Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

konja njie vido od prosle godine, a zna se da je jos kao mali bezo sa utakmica da pere stale. nego lepo da se namami u japan kao predstavnik srbije u kasackom sportu i onda kad se zajebe da dodje, hop na basket.

 

  • +1 4
  • Haha 3
Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

7 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

 

Eriksenje igrao minimalan broj utakmica ove sezone, nasao sam podatak da je ukupno igao 1600 minuta, nidje veze. 

 

ali to je fudbal. lik iz francuske sinoć zaspao ko beba kad ga je švabo nabo, probude ga i puste ga da nastavi utakmicu. zato se njihov minut treba vrednovati ko 10 minuta u basketu. ili ko 50 sekundi u boksu

 

Link to comment
15 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Random komentari ljudi na internetu koji izbacuju frustraciju iz sebe nisu reper ni za sta. Besmisleno je uopste komentarisati, a pogotovo na ovoj temi..

Pa i nije, toliki nivo frustracije govori da smo otišli u kurac kao nacija (ekstremno glup koncept) za koju ovaj neće da se cima. A očigledno da je flegma koju boli da postane legenda™, kompletan igrač™ itd. Meni nije jasno to što je ljude to toliko pogodilo. Uvijek mi je bitnije da neko ima pravo da odlučuje o sebi (bez da mu bilo ko kenja) nego kako će se nacija™ osećati. Ma koliko to zvučalo kao opšte mjesto.

a jasno je bilo da će otići u ovaj nivo kolektivne histerije kad se vidjelo koliko se ljudi lože na priče "Srbi emvipijevi u svim takmičenjima, jebaćemo kevu svima", i tu ima momenata tog razočarenja što nećemo karati sve po spisku. Volimo žestoko a mrzimo maltene i žešće. 

  • +1 4
Link to comment

Isto mu je sa drustvenih mreza preceno i ranije i klelo ga svakakav polusvet, samo sto je ludilo sada kompletnije i bolesnije, jer sada bukvalno svaka susa ima net i mogucnost da kaki u etar.

Link to comment
4 minutes ago, James Marshall said:

 Volimo žestoko a mrzimo maltene i žešće. 

 

 

Koliko je proslo od MVP-a do danas..nedelju dana.

 

Veoma hitra eskalacija :)

Link to comment

@James Marshall

 

Pusti tu priču.

 

U tom smislu smo "otišli u kurac" koliko i svaka druga nacija.

 

Pogledaj kako se pasionirano prati sport svuda u svetu.

 

Da li je to dobro, slažem se, jeste za diskusiju, ali tako je.

Edited by Milošica
  • +1 3
Link to comment
8 minutes ago, SNARC said:

 

Koliko je proslo od MVP-a do danas..nedelju dana.

 

Veoma hitra eskalacija :)

To nije nikakva ekskluziva gde kao sport ima neku tapiju i nijedno drustvo nije imuno od toga.

Edited by Lancia
  • +1 2
Link to comment
9 minutes ago, James Marshall said:

Pa i nije, toliki nivo frustracije govori da smo otišli u kurac kao nacija (ekstremno glup koncept) za koju ovaj neće da se cima. A očigledno da je flegma koju boli da postane legenda™, kompletan igrač™ itd. Meni nije jasno to što je ljude to toliko pogodilo. Uvijek mi je bitnije da neko ima pravo da odlučuje o sebi (bez da mu bilo ko kenja) nego kako će se nacija™ osećati. Ma koliko to zvučalo kao opšte mjesto.

a jasno je bilo da će otići u ovaj nivo kolektivne histerije kad se vidjelo koliko se ljudi lože na priče "Srbi emvipijevi u svim takmičenjima, jebaćemo kevu svima", i tu ima momenata tog razočarenja što nećemo karati sve po spisku. Volimo žestoko a mrzimo maltene i žešće. 

 

 

Igranje/pracenje sporta i emocija idu zajedno. Izbacivanje frustracija takodje. Kada se covek iznervira/razocara, ima potrebu da se ventilira.

