Jump to content
IGNORED

Sergej Trifunović i VB, licimur(tm) ili ne?


dillinger

Recommended Posts

^^ajd onda da nateramo drzavu da digne socijalnu zastitu, da resimo problem trajno :)
Rece neko pre stranu-dve kako se to resava.
u medjuvremenu cemo bojkotovati akcije tipa ST jer je to kriv put
Nisi fer. Niko nije (kakvo podmetanje) pozivao na bojkot. Ovo je diskusioni forum te je onanisanje o najnovijem Sergejevom ispadu sasvim prirodna stvar. Edited by CowBoy
Link to comment
Rece neko pre stranu-dve kako se to resava.Nisi fer. Niko nije (kakvo podmetanje) pozivao na bojkot. Ovo je diskusioni forum te je onanisanje o najnovijem Sergejevom ispadu sasvim prirodna stvar.
nisam primetila, sem da je dabovic govorio o 'politickom organizovanju u pravcu humanijeg sistema' (citat)stvarno ne znam koji su konkretni koraci da se to postignea ovo oko bojkota.. nisi ti to rekao i nije se odnosilo na tebe niti ikog s foruma nego na razmisljanje 'ovako se ispravno radi a moj licni dinar ne dam jer sistem nije uredjen', tipa 'sto je radjala toliku decu a sad ja da im dajem pare, nije moja stvar'.
Link to comment

to je za 365 dana, ali se potvrđuje da je Istok zaista talentovan za posao kojim se bavi. i naravno, neviđen je debil.edit: 18,715 like this.

Edited by Lezilebovich
Link to comment
osim lično, kako se tačno razlikuju akcije IP i ST ?
opet to je moj utisak - a ovde svi ipak raspolazu utiscima (da je stvar o samopromociji)ne nam zasto ,ali pratim sve sto radi IP i njegov nastup je iritirajuce nadobudan i obrnuto srazmerno inventivvan i inteligentannemam utisak da ja ST toliki pacenik zeljan popularnosti i hvalisavac postignutim kao IPhocu reci,deluje (licni utisak, al na osnovu dugogodisnjeg pracenja) da kod IP udeo 'ja car' igra glavnu pogonsku snagu u svkaoj akcijiovo sa uplatnicama je debilitet :isuse:al neka korist od 'ko nema, daj meni 5 karata' sindroma, sad ce svi da kace i takmice se ko je dao vise Edited by InvisibleLight
Link to comment

ma znate sta? mene ovo sve jako nervira. jeste, treba da se stalno govori o tome da je zdravstveni fond u kurcu, da gradjani ne mogu da se oslone ni na kakva sistemska resenja, da nam je drzava najveci neprijatelj, itd.ali proseravati se po individualnim inicijativama koje se desavaju uprkos toj i takvoj drzavi je neukusno i uvredljivo. ma, odvratno. ti takvi bi trebalo da se poseru po stubiku, izmedju ostalog.bavljenje drustvenim pitanjima i pomoc drugima jeste izuzetniji cin od gledanja ekrema (ovi ovde ludaci gledaju jer su ludaci i zato sto je to kemp furanje). e sad, nisu svi rodjeni u istoj sredini i od iste majke i oca, pa da kazes da im je to svestan izbor, ali ako ce jedna poznata licnost da to javno kaze i time da i nekakav marginalni doprinos, meni je to sve super i svakako bolje od elitistickog nitpickinga da li je serger podoban za tako nesto.

Link to comment
ma znate sta? mene ovo sve jako nervira. jeste, treba da se stalno govori o tome da je zdravstveni fond u kurcu, da gradjani ne mogu da se oslone ni na kakva sistemska resenja, da nam je drzava najveci neprijatelj, itd.ali proseravati se po individualnim inicijativama koje se desavaju uprkos toj i takvoj drzavi je neukusno i uvredljivo. ma, odvratno. ti takvi bi trebalo da se poseru po stubiku, izmedju ostalog.bavljenje drustvenim pitanjima i pomoc drugima jeste izuzetniji cin od gledanja ekrema (ovi ovde ludaci gledaju jer su ludaci i zato sto je to kemp furanje). e sad, nisu svi rodjeni u istoj sredini i od iste majke i oca, pa da kazes da im je to svestan izbor, ali ako ce jedna poznata licnost da to javno kaze i time da i nekakav marginalni doprinos, meni je to sve super i svakako bolje od elitistickog nitpickinga da li je serger podoban za tako nesto.
+1
Link to comment
ma znate sta? mene ovo sve jako nervira. jeste, treba da se stalno govori o tome da je zdravstveni fond u kurcu, da gradjani ne mogu da se oslone ni na kakva sistemska resenja, da nam je drzava najveci neprijatelj, itd.ali proseravati se po individualnim inicijativama koje se desavaju uprkos toj i takvoj drzavi je neukusno i uvredljivo. ma, odvratno. ti takvi bi trebalo da se poseru po stubiku, izmedju ostalog.bavljenje drustvenim pitanjima i pomoc drugima jeste izuzetniji cin od gledanja ekrema (ovi ovde ludaci gledaju jer su ludaci i zato sto je to kemp furanje). e sad, nisu svi rodjeni u istoj sredini i od iste majke i oca, pa da kazes da im je to svestan izbor, ali ako ce jedna poznata licnost da to javno kaze i time da i nekakav marginalni doprinos, meni je to sve super i svakako bolje od elitistickog nitpickinga da li je serger podoban za tako nesto.
ko je serger?
Link to comment

