Jump to content
IGNORED

Kuvajmo sa Wallom


wall

Recommended Posts

Ma ja lepo kažem uktao mu kojot nalog, nije to naš volПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
Ma taj sam.Ako pogledaš unazad videćeš da se mrštim na kelj, prokelj, brokoli, paradajz...
Link to comment
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • wall

    381

  • renne

    113

  • aram

    105

  • Аврам Гојић

    93

Top Posters In This Topic

Posted Images

sto je zena donela sa kalenica neki kao cheri al' nije nego je onako duguljast, mrtva usta da ga jedu :ST:
pelat. da, pojavio se masovno. fantastican je.
Link to comment
al jebemu, da ne mozes ni ulje da stavis na nju, pa to ne moz se jede tako, nismo koze!
ja kad sam bio mali naucio da jedem skroz svezu i mladu salatu samo posoljenu (uzmes list, malo ga umocis u so i njam)al to radi samo kad je tek ubrana iz baste
Link to comment
ma znam, moram i ja :Dal jebemu, da ne mozes ni ulje da stavis na nju, pa to ne moz se jede tako, nismo koze!a neko bundevino ulje, od kestena... ?
Jbg ja evo tako jedem. BEEEE-EEEEProbam danas limun kao što reče ivy.@ Buba.Vidiš ta mi rade. :cry:Ovo društvo je tako zatvoreno i nesposobno da prihvati različitost. -_-
Link to comment
pa to ne moz se jede tako, nismo koze!
:meeee: :meee:ja volim da gricnem i samo samcato lišće :blush: , mada samo mlađe čvrste listove i koren, ili pak ajsberškinjubwt a i moje dete (jare?) mi redovno kraducka zelenu salatu dok je spremam
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...