Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

Kokosu je trebalo dati sansu kad bi lik to zeleo, ali on ne izgleda kao da zeli da se vraca, tim pre sto sad treba jos da vodi tim iz Dalasa, a ne Istanbula.

 

Kari je tatamata, kakvo crno vreme ga pregazilo, jedina stvar koja me potencijalno brine je sto je teske naravi, a izgleda da je postalo neophodno povladjivati reprezentativcima.

  • +1 3
Link to comment
5 minutes ago, goofs said:

Kokosu je trebalo dati sansu kad bi lik to zeleo, ali on ne izgleda kao da zeli da se vraca, tim pre sto sad treba jos da vodi tim iz Dalasa, a ne Istanbula.

 

Kari je tatamata, kakvo crno vreme ga pregazilo, jedina stvar koja me potencijalno brine je sto je teske naravi, a izgleda da je postalo neophodno povladjivati reprezentativcima.

jebote, ja sam promasio ovu vest, nisam imao pojma. vidim da ga je celavi zamenio.

onda ima smisla, mada kao asistent bi imao vecu mogucnost da radi za repku, kada bi hteo.

Link to comment
6 minutes ago, Tinman said:

 

Koliko vidim 2019. je proglašen za trenera godine u Španiji, možda ipak nije bio loš. 

Nisam znao da je dobio tu nagradu. Imao je dobru i skupu ekipu sa kojom je osvojio jedan kup bez plasmana na F4. Kratko se i zadržao. Ne kažem da je bio loš ali nije se ni proslavio. Legendarni trener, ne žalim ss što se vratio u reprezentaciju.

Link to comment
9 minutes ago, Heaviside said:

Nisam znao da je dobio tu nagradu. Imao je dobru i skupu ekipu sa kojom je osvojio jedan kup bez plasmana na F4. Kratko se i zadržao. Ne kažem da je bio loš ali nije se ni proslavio. Legendarni trener, ne žalim ss što se vratio u reprezentaciju.

 

Kakvu god da je ekipu imao, ekipa se raspadala dok on nije došao. Uzeo dva kupa, igrao odlučujuću utakmicu za titutlu, imao 22-6 u EL pre obustave zbog kovida. 

  • +1 3
Link to comment

Sezonu pre Pesica Barselona nije prismrdila top8 plasmanu. Dosao je na pola sledece kad je vec bilo kasno za bilo sta, godinu nakon toga izgubio majstoricu za plasman na final4, godinu nakon toga bio treci u prekinutoj kovid sezoni.

  • +1 1
Link to comment

Trener sa autoritetom, a ne drugar koji igra basket posle treninga. Znace se red barem.

Bitno je i ko ce biti pomocnici, nadam se neko ko ce moci da preuzme reprezentaciju kad Pesic ode.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...