idemooo https://www.facebook...7&type=1&ref=nf

Otišao malopre sa Sergej Trifunović do banke da uplatimo za Tijanu. U banci smo zatekli nekoliko ljudi koji su došli iz istih razloga. Samo danas do 11h je uplaćeno više novca nego u poslednjih mesec dana zajedno, cifra je ogromna.Na onaj lažni tekst o "Avi i Staniji" od sinoć do sada je došlo POLA MILIONA LJUDI, što je dnevna poseta najvećih portala. Prosečno vreme čitanja minut. Dobio sam na desetine poruka od ljudi koji kažu da su UPLATILI. Na Tviteru ljudi masovno izveštavaju da su UPLATILI. Svim moralistima koji pišu kako ovo nije u redu, da se na vulgaran i prostački način promoviše humana akcija, mogu da poručim - izvolite, smislite vi nešto što nema veze sa kičom i šundom, napisano lepim rečima i društveno prihvatljivim jezikom, a što će izazvati isti ovakav efekat. I usput, svratite do banke. Pozdrav.
Ako je istina sjajno. Pogotovo za ovo boldovano, sve hejtere bih sočno nahranio... Edited by copkillah
Link to comment
ma znate sta? mene ovo sve jako nervira. jeste, treba da se stalno govori o tome da je zdravstveni fond u kurcu, da gradjani ne mogu da se oslone ni na kakva sistemska resenja, da nam je drzava najveci neprijatelj, itd.ali proseravati se po individualnim inicijativama koje se desavaju uprkos toj i takvoj drzavi je neukusno i uvredljivo. ma, odvratno. ti takvi bi trebalo da se poseru po stubiku, izmedju ostalog.bavljenje drustvenim pitanjima i pomoc drugima jeste izuzetniji cin od gledanja ekrema (ovi ovde ludaci gledaju jer su ludaci i zato sto je to kemp furanje). e sad, nisu svi rodjeni u istoj sredini i od iste majke i oca, pa da kazes da im je to svestan izbor, ali ako ce jedna poznata licnost da to javno kaze i time da i nekakav marginalni doprinos, meni je to sve super i svakako bolje od elitistickog nitpickinga da li je serger podoban za tako nesto.
Bahato, ljigavo proseravanje po kuci koja te je pozvala u goste i nadobudno pokazujuci svoju patku suocavaju te da preko moralne ucene upadnes u zamku i kazes da cilj opravdava sredstva. Pa nece biti da je bas tako. Nece biti da smo zaboravili Rebracu koja je pucala u plemenite ciljeve gledajuci prvenstveno svoje dupe. Ova prica je prica o tome kako funkcionise lice i nalicje i da li cemo se povuci i cutati o moralnoj uceni ili cemo se malo izmaci pa primetiti da je ovaj lik lice velikog brata i da je on dosao da nam deli lekcije. On koji je dobio stan od SPO-a cini mi se 1999 godine, on koji mase rucicama na bini pored miladinovih pustaca, on koji ce nam koliko sutra reci da je BPK najvaznija za nase drustvo, on koji nema uverenja nego konformisticki pluta na svom satro bundzijskom stavu inace prevejanog konformiste. Humanitarne akcije su vrlo krhka biljka koju treba zalivati i pripremati ne kao da je jedina nego kao pocetak neceg lepog i plemenitog. Ovde toga nema ni u tragovima.
Link to comment
Pa ovo mi je tako zazvučaloKako bre ne vodi ničemu? Vodi spasavanju jednog života. Stekao sam, možda pogrešan, utisak da kritikuje potez što je teška budalaština.
tacno, stekao si pogresan utisak.Sent from my GT-S5830 using Tapatalk
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...