 

Citiranje umobolnih komentara na netu ama bas nista ne govori o "stanju nacije" danas. Budala uvek bilo i bice, samo sto je sada u digitalnom dobu sve na klik daleko, pa se cini kao da je "svet otisao u kurac. A u stvari sve je isto kao i pre interneta..

  • +1 5
  • Hvala 1
Link to comment

Hehe, izvrsno zdrava nacija kad se udara po Debelom, al' kad se krene po Mariniki i prvacima koje volimo onda odjednom gde ja zivim leb ti razani. 

Edited by Mos
  • +1 1
Link to comment

 

Quote

 

Denver Nuggets' Nikola Jokic not joining Serbia for Olympic qualifying, citing recovery

play

Nikola Jokic hoists the NBA MVP trophy in front of his hometown fans. (1:54)

5:54 AM PT
  • ESPN
  •  

Denver Nuggets star Nikola Jokic announced in a statement obtained by ESPN on Wednesday that he will not be joining the Serbian national basketball team for at least the Olympic qualifying tournament.

"The simple condition of my body requires a longer absence from the field for recovery," Jokic wrote in a translated statement, adding that it was at the Nuggets' suggestion "and an inevitability that I must accept."

 
  

It remains unclear whether Jokic will skip the Tokyo Games should Serbia qualify.

Jokic has appeared in all 109 of the Nuggets' games since Aug. 1 and finished the season third in total minutes with 2,488.

 

Serbia, which won silver at the 2016 Olympics, plays in the qualifying tournament from June 29-July 4 in Belgrade.

 

 

 

Kaze ESPN  da postoji nada:)

Edited by Micko8
Link to comment
27 minutes ago, James Marshall said:

Pa i nije, toliki nivo frustracije govori da smo otišli u kurac kao nacija (ekstremno glup koncept) za koju ovaj neće da se cima. A očigledno da je flegma koju boli da postane legenda™, kompletan igrač™ itd. Meni nije jasno to što je ljude to toliko pogodilo. Uvijek mi je bitnije da neko ima pravo da odlučuje o sebi (bez da mu bilo ko kenja) nego kako će se nacija™ osećati. Ma koliko to zvučalo kao opšte mjesto.

a jasno je bilo da će otići u ovaj nivo kolektivne histerije kad se vidjelo koliko se ljudi lože na priče "Srbi emvipijevi u svim takmičenjima, jebaćemo kevu svima", i tu ima momenata tog razočarenja što nećemo karati sve po spisku. Volimo žestoko a mrzimo maltene i žešće. 

 

Toga je uvijek bilo.

Znam da smo nekad Stojakovicu (i ne samo njemu) jebavali sve po spisku što neće da igra za reprezentaciju. Bilo je i prozivki po novinama, priča o oduzimanju pasoša itd.

Ali nije bilo interneta pa nije bilo vidljivo kao danas.

 

Pri tome Stojakovic ne može da se poredi sa gospodinom koji je predmet ove konstruktivne rasprave.

Link to comment

Stojakovic je reprezentativna legenda , tamo negde  pre   EP u Novom Sadu, pocele su i povrede ledja.  Svaki  njegov otkaz posle OI 2004 godine, je licno za mene bio opravdan.

Link to comment
35 minutes ago, Milošica said:

@James Marshall

 

Pusti tu priču.

 

U tom smislu smo "otišli u kurac" koliko i svaka druga nacija.

 

Pogledaj kako se pasionirano prati sport svuda u svetu.

 

Da li je to dobro, slažem se, jeste za diskusiju, ali tako je.


Nije ovo tacno. Ako se uzmu evropske zemlje. Mozda neka Juzna Amerika. Otislo je predaleko u u odnosu na same sebe ranije, pa cak i ratne devedeste.

 

@BWA Ovo za Stojakovica je tacno tako bilo.

Edited by Moonwalker
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...