Jump to content
IGNORED

Kuvajmo sa Wallom


wall

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • wall

    381

  • renne

    113

  • aram

    105

  • Аврам Гојић

    93

Top Posters In This Topic

Posted Images

pa jbg, za ovo ti ne treba nikakva vestina, samo malo strpljenja..
Ih nisi ni svestan koliko se meni pitanja mota po glavi dok prčkam tako nešto.Kada, koliko, još malo, gusto, retko...
Link to comment

toplo preporučujem Rouxbe cooking school, koji može da se nađe u određenim piratskim zalivima. Ja sam kao nešto naučio, ali uvek moram prvo da odgledam filmić pa da kuvam

Link to comment

zacin za pecenje krompiraQWOP473.jpgnesto najbolje ikada. kupljeno u inozemstvu, jel mozda neko naleteo na ovo u srbiji?

Link to comment

Eh....Jok. Ali ja pravim svoj™ zacin, tako sto pomesam Delezovu Cajun mesavinu zacina sa horgoskom slatkom alevom i sveze istucanim kuminom. Dodam soli, ulja i time namazem krompire.

Link to comment
Walle, gde si :huh: Nisam valjda ubio topik previše kvalitetnim izvorom informacija...
Tu sam.Samo mirno, ovaj topic je neuništiv.A ako se nije dalo primetiti, ne kuvam ja svaki dan. :D
Link to comment
najjednostavniji recept, a jedan od najukusnijih su njoki ala sorentina. treba ti jos pasata od paradajza, mocarela i parmezan i par listova bosiljka.skuvas njoke u slanoj vodi (gotovi su cim plivaju na povrsini), pomesas sa paradajzom, odozgo pobacas na kockice naseckanu mocarelu i pospes parmezanom. zapeces to lepo u rerni, recimo na 180°C, dok se lepo sir ne zatopi. cim izvadis, bacis odozgo listove bosiljka, pazljivo, da budu prakticno ukras i to je to:gnocchi-recipe-sorrentina.jpg
vCcQBYd.jpg?1cPM9p88.jpg?1?4401Pravio sam ovo i pre neki dan bez slika, danas ponovio sa možda malo više mocarele. Brzo, lako i više nego ukusno.
Link to comment

manje, trast mi, mora malo i njoki da se zapeku ozgo i paradajz. samo pogledaj gornju sliku i bice ti jasno.edit: uostalom, ne pricam s tobom dok mi ne odgovoris na pitanje tamo na racunarima :dry:

Edited by aram
Link to comment

Pa dao sam ti jedan mega hammer geil odgovor.Elem, pričao sam o količini, ne o načinu mešanja; naravno da treba to tako složiti da se zapekne malo i paradajz i njok.

Link to comment
Pa dao sam ti jedan mega hammer geil odgovor.
jebo geil, daj mi 1 korisan™ odgovor :mad:a i ne valja precerati s mozarelom, ima da prdis posle celu noc.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...