Jump to content
IGNORED

PPP humanitarna akcija za decu iz Stubika kod Negotina


Аврам Гојић

Recommended Posts

nema neprijatno. i moja sestra je neforumsko biće, pa je učestvovala (uostalom, ona ima kćerku od pet godina i pripadajuću garderobu; ja sam mogla da pošaljem cipele br. 38-40, ali sam procenila da nekako ne bi odgovaralo <_< ).pozdrav kolegama.poz
Toni bi sledeci put mogao da posalje neke svoje stare cipele, pa da bar kuce ima gde da spava, ako se ne plasi velikog prostora.
Link to comment
  • Replies 252
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    36

  • belch

    17

  • le petit nicolas

    14

  • Tale

    12

питала одакле смо, ми смо рекли да смо ми из Београда, али да смо донели ствари од људи из целе Србије и из иностранства, то смо поновили када су нас питали и други пут одакле смо, а када су нас питали трећи пут ја сам рекао да смо са интернета и тај одговор су изгледа прихватили као коначан.
Link to comment
e, a igrachke, ljudi? da li se prihvataju igrachke
igracaka nikad dosta. roditeljima za skupljanje na kraju dana. joooj, kad se setim svih puta kad su me visnje pogledale da se ne polomim preko neke drangulije. i svih puta kad nisu.naravno, uvek igracke.poz Edited by le petit nicolas
Link to comment
igracaka nikad dosta. roditeljima za skupljanje na kraju dana. joooj, kad se setim svih puta kad su me visnje poledale da se ne polomim preko neke drangulije. i svih puta kad nisu.naravno, uvek igracke.poz
pa i ja tako mislim, za leba ce sad svi da se izlome, a igrachke je lepo da se daju nekom finom ^_^
Link to comment

Za sledeći put ja predlažem , pošto su momci videli i roditelje pa će moći da procene konfekcjski broj, da poneki komad garderobe odvojimo i za njih. Posebno za majku koja na red da se obuče ko zna kad će stići. Ja uvek mogu da odvojim nešto vrlo pristojne svoje garderobe a i iz porodice.Takodje iz iskustva koje sam imala predlažem da kad se donosi garderoba svako stavi malu nalepnicu šta se u kesi nalazi - tipa dečije zimsko, dečije letnje i sl. i eventualno uzrast ili da kada se sve skupi odvoji par nas par sati da najgrublje moguće sortira dobijeno po veličini , godišnjem dobu , eventualno vrsti ) pantalone dzemperi ...). Olakšava kasniju podelu, posebno ako nečega ima više i ako budemo možda pomagali još koju porodicu, imati predstavu koje vrste garderobe i kog uzrasta ima . U leto 99 nas petoro je uspelo da sortira pola kontejnera garderobe za jedan nedeljni dan , da nismo šljemali bilo bi i brže :blush:Deca nisu navikla da dobijaju, onako kako mi naviknemo najčešće, našu decu da se nešto donese odakle god da dolaziš. Moja najmladja bratanica je kad se prvi put desilo da sam ušla kod njih i baš ništa nisam izvadila iz torbe prvi put i sama otvorila moju torbu, pitam je šta traži a ona ne ljuta samo iznenadjena kaže - samo sam pogledala, nemoguće da mi nisi bar žvake donela :D . Ovoj dečici, iznenadjenje su i skroz nepoznati ljudi :)

Link to comment
Takodje iz iskustva koje sam imala predlažem da kad se donosi garderoba svako stavi malu nalepnicu šta se u kesi nalazi - tipa dečije zimsko, dečije letnje i sl. i eventualno uzrast ili da kada se sve skupi odvoji par nas par sati da najgrublje moguće sortira dobijeno po veličini , godišnjem dobu , eventualno vrsti ) pantalone dzemperi ...). Olakšava kasniju podelu, posebno ako nečega ima više i ako budemo možda pomagali još koju porodicu, imati predstavu koje vrste garderobe i kog uzrasta ima . U leto 99 nas petoro je uspelo da sortira pola kontejnera garderobe za jedan nedeljni dan , da nismo šljemali bilo bi i brže :blush:
Ovakvo angazovanje + racun u banci = fond, kakvim ga ja zamisljam. Inace, bice i kod nas odrasle odece za sledeci put.
Link to comment

Malo zakasnelo gledam ovo. Žao mi što nemam malu decu, moje dete je davno odraslo. Ali, za sledeći put, ako je do garderobe za odrasle, objavite na vreme, toga ima. Takođe, ne znam da li je neko pominjao i koliko je uopšte praktično - koji su max gabariti nečeg što se šalje, podrum mi je pun raznih stolica, nameštaja. Bilo je toga puno više ali sam dao jednom izbeglom mučeniku sa Kosova. Interesantno je da je on jedini obilazio moju majku i oca dok je bio živ, uvek s jabukom makar ili nečim drugim, rodbina jok nisam siguran ko je kome više dao.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...