Jump to content
IGNORED

Sergej Trifunović i VB, licimur(tm) ili ne?


dillinger

Recommended Posts

Au jebote.
Milos Vasic jednom uporedio patriotizam Radikala sa covekom koji udje u kafanu, razdere se pred svima: "imam potvrdu da nemam sifilis!" i krene da mase tim papirom. Iz njegovog postupka implicira da je ostatak kafane sumnjiv na sifilis jer niko drugi nema potvrdu da je pokaze na zahtev.Pristojan i normalan covek ne mase svojom humanoscu svima pred nosom niti ima potrebu da svedocanstvo o svojoj humanosti nosi uvek u dzepu i pokazuje drugima na uvid. Fukara pak koristi tu potvrdu uvek kada treba da dokaze svoju poentu: ja sam car, vi ostali ste govna.
... svasta bih sad rekao ali necu da masem papirom™ Estrada.
Link to comment
To sa mahanjem stoji i kačenje uplatnica po profilima je zaista suvišno. Što kažu "Ako činiš dobro, ne udaraj u veliko zvono"
nije suvisno, mislim da bi kacenje uplatnice vise pokrenulo ljude nego samo sherovanje vesti.
Link to comment

Citava stvar (od pocetka do kraja) je toliko osetljiva, viseslojna i duboka (kao problem drustva) da bilo kako da pridjem problemu imam utisak da je ugao suvise ostar i neprimeren.Kada sam procitao sta je Sergej uradio (masovno sherovan i lajkovan po mrezama od strane naglo probudjenih humanista koji su ranije ostajali upadljivo 'ladni na vapaje nesrecnih porodica) ugrizao sam se za jezik pedeset puta i suzdrzao se da ne napisem nista imajuci pred sobom sve vreme sliku devojcice koja, sama sa svojom bolescu, moze da ocekuje samo pomoc drugih.Pa sam mislio 'ma neka ga kreten, sheruje se i lajkuje, doci ce do ljudi koji nisu znali za ovo' etc.Pa odem da radim nesto drugo, svratim na net a ono jos masovniji hejlovi za 'Cara koji im (kome?) je pokazao'. Pa se opet ugrizem za jezik zbog delikatnosti citave stvari (Sergejev ogroman karton sa brojem ziro-racuna mu je bio nenadjebiv stit) pa ocutim, jebi ga, nek mi je rekao (iako btw. nikada glasao SMS-om nisam)Pa onda lajkuj/sheruj histerija dobije metastaticne razmere i to ne u smislu ponavljanja broja ziro-racuna vec u hejlovanju Sergeja Hrabrog, ali onda se setim porodice, stavim se u njihov polozaj i vec vidim sebe kako iskreno obozavam ovog narcisoidnog majmuna.Pa iskuliram.Nije me drzalo dugo, iako Copillah rece 'da treba da se cuti'.Humanost je jedna pre svega licna a onda i drustvena disciplina, vrlo senzibilna (slazem se sa Bergasom) i delikatna. Jebes zivot ako nemas humane namere u startu. Time ne spasavas druge vec pre svega sebe.Tome ne moze da te nauci ni Sergej ni Istok, ni fejsbuk ni tviter. To nije jednokratna stvar i ne radi se 'da bi nekom nesto pokazao', to je plemenita i cista rabota.Btw. imali smo ppp akciju uvde i niko nikoga govnima nije polio.

Edited by CowBoy
Link to comment

Rekao™ sam, ali ne ovde.btw. na FB necu da svracam neko vreme, nepodnosljivo je. Svi sheruju one dve uplatnice.

Edited by CowBoy
Link to comment

Ne secam se da su Dabovic i ostali operativci ovde vadili kurac i pishali po 'sebicnima'.btw. posle onog blogera, Sergeja i Dveri i Beko (na B92) opljuvao Velikoga Brata :fantom:

Link to comment
jeste mi ST ljigavac i odvratno mi je potezanje 'kurvi stanije/ane' i sl. od njegove strane i strane istoka p.ali stvarno je u ovom momentu samo bitno da se skupi sto vise novcai ako ovo podstakne sto vise ljudi - ni sergej, ni stanija ni nista vise nije bitno.i,na kraju krajeva, ne znam njihove motive, kao sto niko ne zna sa sigurnoscu nicijejedino je bitan ucinak u ovom momentus druge strane onaj amitzov mizogini tekst mi je odvratan jer implicitno optuzuje te 'kurve' za nemanje para za svratiste i stavlja u drugi plan odgovornost gradske vladeovi dvojica 'samo' moralisu o drustvu u kojem ljudi vise paznje obracaju na 'rijaliti show sa scenama seksa' nago na situacije kada je zivot deteta najozbiljnije ugrozen
+1edit: Napisao je neko vec na samom pocetku: samohvalisavi ljigavac Sergej je uradio odlicnu stvar, i to je sve. Edited by Evi_
Link to comment

Svaka cast na humanosti, zelji da se pomogne i pokusaju osvjescivanja katatonicnih gledalaca srpske televizije. Prepoznavanje samoreklamiranja u tome mi je trazenje dlake u jajetu. Covjek se u najgledanijoj emisiji zakacio sa jednom od najmocnijih producentskih kuca u drzavi iz prvenstveno humanitarnog razloga. Kada je posljednji put neko uradio nesto slicno?

Link to comment

odgledah ovo par puta, volim da ne volim trifunovića, mislim da je samozaljubljen i pretenciozan do zla boba, ali džaba - ne mogu da seirim na ovo.nekako mi nije bitna ni primarna/sekundarna motivacija.štaviše, odurniji mi je brav u belom koji generički i po defoltu pljucka po državi. nekako me podsetio na one dve krave što su braneći kosovo nehotice maznule patike i bombonjere, pa kad su ih uhvatili, oplele po stanju u društvu.--za istoka pak i dalje mislim da je jadni neinventivni prilepak kome je stalo samo do klikova, al on ovde nije ni bitan.

Link to comment
a stvarno ne znam, da li postoji ista sto neke javne licnosti, poput Sergeja npr., mogu da urade a da im moralna komisija PPP prizna da bi to, mozda, moglo biti ok?
bravo! :Hail:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...