December 9, 201213 yr Lala kida, mnogo je dobar, ova druga dvojica onako, Boske i onaj nevidljivi. I Bosketovi dijalozi su vrhunski, samo se nije dobro uzivio kao Lala.
December 9, 201213 yr sa čvarkovog fan page-a na fbinače dobiše neku levu nagradu Edited December 9, 201213 yr by Ravanelli
December 9, 201213 yr skinuli 4 yorkshirmena. meni dobrihttp://www.youtube.com/watch?v=BIzRluaMs_o Au jbt meni skroz nesmešni...Sori svima, neću više da hejtam.Možda malo sporta radi.
December 10, 201213 yr Bilo dosta ljudi sinoć u "Fabrici". Lepo. MP, maltezer, mojo, ostali - je l' bio neko?
January 8, 201313 yr Ovo je zapravo sasvim ok, mada nisam Lala. Dobra je postavka, i likovi su simpatični i ne siluju previše. Naravno, dosta spustim standarde kad gledam domaću komediju. Ali čak i sa srozanim standardima, ni jedna serija na srpskom, osim Ljubav, navika, panika, mi nije bila ni izbliza smešna i zanimljiva.A Dva i po muškarca je prosto dno-dna. Boli mozak koliko je loše.
January 8, 201313 yr ja ovo što sam gledao oko novaka i posle 60 epizode mi je bilo negledivo, pa nisam ni gledao. bum tsss Edited January 8, 201313 yr by Ravanelli
January 8, 201313 yr Morali bi da se zamisle jer je postalo onmansou. Edited January 8, 201313 yr by bergasa19
January 8, 201313 yr Morali bi da se zamisle jer je postalo onmansou.Ne čini mi se da oni beže od toga. Tako je bilo više-manje od početka.
January 8, 201313 yr Da, uvek se tu postavi pitanje "evolucije"...A to zapravo jeste onmansou sa Torbicom koji ume da zablista i Boškićem koji vegetira kao objekt bez inicijative...Možda će da smisle nešto videćemo...
Create an account or sign in to comment