Jump to content
IGNORED

Kuvajmo sa Wallom


wall

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • wall

    381

  • renne

    113

  • aram

    105

  • Аврам Гојић

    93

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja volim stavim mulje, malo majoneza, malo soli, eventualno bibera i sitno seckan kiseli krastavčić.U extremnijoj varijanti dodam i drobljene inćune i polurovito žumanceПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2

Link to comment

au bre. ajd probaj med i sirce, odnos 1:3 supene kasike ili 1:2 ako turis balsamico, dodaj malu kasicicu senfa, bibera, soli... sve doooobro izmesaj, a onda obavezno ostavi da odstoji 10-15 minuta pre nego sto prelijes salatu.i javi kako ti je to, bas me zanima

Link to comment

Vidi, stvarno bih, ali miris sirćeta mi izaziva ozbiljnu mučninu i nagon za peglanjem.Ne znam zašto, ali tako je oduvek. Verovatno jedan od razloga što ne jedem paradajz, kupus, krastavce i sl.

Link to comment
Vidi, stvarno bih, ali miris sirćeta mi izaziva ozbiljnu mučninu i nagon za peglanjem.Ne znam zašto, ali tako je oduvek. Verovatno jedan od razloga što ne jedem paradajz, kupus, krastavce i sl.
šta će ti glupo sirće za paradajz, svaštapa ni za krastavce ti ne treba, staviš jogurt i/ili pavlaku i beli luk i to je tobtw a zašto ne ulje?za zelenu salatu mora ulje, barem malo, barem neko
Link to comment

Da, zaista, šta će sirće u paradajzu.A što ne staviš limun ili limetu umesto sirćetaПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2

Link to comment

Pa niko. :unsure:Pre godinu dana sam prvi put počeo da jedem salatu.Nedavno probao rotkvicu... Povrće u obliku "salata" nikad nisam jeo.Ako izuzmemo cluk i mluk.

Link to comment

:isuse:ja bih se ubila kad ne bih jela povrćemislim, ubila bih se i kad ne bih jela bilo šta drugo <uključujući i slatko, ivy: udri!> , no sad pričamo o povrću ;)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...