Jump to content
IGNORED

Kancer u Srbiji - osiromašeni uranijum kao izazivač


Frile

Recommended Posts

  • Replies 168
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Aineko

    17

  • Indy

    16

  • fragand

    14

  • Agni

    12

Top Posters In This Topic

Sad znam zašto i ne posećujem topike van serija, književnosti i sporta. Zato što tu uvek zateknem stručnjake i stručnjake koji o svemu sve znaju.
you got me here :).ja zato pisem samo na chit-chatu. al i tamo ima budala koje ce spremno da ti objasne da ti ne smes da mrzis, il volis il vocapujes kako to cinis.
Rak je kada od plate dobiješ 65% jer si na bolovanju.
...sa izvesnim pomerajem u mesecima isplate.drago mi je da si tu. :) Edited by PointTaken
Link to comment
Potpuno se slazem sa generalnim tonom tvog posta, samo nemoj da si pod iluzijom da si jedina na forumu koja je prosla (ili prolazi) te stvari.EDIT: Naravno, za zavrsetak posta = :) Edited by Indy
Link to comment
Jaoj, sad ste me naterali da pocrvenim :blush:
samo ti crveni, lepo ti stoji forumsko rumenilo :)znas, tesko je reagovati na tvoj post osim sa jednim obicnim, ljudskim ( ma koliko taj pojam ljudski zvucao apsurdno u virtuelnom svetu) simbolom kao sto je :heart:a taj simbol ti od srca stavljam (jebeni dupli rak horoskopski, uvek moram sve da uprskam sa jebenom patetikom) :)
Link to comment
Potpuno se slazem sa generalnim tonom tvog posta, samo nemoj da si pod iluzijom da si jedina na forumu koja je prosla (ili prolazi) te stvari.
a ti, namcoru forumski i generacijski vrsnjaku (u nasim godinama nema veze sto sam par godina stariji), jeste da smo se uvek pickarali i ovde™ i tamo™ iako si jedan od forumasa kojeg izuzetno postujem ali povodom ovoga sto si napisao a u skladu mog imbecilnog nacina pracenja pisanja forumasa pa i tvog ja sam vrlo obratio paznju na 1 tvoj post koji nista nije narocito rekao ali je meni rekao svasta ali nisam komentarisao jer sam uobrazio da ti i nisi zeleo ikakve komentare na taj tvoj 1 post, rado bih ti nesto napisao ali em bi bilo pateticno em bih te iznervirao pa zato cutim ali plasim se da si vec shvatio sta sam hteo da kazem i da cu te opet iznervirati :( a stvarno mi to nije namera bila ni sada ni ikada da te nerviram :)sto negde nocas napisao bergasa, gde se ja iskljucujem :D Edited by Pontijak
Link to comment
Potpuno se slazem sa generalnim tonom tvog posta, samo nemoj da si pod iluzijom da si jedina na forumu koja je prosla (ili prolazi) te stvari.EDIT: Naravno, za zavrsetak posta = :)
Ja jedina? Sigurno da nisam, ali retko da neko prozbori koju reč o tome. I nisam mislila da sam jedina i da jedina imam monopol da nešto kažem.
Link to comment
Ja jedina? Sigurno da nisam, ali retko da neko prozbori koju reč o tome.
Arkadija, ne vuci me za tastaturu :). Ako i ovde krenem o bolestima (i licnom razlogu zasto me toliko interesuje ova tema) proglasiceme za najbolesniju osobu u istoriji foruma i niko nece hteti sa mnom da se druzi :cry: . Nek ostane na tome da sam jutros dosla od redovne kontrole kod hematologa (koji me je, kad je video dijagnozu prosle godine, prvo pitao jel' sam bila izlozena radijaciji. Ja rekla "NATO bombing (majku im fasisticku)!" :D ). (necu da mrem skoro, ovo je, asimptomatska, samo malo povecane platelets)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...