Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

2 minutes ago, harper said:

 

Moze i Gagi da pokrije na trojci, mnogo nam je veci problem to sto nam je sada na toj poziciji jedina opcija za small-ball Simonovic, kojeg stvarno ne bih zeleo da gledam na prvenstvu. Sve cetvorke su nam po gabaritima blize petici, plus je Macvan osakacen povredama i verovatno je duplo sporiji nego sto je bio. A vec je bio spor. Ukoliko i Macvan ne bude mogao, eto nama radovanja u obliku Bircevica, koji je prejadan i savrseno nepotreban igrac.

 

Image result for birÄeviÄ stefan

Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

3 minutes ago, garmonbozia said:

Jbg, nije dovoljno da damo poverenje čoveku koji nas je vodio do uzastopnih srebrnih medalja na tri različita takmičenja.

 

Mislis, onih srebrnih medalja sa SP i OI koje je osvojio s Kalinicem u timu? Ne znam o kakvom poverenju pricas, nije se Djorjdevic odrekao nekog igraca za kojeg nije sigurno da li je bolji ili slabiji od konkurencije vec od igraca koji je bio vrlo bitan u svim tim kampanjama. Da li zaista treba objasnjavati koliko je Kalinic bolji i korisniji igrac od Gagija, Simonovica i ludog Birce, a bolji je i od Lucica koji ce nam biti prva trojka. Pitanje je koliko je ovo uopste odluka koju je sam doneo, bojim se da ovde nije malo radila "sumnja u Kalinicev patriotizam" posle onih glupavih politickih izjava koje je davao.

Link to comment

Ne verujem da je pička ćelava takav lik da se bavi politikom i ne verujem da je neko mogao da utiče na njega. Ne mogu da znam šta se desilo, ali Kalina u ovom stanju nije bolji igrač od Lučića, ali se isto slažem da su podosta kompatibilni.

 

Ko će znati šta je tu bilo, samo bih ja verovao u Saleta pre nego što ga namažem govnima. :D

 

Naravno imam rezervu posle svih koji su se prodali prešjedniku, ali odbijam da je Đorđević jedan od njih

Edited by garmonbozia
Link to comment
1 minute ago, garmonbozia said:

Naravno imam rezervu posle svih koji su se prodali prešjedniku, ali odbijam da je Đorđević jedan od njih

 

+1 dosta bih se razocarao ako bi to bio slucaj. Sad sam gledao Kalinicev twitter, lik plete ko besan (kudos btw.), da li je moguce da je dosla naredba odozgo da se ne pozove? Da li je realno da to udje i u kosarku?

 

Btw, Macvan i ovako polumrtav je bolji/korisniji od ludog Birce. Mislim, bice zuti minuti kad god je u igri, bilo jedan bilo drugi, ali je bar bolji lik i dobar za atmosferu.

Link to comment

političke izjave su mu sasvim na liniji trenutne državne Vučićeve  politike, tako da nema razloga da ispašta zbog njih

 

osim ako Tomašević lično ne sastavlja spisak

Link to comment

Kalinic naravno jeste bolji igrac od Lucica. Narocito u 'ovom stanju', nakon svoje najbolje sezone u karijeri. Sve i da nije, i dalje je najbolji defanzivac kog imamo, to nije cak ni diskutabilno. Ovo je ozbiljno sakacenje ekipe, mora se imati mnogo jak ralog za ovakav potez.

Edited by Joe D
Link to comment
2 minutes ago, garmonbozia said:

Ne verujem da je pička ćelava takav lik da se bavi politikom i ne verujem da je neko mogao da utiče na njega. Ne mogu da znam šta se desilo, ali Kalina u ovom stanju nije bolji igrač od Lučića, ali se isto slažem da su podosta kompatibilni.

 

Ko će znati šta je tu bilo, samo bih ja verovao u Saleta pre nego što ga namažem govnima. :D

 

Naravno imam rezervu posle svih koji su se prodali prešjedniku, ali odbijam da je Đorđević jedan od njih

 

Da bismo mu verovali ili ne trebalo bi da imamo neko obrazlozenje zasto je izostavio dva standardna reprezentativca sa spiska. Kao sto rekoh, nije otpao sa spiska Avramovic, Simonovic ili Milosavljevic, pa da se bavimo time da li su ili nisu bolja opcija. Otpalo je prvo krilo reprezentacije u svim bitnim kampanjama koje je Djordjevic vodio otkako je selektor, igrac u najboljim godinama. U svakoj zemlji bi to bila tema za raspravu.

Link to comment
3 minutes ago, goofs said:

 

+1 dosta bih se razocarao ako bi to bio slucaj. Sad sam gledao Kalinicev twitter, lik plete ko besan (kudos btw.), da li je moguce da je dosla naredba odozgo da se ne pozove? Da li je realno da to udje i u kosarku?

 

Btw, Macvan i ovako polumrtav je bolji/korisniji od ludog Birce. Mislim, bice zuti minuti kad god je u igri, bilo jedan bilo drugi, ali je bar bolji lik i dobar za atmosferu.

 Birčević je košarkaški Rasim Lajić, on je u svim kombinacijama. Jedino što može da ga odvoji od SP je pun ranac opijata u rukama kineskih carinika.

Link to comment
6 minutes ago, garmonbozia said:

Kalina u ovom stanju nije bolji igrač od Lučića

 

U kom stanju? Covek je fenomenalno odigrao kraj sezone i nema nikakvih problema sa povredama

 

Luca je simpa tip, ali i bar za klasu slabiji igrac

Link to comment
Just now, FPLS said:

 

U kom stanju? Covek je fenomenalno odigrao kraj sezone i nema nikakvih problema sa povredama

 

Luca je simpa tip, ali i bar za klasu slabiji igrac

 

Na spisku su Todorovic i Kuzmic koji su prakticno propustili sezonu zbog povreda. Kakve crne povrede Kalinica, to nema veze sa zivotom.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...