Jump to content
IGNORED

PPP humanitarna akcija za decu iz Stubika kod Negotina


Аврам Гојић

Recommended Posts

Ovakvo angazovanje + racun u banci = fond, kakvim ga ja zamisljam. Inace, bice i kod nas odrasle odece za sledeci put.
Recimo nek bude, kao fond :) Jer ako se registruje kao fond sa pratećim računom onda to zaista traži malo veću organizaciju i angažovanje - sve ono što je neko već napisao , koliko znam mora da ima i adresu, pečat i blagajnika i nadzorni odbor i plan i program i izveštaje ....Imala sam do skora negde nalepnice davnašnjeg udruženja čiji sam član bila i koje je imalo skraćenicu PP od Prava Pomoć- bila žurba nije se imalo vremena za kreativnost . Još jedno slovo pa PPP :lol:
Link to comment
  • Replies 252
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    36

  • belch

    17

  • le petit nicolas

    14

  • Tale

    12

Meni je nekako bolje bez formalne organizacije. Svrati u PPP kafanu neki viđeniji gost, popne se na stolicu i vikne Ajmo ljudi da pomognemo...meni to baš super. Lično nisam čitao tu priču u Blicu već samo Praslinov rezime na kraju, ali sam se uključio čim je na akciju pozvao jedan forumaš u čiji osećaj za filing bezrezervno verujem. Kako god drugari, hvala vam na prilici da malo plaknemo naše grešne duše.

Link to comment

Nikako da otvorim ove silne mailove sa ponudama. Sad sam otvorio i ovo je okvirni spisak donacija. Jos jednom hvala svima, narocito Praslinu i njegovim saputnicima, i FSS koja je ceo dan trckarala po kisi i skupljala parice. Kakva lepa pohvala digitalnom dobu: da ljudi koji se poznaju samo virtuelno (g. Praslina poznajem ukupno 5 minuta, a FSS ne poznajem uopste) urade ovakvu akciju zajedno, uz puno medjusobno poverenje, i uz poverenje darodavaca. Novac: 38.100,00 dinara i 70 evra. Odeća za decu: jako je teško utvrditi čega sve tačno ima, ali evo: dečje kape, rukavice, jaknice, šorcevi, pantalonice tri četvrt, pantalonice više pari običnih, prsluk jakna, još dve tri jakne, duksevi, majice, pidžame.Duksevi, trenerke, džemperi, haljinice, donji veš, čizmice, cipele, papuče, patike. Odeća za odrasle: donji veš, pantalone, duksevi, džemperi. Odelca za bebu. Potrepštine: ćebad, posteljina za decu, kanap, štrik, šolje, tacnice...Deca su dobila i čokolade, smoki, plazma keks i druge slatkiše i grickalice. Igračke: automobilčići, sveske, olovke, bojice...Hrana: brašno, šećer, so, griz, pirinač, ulje, paradajz, mesni narezak, testenine.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...