Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

Licno mislim da nasa javnost treba da ide na kompletan mentalni detoks u vezi sportista, pojedinaca i timova. Komentarisati, biti razocaran, kritkovati OK, ali zna se mera u svemu. Jbg to je posao, malo specifican, ali opet profesija.  Nego su ljudima uvalili uspehe ovih ljudi kao neku supstituciju za teske okolnosti kojima su ih izlozili, pa sad su sportisti zrtveni jarci. Jbt gore nego devedesetih, valjda zbog socijalnih mreza. To je sport, zabava nekom, nekom profesija u delu zivota nije rat.

 

Loziti kojekakve pacijente koji misle da poseduju te ljude i nemaju kontrolu nad sobom da ih bulinguju vodice tome da se ti ljudi nece pojaviljivati sa ma kojim izgovorom jer sutra moze neko i da ih napadne, koji ce im to moj u zivotu. Svako od njih zna danas jedan sutra drugi. Meni je i ono napadanje Djokoviceve zene bilo WTF za stvari koje rade milioni, kace dijete i vezbe po socijalnim mrezama. Jbt sta koga boli uvo sta ona radi, nece valjda da je veze za radijator, neko bi trosio te pare da li na gluposti ili ne ionako.

 

Nekad ce se pojavljivati, nekad nece, jbg to je zivot. Utakmica bude i prodje, prventsva i olimpijade.

 

Na kraju krajeva kad se desi nesto kao sa ovim danskim fudbalerom shvatis, ko ima cime da procesira, sta je u stvari zivot i koliko je malo izmedju onog postojim ili ne postojim. A u krajnjem slucaju fali samo onim svojima, ostali se preorjentisu na novo prvenstvo ili olimpijadu.

 

Edited by Moonwalker
  • +1 5
Link to comment

Svakom (imponuje) svoje, slobodan izbor. Ali razumem, ove OI teško da će imati neki olimpijski duh pored svih problema i rizika, političkih zakulisnih radnji i (ne)sportskih tenzija. Svodi se na rang jednog okrnjenog SP i ma koliko bi mi hteli da to bude "nešto više (od sporta)". Sam Novak je prvi izjavio da ga Olimpijada u ovom trenutku ne interesuje previše, bar ne onakva kakva se priprema.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

kapiram da je u ovom momentu vazno osuditi prizeljkivanje povrede i slicne ogavnosti. ne podrzavam jokicevu odluku ali mi se uopste ne dopada atmosfera linca koja se, kazete, gradi na mrezama. on je od sad moj sportski rival ali nije neprijatelj i neke granice moraju da se znaju, kao sto cu uvek osuditi najodvratnije napade s mreza na porodicu aleksandra vucica.

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Moonwalker said:

Licno mislim da nasa javnost treba da ide na kompletan mentalni detoks u vezi sportista, pojedinaca i timova. Komentarisati, biti razocaran, kritkovati OK, ali zna se mera u svemu. Jbg to je posao, malo specifican, ali opet profesija.  Nego su ljudima uvalili uspehe ovih ljudi kao neku supstituciju za teske okolnosti kojima su ih izlozili, pa sad su sportisti zrtveni jarci. Jbt gore nego devedesetih, valjda zbog socijalnih mreza. To je sport, zabava nekom, nekom profesija u delu zivota nije rat.

 

Loziti kojekakve pacijente koji misle da poseduju te ljude i nemaju kontrolu nad sobom da ih bulinguju vodice tome da se ti ljudi nece pojaviljivati sa ma kojim izgovorom jer sutra moze neko i da ih napadne, koji ce im to moj u zivotu. Svako od njih zna danas jedan sutra drugi. Meni je i ono napadanje Djokoviceve zene bilo WTF za stvari koje. Jbt sta koga boli uvo sta ona radi, nece valjda da je veze za radijator, neko bi trosio te pare da li na gluposti ili ne ionako.

 

Nekad ce se pojavljivati, nekad nece, jbg to je zivot. Utakmica bude i prodje, prventsva i olimpijade.

 

Na kraju krajeva kad se desi nesto kao sa ovim danskim fudbalerom shvatis, ko ima cime da procesira, sta je u stvari zivot i koliko je malo izmedju onog postojim ili ne postojim. A u krajnjem slucaju fali samo onim svojima, ostali se preorjentisu na novo prvenstvo ili olimpijadu.

 

 

Jedna kanadska teniserka je svojevremeno digla ruke od karijere jer su joj osujeceni kladionicari pretili smrcu na drustvenim mrezama, samo zato sto je izgubila mec koji je po njihovom misljenju i tiketu trebalo da dobije. O kakvom detoksu nase javnosti pricamo, od pojave drustvenih mreza i poplave sportista koji na njima glade sujetu stvari su se po tom pitanju zadiranja u privatne zivote sportista potpuno otrgle kontroli na globalnom nivou. Tu vise nema pomoci jer je granica odavno predjena, tesko je cak i iskljuciti se sa drustvenih mreza i tako pokusati da povratis sopstveni mir jer takve budalastine svi mediji uredno prenose zbog klikova. Nema tu nikakvog detoksa, ta je bitka izgubljena.

Link to comment

 

12 minutes ago, harper said:

 

Jedna kanadska teniserka je svojevremeno digla ruke od karijere jer su joj osujeceni kladionicari pretili smrcu na drustvenim mrezama, samo zato sto je izgubila mec koji je po njihovom misljenju i tiketu trebalo da dobije. O kakvom detoksu nase javnosti pricamo, od pojave drustvenih mreza i poplave sportista koji na njima glade sujetu stvari su se po tom pitanju zadiranja u privatne zivote sportista potpuno otrgle kontroli na globalnom nivou. Tu vise nema pomoci jer je granica odavno predjena, tesko je cak i iskljuciti se sa drustvenih mreza i tako pokusati da povratis sopstveni mir jer takve budalastine svi mediji uredno prenose zbog klikova. Nema tu nikakvog detoksa, ta je bitka izgubljena.

 

Po misljenju ima, ali se nece desiti izvecini jasnih razloga koji ne pripadaju ovoj temi. Komplet dnevna stampa kao da je Mardok izdaje. Postoje i druge kulture i sportovi koji nisu nama bitni i zanimljivi, bude laprdanja dva tri dana i ljudi nastavljaju sa svojim zivotom. U najgorem slucaju ostanu kafanske (forumske) analize.

 

To sa kladioncama i mafijom oko toga je tek ispusteno globalno i dok se ne dogodi neka tragedija u nece se resiti. Pa tu se doslo do toga da ljudi odvode decu tek izaslu izosnovne skole napolje u sportovima gde jos ima nekih para da bi trenirali  i da ne bi bili na udaru mafije uvucene u sport.

Edited by Moonwalker
Link to comment
6 minutes ago, precog said:

da se ide svedskim tv detektorom po kucama, pa ko gleda jokica od sad da mu duplira tv pretplata!

Koji si ti Kriger.

Link to comment
10 minutes ago, precog said:

da se ide svedskim tv detektorom po kucama, pa ko gleda jokica od sad da mu duplira tv pretplata!

i uruci poziv za sluzenje vojnog roka

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...