. sumljam da ce neko preuzeti ovo bez fullera.

 

da je islo na cable, kao uzasi poput mad men ili breaking bad - redjali bi se emiji.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...