Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Kokoskov je zaredjao sve same neuspehe sa reprezentacijom , kao pomocnik i sada kao seslektor , tri mozda najveca neuspeha seniorske reprezentacije  u poslednjih 20 godina, deluje mi kao veliki maler  kada je u pitanju nasa reprezentacija:)

Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

Bajron Skot i dalje veruje u nas. Kind of...

 

 

ko neće da čita već hoće da čuje (1:43)

 

 

Edited by copkillah
  • Haha 1
Link to comment

Kokoškov im izgradio kult

Kapiram da pomaže i što imaju predesnika saveza kome je Luka košarkaški dorastao.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

  • +1 1
Link to comment
13 hours ago, copkillah said:

Bajron Skot i dalje veruje u nas. Kind of...

 

 

ko neće da čita već hoće da čuje (1:43)

 

 

 

in Yugoslavia, you'll never starve!

 

 

Link to comment
On 14.7.2021. at 9:13, goofs said:

Ruznal tera Kokoskova i indiskretno priziva Kari Pesica, sa dva slobodna celava kao bekap opcije.

 

A mozda sam Kokoskov ne zeli da nastavi:

 

– Što se tiče mog statusa, ja sam u ovo ušao velikom emocijom, željom da se vratim kući. U Americi sam imao prilike da kroz rad i rezultatima koje sam napravio, imao sam priliku da upoznam predsednika SAD. Ne govorim da bih se hvalio, nego šta sam doživeo. I u toj Gruziji sam radio i imao prilike da rezultatima dobijem državno priznanje i da mi se zahvali i Slovenija… Meni je to jedina želja bila, da ovde osvojiš nešto lepo i kvalitetno i kad napustiš tim, da ostaviš trag iza sebe. To je jedini motiv. Tu sam jer sam dobio poverenje ljudi iz Saveza. Vezano za moju odluku, sigurno da nije prijatan momenat, ali odluka vezana za moj status u reprezentaciji je vezana pre svega, da vam kažem iskreno i najiskrenije, za porodičnu situaciju – rekao je Kokoškov, pa onda nastavio o radu sa reprezentacijom: 

 

– Ovakvo iskustvo koje sam, nažalost, imao u ovim okolnostima – jednostavno je nemoguće. Vraćam se na prozore. Imao sam četiri aktivnosti ido sada. Ovi prozori su komična situacija. Mi smo u prozorima izrotirali 31 igrača. Ja se zaista osećam nemoćno, niti imam kontinuitet, ni materijal, ni vremena. Ti “prozori” su jedan tragikomičan koncept koji nažalost postoji. Da ne govorim o letnjem radu, gde smo imali još smešniji koncept, nula vremena sa nula prilika da se radi. Ja se trenerski osećam nemoćnim jer ne znam kako da pomognem ovom timu. Kao što je emotivna bila odluka da preuzmem ovaj program, tako je emotivno vrlo bitna i porodična situacija i porodica. U ovom trenutku najiskrenije ne znam. Ne postoji dublja analiza od ovog što sam vam izneo. Ne postoji dublje od ovoga. Ne postoji materijal s kojim možemo da radimo. 

Link to comment

Nerviraju me njegovi intervjui. Stalno ponavlja da se oseća nemoćno i naglašava prozore za koje je znao da postoje kada je prihvatio posao. Šteta bi bila da ga potrošimo ali ako misli da nema materijala sa kojim može da radi i oseća se nemoćno onda treba da ode što pre.

Edited by Heaviside
  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...