Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

proslo dovoljno vremena, moze da se kenja hladne glave.

 

iskreno, nemam nista protiv da Kokoskov nastavi. ali da se ja pitam, ne bi nastavljao. i to samo zbog jedne, za mene nemoguce stvari. nakon tekme sa Italijom, Kokoskov izjavljuje da je imao Vasu kao startera, ali je ovaj otisao u svlacionicu tokom zagrevanja. ne zna sta mu je, valjda nesto medicinski, jer ne bi inace isao u svlacionicu.

i onda gledas tekmu i vidis da Vasa ne moze da igra. ali odigrava svojih 14 minuta. verovatno na poluvremenu Vasa rekao Kokoskovu da ne moze da se krece, pa nek proba neko drugi.. sta god.

 

znaci coveku najvazniji igrac odlazi u svlacionicu, a on se ni ne potrudi da sazna sta mu je?! ja ne razumem.... mozda u tu 'muriku, pomocnici pricaju sa igracima, a trener na konferencijama, pa on misli da tako treba. ne znam kako drugacije da objasnim to odsustvo... svega. 

 

sto se tice igraca, to sam vec rekao. ne mogu ja da zamerim Bjelici sto je bivsi igrac. i mene da su zvali, i ja bih dosao. ali valjda neko kosarkaski pismen vidi da je ovaj danas rekreativac, pa ako im jasno da mene ne treba da zovu, valjda im jasno da Bjelica ne moze da odigra vise od 8 minuta. niti je Bobi kriv sto ne moze da se pomeri, ili Vasa sto pokusava na jednoj nozi... a kada vidimo kako su prosli Vasa, Jovic, Kalina, Teo... ja ne znam ko moze Debelom da zameri sto je isao da jase konje.

 

 

Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

nema sta debelom da se zameri, boli ga kurac pa ga boli, ne mozes nekome da uteras volju da igra. to sto neko jos uvek pusi te price je drugi par cipela.

Link to comment




proslo dovoljno vremena, moze da se kenja hladne glave.
 
iskreno, nemam nista protiv da Kokoskov nastavi. ali da se ja pitam, ne bi nastavljao. i to samo zbog jedne, za mene nemoguce stvari. nakon tekme sa Italijom, Kokoskov izjavljuje da je imao Vasu kao startera, ali je ovaj otisao u svlacionicu tokom zagrevanja. ne zna sta mu je, valjda nesto medicinski, jer ne bi inace isao u svlacionicu.
i onda gledas tekmu i vidis da Vasa ne moze da igra. ali odigrava svojih 14 minuta. verovatno na poluvremenu Vasa rekao Kokoskovu da ne moze da se krece, pa nek proba neko drugi.. sta god.
 
znaci coveku najvazniji igrac odlazi u svlacionicu, a on se ni ne potrudi da sazna sta mu je?! ja ne razumem.... mozda u tu 'muriku, pomocnici pricaju sa igracima, a trener na konferencijama, pa on misli da tako treba. ne znam kako drugacije da objasnim to odsustvo... svega. 
 
sto se tice igraca, to sam vec rekao. ne mogu ja da zamerim Bjelici sto je bivsi igrac. i mene da su zvali, i ja bih dosao. ali valjda neko kosarkaski pismen vidi da je ovaj danas rekreativac, pa ako im jasno da mene ne treba da zovu, valjda im jasno da Bjelica ne moze da odigra vise od 8 minuta. niti je Bobi kriv sto ne moze da se pomeri, ili Vasa sto pokusava na jednoj nozi... a kada vidimo kako su prosli Vasa, Jovic, Kalina, Teo... ja ne znam ko moze Debelom da zameri sto je isao da jase konje.
 
 

To bi bio 1 od jacih razloga za smenu, realno.
malo si polupao loncice jer u Americi trener ima obavezu da zna i da raportira za javnost sta je igracu. publika ima pravo da zna sve. jer fantasy i kladjenje. da se sto pre stavlja oznaka probable, questionable, doubtful, out itd itd
a ovde kod nas trener ima pravo da oladi i novinara i javnost i kaze da ne zna nista. Ono, mozda i ne zna sa sigurnoscu, mozda i zna ali ga bas zabole da o tome informise freaka i sve nas ostale



Link to comment
2 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

ko je izminirao i kako? 

Ne znam ništa. Čist utisak. Od toga koliko su mnogi lako dali otkaz, do toga da su drugi kasnili na pripreme. 

Ovo Đorđeviću ne bi moglo da se dogodi. Ako treba pozvao bi 12 igrača koji su voljni da izginu.

Link to comment

Da, Đorđević sigurno ne bi bio iznenađen odzivom na dan okupljanja i tokom pripreme. I to je za mene najveći kiks plus ovo sa Vasom gde je odavao utisak čoveka koga boli kurac šta mu je sa igračem koji bi trebalo da nosi igru reprezentacije u sledećih 5 godina. Ali to ne znači da ga je neko organizovano minirao.

Link to comment

Ima onaj Karijev intervju pred Indianapolis, kad posle 10 dana priprema govori da ne zna ni ko ni kad planira da dođe na pripreme.

 

Nije to baš tako jednostavno. Zašto je toliko nezamislivo da je Jokić odlučio da ne igra tačno kad je rekao, da su Lučić, Gudurić i Nedović pokušavali da se oporave pa nisu uspeli? I to sa Vasom je neka tvoja interpretacija verujem prilično pogrešna ili bar preuveličana.

Link to comment

Za Vasu je posle utakmice doslovno izjavio da ne zna šta je sa njim, da pretpostavlja da je neki medicinski problem. 

 

Odziv mu ne zameram već činjenicu da je bio iznenađen što ima trojicu igrača na okupljanju. Ili su igrači slagali da će doći ili ih nije ništa ni pitao.

Edited by Heaviside
Link to comment

Možda su ga silni bivši igrači zaduženi za taj dio u KSS ispalili oko toga jer je to bio njihov dio. Mislim, možda je to posao tim menadžera, ili je samo naručivanje klope.

 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Joe D said:

Djordjevic jedva sakupio ekipu za evropsko 2017. otpalo mu preko 10 igraca. I to nije bilo nedelju dana nakon zavrsetka sezone. 


'14 isto, Jovic je igrao na poziciji cunja na treningu, pa ni kriv ni duzan up'o u roster, Simonovic takodje. Valjda se sjebao Nedovic a Micov popickao s celavim. Krstic isao s jednom nogom na turnir. 

Link to comment

U dupe da ljubi i njega i Dragića.

Pa, i jeste samo za asistenta.

Videli smo da nema ni temperamenta ni autoriteta tokom utakmice, niti će ikada imati. Jednostavo takav je.

Ne znači da nema veliko znanje niti da je loš trener.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...