Jump to content
IGNORED

Kuvajmo sa Wallom


wall

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • wall

    381

  • renne

    113

  • aram

    105

  • Аврам Гојић

    93

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pojeo sam vrelo parce pre nego sto sam izjurio i sto je najgore nije bilo tako lose. Krompirusa je izgleda debil friendly.Lozim se vec danima i posto sutra putujem morao sam to da odradim danas. A naravno morao sam i da zavrsim brdo stvari i izadjem u 6. I pocnem ja naravno vec u 5 ( :D ), otvorim pakovanje i vidim da su kore kruznog oblika oko kvadratnog metra. Fuck sta sad da im radim. Reko' fuck it umotam, sve se raspalo, kad ono naravno ne pasuje u pleh.Ostavio sam haos u kuhinji i zapalio, zena ce da me ubije :D

Link to comment
nemci, gde kupujete te kore?
:s_dj:a od nemcastih tvari koristim lisnato testo umesto kora i bude odlično :)(jedno lisnato testo dole u pleh, onda se pobaca šta se hoće, drugo lisnato preko toga, i ispeče se u rerni)
Link to comment
nemci, gde kupujete te kore? sta je najpribliznije nasim korama sto mogu da ponude pennymarkt, edeka, lidl, kaufland ?
nista, samo kod turaka. ali valjda ti je ovo sto je mau stavila ok :)
Link to comment

e jeste mau, hvala, dobro me opomenu :) vec htela da idem letos po eurokrem ( :blush: ) pa zaboravih, mrzi me al sad mi se bas prijelo mmmmm.....padalo i meni na pamet ovo amelijino sa onim gotovim testima, a mozda bi mogao cak i pate feuilletee pa nekako da se preklopi gore i dolena sta ce to da izadje? :s_w:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...