Jump to content
IGNORED

Praksa korporativnog ponašanja u Srbalja


Milogled Bluff

Recommended Posts

Kod mene za svaki dan nema nekog preterano strogog dressinga, ali znam da im se ne dopada ako se dođe u patikama, a kratke pantalone su baš no-no. Što jeste sranje, jer klima uređaji postoje samo u konferencijskim salama, ali ne i kancelarijama. A moja kancelarija na ćošku zgrade, leti upiči sunce od ranog jutra do uveče, nema skrivanja. Jedan zid jeste beton, ali je drugi kombinacija metala i stakla koji se usija tokom dana kao rerna, Godinama sam mislio da se sekretarice onesvešćuju zbog mene.

Link to comment
  • Replies 224
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    15

  • Аврам Гојић

    12

  • Lezilebovich

    11

  • MayDay

    9

Kod nas jedino ne sme da se dolazi u šorcevima i berumdama.
sam gospod zna da li postoji takvo pravilo, ali oni dolaze.mislim, shesetosmashi-plus-minus dolaze u bermudama i shlafrocima, ne razumejuu chemu je problem, mladji su suvishe pristojni ^_^
Link to comment
sam gospod zna da li postoji takvo pravilo, ali oni dolaze.mislim, shesetosmashi-plus-minus dolaze u bermudama i shlafrocima, ne razumejuu chemu je problem, mladji su suvishe pristojni ^_^
Da prostis dok starijim PI ne ispadaju jajca iz kratkih denim hlachica, sta ima da se bunis i to sam imao prilike da vidim. :isuse:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...