Jump to content
IGNORED

PPP humanitarna akcija za decu iz Stubika kod Negotina


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 252
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    36

  • belch

    17

  • le petit nicolas

    14

  • Tale

    12

Genije, u salčiće ide svinjsko salo
znam, breee, zezam se na racun nekih vegeterijanaca koje znam, a dave se u salcicima. i odbijaju da poveruju od cega se prave :DFSS mi nece zameriti, nadam se?
Link to comment
Bravo ljudi, samo javite drugi put na razglas na vreme da ne bude "dok to legne, biće prekasno".
a jel moguce uopste uopste otvoriti neki ppp racun gde mi iz inostranstva mozemo povremeno da prebacimo pare pa da to stoji za ovakve potrebe a da ne bude stani-pani kad se nesto ovakvo organizuje? (ili ja koja se u to uopste ne razumem ustvari pricam o osnivanju nekakvog ppp fonda? u svakom slucaju ponavljanje i blagovremeno obavestavanje sledeci put je super ideja).svaka, ali svaka vam cast za akciju! volela bih da vidim pracenje situacije oko kuce i da li ce dobiti te obecane milione. bilo bi lepo da se zajebe birokratija i reaguje brzo.
Link to comment
a jel moguce uopste uopste otvoriti neki ppp racun gde mi iz inostranstva mozemo povremeno da prebacimo pare pa da to stoji za ovakve potrebe a da ne bude stani-pani kad se nesto ovakvo organizuje? (ili ja koja se u to uopste ne razumem ustvari pricam o osnivanju nekakvog ppp fonda? u svakom slucaju ponavljanje i blagovremeno obavestavanje sledeci put je super ideja).svaka, ali svaka vam cast za akciju!volela bih da vidim pracenje situacije oko kuce i da li ce dobiti te obecane milione. bilo bi lepo da se zajebe birokratija i reaguje brzo.
isto ovo sam ja natuknuo FSS sve se nadajuci da ce ona da prenese to koordinatoru Vasi. ko koliko i kada moze da uplati na ziro racun, i kada se ukaze prilika u mogucnosti smo da delamo sto brze. za stvari ce morati da se ide od prilike do prilike, osim ako neko od forumasa ima suvu garazu u kojoj mozemo da hoardujemo sve sto moze da pomogne.
Link to comment

Ranije se pominjalo i osnivanje udruženja građana PPP (doduše, u svrhu izlaska na izbore -_- ) ali mogli bismo probati i u ove neprofitne, humanitarne svrhe.

Edited by Valkyrie
Link to comment

Nista lakse, najmanje tri osnivaca, statut i nesto sitne papirologije pa registracija u APRu. Kasnije se otvori racun u banci za priloge.Meni krivo sto se nisam mogao ucepiti za neke pare, jeb ga, kriza i posao stuca. Svaka cast drugari.

Link to comment

I meni je palo napamet da se otvori racun ili nesto vise (fond ili kako vec; Katarina Rebraca stop), i da imamo redovno-povremene akcije ovakvog tipa. E sad, ne znam kako bi to islo s pravne strane, da li bi tu neko morao ozbiljno da se angazuje, da li se placa neki porez ili sta vec, ali bih sigurno bio redovan donator.Svaka cast svim organizatorima, i hvala vam sto ste nama ostalima omogucili da pomognemo uz minimum mrdanja lenjih guzica. Go PPP!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...