Jump to content
IGNORED

Sergej Trifunović i VB, licimur(tm) ili ne?


dillinger

Recommended Posts

ja sam cuo da je sve namestaljka, da je devojcica primila pare od imousna da se bas sad razboli.volim ovaj forum, toliko humanista na jednom mestu.

Link to comment
Video sam milion puta kako javne licnosti dodju u emisiju, urade bas to sto si napisala: apeluju da se pomogne tom i tom i preskoce onaj drugi deo sa napusavanjem gledaoca. Nijedan od tih apela nije proizveo ovaj efekat...Jbg, svidelo se to nama ili ne, kljuc je upravo u tom napusavanju gledaoca
pa ja i prvi deo dozivljavam kao nekakvo 'napusavanje' (kaze on i tu 'vi sto glasate mozete odvojiti...'). drugi deo, medjutim, je prelazak svake granice, kao sto rekoh ono meni izgleda kao prebacivanje licne krivice na gledaoce.edit: sad sam morala da ga gledam ponovo da bih razjasnila :D - 'drugi deo' je ono posle aplauza. da je tu ucutao i odjavio se mislim da bi bilo manje stete u ovoj akciji. Edited by estel
Link to comment
meni? ne govori mi nista specijalno, ne znam na sta mislis.
Ne znam ni ja. Meni lici na licnu promociju. Eto sad moram i da zapevam, iako to ne zelim.
Link to comment
potpuno je retardirano prebacivanje ovog topika na deponiju.retko korisna tema.
Koristio si ne PC reč :mad:Inicijalno je otvoren na deponiji kao dete riality teme, ali, pošto je prerastao roditelje, u svakom pogledu, napredovao je do društva, ili, što bi se reklo, do deponije za odrasle.
Link to comment
Ne znam ni ja. Meni lici na licnu promociju. Eto sad moram i da zapevam, iako to ne zelim.
dobro, bre, bergasa, sta ces ti da uradis da pomognes devojcici osim sto ovde kenjas po sergeju?
Link to comment
dobro, bre, bergasa, sta ces ti da uradis da pomognes devojcici osim sto ovde kenjas po sergeju?
Opa, primilo se . Edited by bergasa19
Link to comment

Pa neka jeste i lična promocija, meni ne smeta sigurno. Ako čekamo samo vitezove čista srca da spasavaju bolesne devojčice, bojim se da ćemo se načekati, ne samo zato što su takvi retki, nego i jer su prilično trapavi sa parama. Više mi smeta ovo:9302928199dbcab1b680e6802e057614_normal.jpegIstok Pavlović@istok18hOtišao malopre sa Sergejem T. do banke da uplatimo za Tijanu, unutra je već bilo nekoliko ljudi iz istih razloga. http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/527081_475127952560586_1495578606_n.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...