Jump to content
IGNORED

Praksa korporativnog ponašanja u Srbalja


Milogled Bluff

Recommended Posts

je l se nešto od ovog smatra za uvredljiv logo?pitam jer bih nosila nekad, odražava mi individualnost.međutim, danas sam se obukla tako da bi me svaka korporacija za snajku poželela. možda ne beš smrdljiva delta, previše drečav ruž i čarape neadekvatne.

Link to comment
  • Replies 224
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    15

  • Аврам Гојић

    12

  • Lezilebovich

    11

  • MayDay

    9

ja radila samo po fakultetima* i naučnim institutima*, i dosad nikad nisam imala nikakva pravila (čak ni minimalna), & nadam se da će tako i ostati do penzijeno, nije ni to * garancija srećeznam za slučajeve gde imaju tako neka sitna pravila (tipa ne mogu bermude iako je toplo, ne bi baš trebalo majica nego ipak bolje košulja, itakoto), a bogami i neke profane koji teraju ljude da na konferecije idu u odelima/kravatama/kostimima/najlonkama pa makar bilo i 40°C, i sve to+ eno i mau mora tu i tamo korporativno iako je fakultet

Edited by Amelija
Link to comment
+ eno i mau mora tu i tamo korporativno iako je fakultet
Pa da, i moja iskustva iz drillovanja dress kodom su sa univerziteta (IT dept.) Ovde su univerziteti avangarda korporativne klase. :(
Link to comment
Ili kad se voze u kanti od gradskog prevoza.Inace, najbolji pile-sise momenat tog tipa koji sam doziveo nije vezan za odevanje. Letos bio u Intesi, gde su bili angazovali dva nova radnika na poslu upoznavanja klijenta sa masinom za stiskanje dugmeta i dobijanje rednog broja. Prvo su se otimali ko ce da mi pokaze, a onda su se 15 minuta otvoreno napusavali kurcem pred svima kako se drugi ponasa neprofesionalno* :lol: . E, ali highlight te silne profesionalnosti, kvalitetne poslovne komunikacije i ocuvanja imidza brenda je bio sto je hteo da progura trudnicu ispred mene u redu, sto je ok, ali tek nakon sto je zena koja radi sa klijentima lupila taster i izasao moj broj. Onda je nakon toga jos jednom lupila taster, tako da sam efektivno preskocen. Mislim, nije da se nije sredilo, ali uspeli su profesionalno da naprave haos od najobicnijeg pravljenja reda. Sve sa touch screenom. Korporativna efikasnost.*disclaimer: razumeo bih donekle da su tu privremeno i da hoce da se pokazu, pa da ih stres ubija i da se zbog toga kolju. Ali su prosto delovali kao dvoje polupismenih dzibera. I on i ona. Tip iz obezbedjenja koji je to sve radio ranije je bio milijardu puta pristojniji, normalniji i efikasniji. Ali jbg, on ima 45 godina, sto bi njemu dali normalan posao, kad mogu da daju sansu mladim lavovima...
Meni ovo nekako tuzno. Na sta su spali mladi ljudi u Srbiji.
[/size] :Dto je ono što vole da nose arhitekte starog kovamislim da su ovo izmislili davnašnji šmekeri kojima je kravata bila previše strogaiako liči na neku maramu oko vrata, nije marama, talijani je zovu kravatone i ovo je pravi krojle-noeud-papillon-cravatte-navywhitepolka.jpga ovako izgleda na modelufoularia-2.jpg
A ovo mi kul. Taman da nosim onih nedelju dana u godini kad udari strasna zima od 15 stepeni.
Link to comment

a opet, jednom sam prisustvovala sudjenju na kojem je sudija bio u havajskoj kosulji. drzavna zastava iza njegovih ledja bila je uhvacena u vrata od nekakve straznje prostorije. bilo je strashno. kada je rec o sudovima, ja sam za toge.

Link to comment
a opet, jednom sam prisustvovala sudjenju na kojem je sudija bio u havajskoj kosulji.
ne verujem :lolol:mozda ga je inspirisala ona haljina sa zirafama, ko ono bese, sanda raskovic-ivic?...
Link to comment
a opet, jednom sam prisustvovala sudjenju na kojem je sudija bio u havajskoj kosulji. drzavna zastava iza njegovih ledja bila je uhvacena u vrata od nekakve straznje prostorije. bilo je strashno. kada je rec o sudovima, ja sam za toge.
da li je sud u beogradu? krivica, parnica?
Link to comment
da li je sud u beogradu? krivica, parnica?
krivica, vodio me tata, jos sam studirala, neka '98. godina. taj sudija je sada advokat. sada vise pokazuje ljubav ka kosulja kratak rukav + kravata combou.
Link to comment
krivica, vodio me tata, jos sam studirala, neka '98. godina. taj sudija je sada advokat. sada vise pokazuje ljubav ka kosulja kratak rukav + kravata combou.
jedan tradicionalista bio i ostao ljaksa. prvo bi se dalo pripisati modoj harizmi slotera nika ali drugo je neizbezno kao boginje u obdanist. a gde je mogao drugacije da nauci osim u salonu kod gospodje nikolajevicke.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...