Jump to content
IGNORED

Odbojka


levi

Recommended Posts

3 minutes ago, Zaboravan said:

Jbg aj skači u pidžami i maramama... 

 

Ne znam kako oni uopste i skupe reprezentaciju..mozda su to neke cure u egzilu..

 

kakav sport i talibani..pa jos zenski.

  • +1 1
Link to comment

Nemci samo još teoretski nisu na OI. Dobili su četiri najjače ekipe u grupi u prve četiri utakmice sa po 3:1... Brazil i Italiju u back to back utakmicama. Igraju poslednja tri kola sa tri najslabije ekipe i imaju luksuz da izgube dve...

Link to comment

Kao pijani delujemo ovo malo što sam gledao, dok Japanci raspucani trče, skaču i zabijaju. Po svemu sudeći ništa od OI, pošto Argentina izgleda neće iz grupe na OI, odnosno Kanada ide najverovatnije. 

Link to comment
6 hours ago, Facundo Orellana said:

Kao pijani delujemo ovo malo što sam gledao, dok Japanci raspucani trče, skaču i zabijaju. Po svemu sudeći ništa od OI, pošto Argentina izgleda neće iz grupe na OI, odnosno Kanada ide najverovatnije. 

mislim da se drzimo za dlaku. pretpostavimo da ce proci USA i Slovenija iz nase grupe(ili Japan, ista je racunica), Poljska i Kanada a iz Brazila Nemacka i Italija(ili Brazil, ista je racunica)

1. Poljska (Q)

2. USA (Q)

3. Italija (Q)

4. Japan

5. Brazil

6. Argentina

7. Slovenija (Q)

8. Francuska (H)

9. Srbija

10. Nemacka (Q)

11. Kanada (Q)

ovo je top 11 ekipa, Francuska kao domacin i jos 6 koje se kvalifikuju. Dodaj Egipat ili Tunis kao predstavnika Afrike(lici Egipat). Znaci jos 4 karte. Japan, Brazil, Argentina i Srbija su te 4. Posle toga, Kubi bezimo 40 bodova, Holandiji 45... generalno, tesko ce nas stici osim ako svetski ne zaseremo. Ili ako Australija nekim cudom ne dobije mesto na OI, iako tamo sem Kengura i par Engleskih robijasa niko ne zna ni da postoji odbojka kao sport.

 

Moguce i da ce se to sve promeniti, posto igramo ko invalidi, a neam pojma koliko jos takmicenja ima, ali rekao bih da smo na listi da uvatimo taj zadnji voz.

Link to comment

Po toj računici hvatamo zadnji voz, mada ja očekujem još dva poraza, doduše ni ostali u borbi za to famozno 11.mesto nisu bolji, a onda još Liga Nacija sledeće godine. 

Link to comment

Belgija kvari računicu. Sem ako se epski ne raspadnu protiv Bugarske nejači, oni idu na OI uz Poljsku 

 

Kanada će nas preteći nakon ovog turnira iako neće direktno na OI...

Edited by arheolog1981
Link to comment
  • 6 months later...

gledao ovlas neku emisiju sa mirzom dzombom( voditelj) i vanjom grbicem ( gost).

i prica grbic kako su na jednom svetskom prvenstvu igrali najbolju odbojku ali su izgubili finale a ispostavilo se da su protivnicki igraci bili dopingovani ( cini mi se talijani da su u pitanju)

zna li ko stogod o tome?

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...