Jump to content
IGNORED

Sergej Trifunović i VB, licimur(tm) ili ne?


dillinger

Recommended Posts

dobro, bre, bergasa, sta ces ti da uradis da pomognes devojcici osim sto ovde kenjas po sergeju?
... i ovde dolazimo do kljucnog pitanja koje ce topik da vrati na deponiju.Jebote koliko sve mora da bude jeftino i prosto. Sergej se posro = akcija uspela = bravo Sergej ua BergasaFejsbuikizacija PPP-a
Link to comment

i ti si dosadan(i meni puca kako si ti shvatio, u ovom slucaju, sergejevo pojavljivanje u vezi sa konkretnim slucajem)i ti

Edited by orderka
Link to comment
Nema tu nikakve velike hrabrosti.ST nije klijent Emousna, bas ga briga.A humanost vs. Veliki Brat, jasno je ko ce da dobije.Hrabrost je kada se 1991. u jeku rata Rambo Amadeus na TV (Beogradsko prolece) posrao po ratnim huskacima.
Ahahaha, nego sta, samo sto je rambo tom prilikom dogovorio sa ljudima koji su radili prenos da mu to snime i odmah daju, pa je pravo sa bg proleca dosao u stb da donese snimak olji beckovic za utisak nedelje :)
Link to comment
ja bih platila bergasi da se smiri.
ti plati, ja kintu ne dam. kako da znamo da neces da nabudzis sisu od tih novaca, ko k. rebraca?
Link to comment
i ti si dosadan(i meni puca kako si ti shvatio, u ovom slucaju, sergejevo pojavljivanje u vezi sa konkretnim slucajem)
Neki ste super neki smo mudroseri.
Link to comment
Cowboy, mislim da pričamo o različitim stvarima, tj, da smo na istoj strani.
+1 , sad se razumemo:
U stvari, smeta mi, isto kao i tebi, to što fucking internet zajednica™ ne napada koga treba, nego napada onog koga može, da li ST ili VB, i nije previše bitno, jer nijedan ni drugi nisu nimalo krivi za to što je zakazala država. Jedan je čak i probao da pomogne, možda samoreklamerski, možda napadno i bezobrazno, ali je pomogao. VB je tu, pa tu. ALi zašto niko ne zapita direktora RZZO-a zašto se ne mogu naći pare za ovakve stvari? Pa kad nemušto odgovori sa nekim bezobraznim stavom "znate vi koliko takvih ima", da mu se svi najebu majke. Ili SĐD da neko priupta? Me ne, RZZO je jebena država u državi. Eno ih, neće da daju nadoknadu ljudima koji voze svaki dan dete 170km na terapiju (ima vest u Blicu), jer dete nema pravo na terapiju. NEMA FUCKING PRAVO NA TERAPIJU!? Šta je sledeće, nema pravo na bilo šta jer čike u RZZO više vole da slupaju pare na sebe, nego na građane?E to je ono što mene jede, a ne ST, VB ili Amic i facebook aktivisti koji lepe uplatnice po svojim zidovima. To su sve usputne pojave jedne duboko pogrešne crte našeg društva.
Edited by CowBoy
Link to comment
+1 , sad se razumemo:
U stvari, smeta mi, isto kao i tebi, to što fucking internet zajednica™ ne napada koga treba, nego napada onog koga može, da li ST ili VB, i nije previše bitno, jer nijedan ni drugi nisu nimalo krivi za to što je zakazala država. Jedan je čak i probao da pomogne, možda samoreklamerski, možda napadno i bezobrazno, ali je pomogao. VB je tu, pa tu. ALi zašto niko ne zapita direktora RZZO-a zašto se ne mogu naći pare za ovakve stvari? Pa kad nemušto odgovori sa nekim bezobraznim stavom "znate vi koliko takvih ima", da mu se svi najebu majke. Ili SĐD da neko priupta? Me ne, RZZO je jebena država u državi. Eno ih, neće da daju nadoknadu ljudima koji voze svaki dan dete 170km na terapiju (ima vest u Blicu), jer dete nema pravo na terapiju. NEMA FUCKING PRAVO NA TERAPIJU!? Šta je sledeće, nema pravo na bilo šta jer čike u RZZO više vole da slupaju pare na sebe, nego na građane?E to je ono što mene jede, a ne ST, VB ili Amic i facebook aktivisti koji lepe uplatnice po svojim zidovima. To su sve usputne pojave jedne duboko pogrešne crte našeg društva.
ako nam ovo smeta, a jeste srz problema, pitam se sto smo ljuti - na koga?ko je internet zajednica koja ne napada drzavu? ljudi ove zemljeko su niko i neko iz bolda i ciji je to zadatak?valjda politicara iz opozicije ili nvo-a koji se bave ovim poljem, zatim i novinari..na kraju krajeva to mogu biti i na bilo koji nacin organizovani gradjani koji ce pokrenuti neku (donkihotovsku) akcijuza ovakvo stanje, i sto se nista ne preduzima da se sistemski resi kriva sam u istoj meri ja , i vi i svako pojedinacno koliko i ST. on je ostvario efekat u ovom slucaju al nije duzan nit je imao prostora da se bavi politickim problemom (iako je imao medijski prostor i usput osinuo drzavu, al je rafalno ciljao na siru ciljnu grupu - sto je uspesno dovelo do velike akcije koja je donela ogromne pare i to je bio taj kratkotrajni cilj)dakle, kriviti ST sto u ta 3 minuta nije izneo politicku kritiku a zatim i izlozio predlog kako napuniti zdravstveni fond jer je to sustina problema nije na mestu. (ne kazem da neko -(cowboy - da ne misli da se obracam njemu) ovde jeste..kriviti internet zajednicu ..to su gradjani srbije..to je zadatak svih nas..imamo izbore pa birajmo novu vlast..(ha ha), slobodu za orgaznizovano delovanje gradjanskih udruzenja itd, i svi smo jednako krivi sto imamo takvu vladu i sistemtoliko rasipanja drzavnih para na razne gluposti, placanja stanova po parizu za (koliko bese) 5000e? mogao bi se uz dobru volju napraviti drzavni fond za operacije u inostranstvu na ustrb nepotrebnih javnih rashoda.. Edited by InvisibleLight
Link to comment

Eo ovako, kako god moralizatorski i unstylish izgledalo ovo sto je ST uradio, i dalje je daleko korisnije i smislenije od svog ovog forumskog piskaranja na temu.Glumac pa jos bezobrazni egzibicionista? No shit!Trebalo bi valjda da napise molbu nadleznima kao svaki pristojan (malo)gradjanin a ako vec mora da prica s televizora da to uradi fino i u skladu s nasom pravoslavnom tradicijom. Jel tako, tako je.

Link to comment
Eo ovako, kako god moralizatorski i unstylish izgledalo ovo sto je ST uradio, i dalje je daleko korisnije i smislenije od svog ovog forumskog piskaranja na temu.Glumac pa jos bezobrazni egzibicionista? No shit!Trebalo bi valjda da napise molbu nadleznima kao svaki pristojan (malo)gradjanin a ako vec mora da prica s televizora da to uradi fino i u skladu s nasom pravoslavnom tradicijom. Jel tako, tako je.
kako neko moze biti ovako sirov i bez empatije prema gledaocima Velikog Brata?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...