Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Just now, Jimmy Kowalski said:

 

Osim sto slucaj Eriksen nema veze sa umorom..

 

I da ima veze, apsolutno je suludo porediti tako neke stvari. Igrači su konstantno na pregledima, rade sa najboljim stručnjacima i te stvari ko Eriksenu će nažalost nastaviti da se dešavaju, jednostavno se sranja dešavaju. Sportisti jesu preopterećeni, to je cena koju plaćaju za milionske ugovore koji imaju. Mogla je i unija igrača da kaže u NBA nećemo ovako ali novac vrti. 

Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

I odluči igrač da neće da bude preopterećen i sad mu eno pola srpskog interneta traži da mu se ukine pasoš, da mu crknu konji, da slomi nogu itd. Dokle ide ludilo, jbt.

  • +1 6
Link to comment
2 minutes ago, James Marshall said:

I odluči igrač da neće da bude preopterećen i sad mu eno pola srpskog interneta traži da mu se ukine pasoš, da mu crknu konji, da slomi nogu itd. Dokle ide ludilo, jbt.

 

Pa kakve mi imamo veze sa tim pa da nam ti ovde prenosiš šta random idiot sa tvitera želi? Ne razumem. Drugo je da je neko napisao ovde nešto u tom stilu. 

  • +1 5
Link to comment
3 minutes ago, James Marshall said:

I odluči igrač da neće da bude preopterećen i sad mu eno pola srpskog interneta traži da mu se ukine pasoš, da mu crknu konji, da slomi nogu itd. Dokle ide ludilo, jbt.

 

Cek kad krenu bakljama u Sombor..organizovano 

 

Pa bude.."Osh posle OI u sulke..ili da grickas mortadelu..debeli"

Link to comment
Just now, theanswer said:

 

Pa kakve mi imamo veze sa tim pa da nam ti ovde prenosiš šta random idiot sa tvitera želi? Ne razumem. Drugo je da je neko napisao ovde nešto u tom stilu. 

Ja samo kažem da je pravo igrača da izabere svoj nivo opterećenja, i da to ne treba da izazove kolektivni amok nacije.

  • +1 2
Link to comment
Just now, James Marshall said:

Ja samo kažem da je pravo igrača da izabere svoj nivo opterećenja, i da to ne treba da izazove kolektivni amok nacije.

 

Zamisli sad da diskutujemo na forumu nonstop o tome šta prosečan Srbin na tviteru piše ili prosečan Srbin in general, ne kapiram. 

Link to comment
Just now, theanswer said:

 

Zamisli sad da diskutujemo na forumu nonstop o tome šta prosečan Srbin na tviteru piše ili prosečan Srbin in general, ne kapiram. 

Forum služi da se komentariše, jebem li ga, a jedan od aspekata ove priče je "razočarao naciju".

Link to comment
Just now, James Marshall said:

Forum služi da se komentariše, jebem li ga, a jedan od aspekata ove priče je "razočarao naciju".

 

Random komentari ljudi na internetu koji izbacuju frustraciju iz sebe nisu reper ni za sta. Besmisleno je uopste komentarisati, a pogotovo na ovoj temi..

  • +1 3
Link to comment
30 minutes ago, MiddleClass said:

 

Posle slucaja Eriksen zaista je bzvz spocitavati sportisti sto zeli da odmori.

Ti bas nikad ne omanes, al priznajem, malo sam se ponadao da ce ti biti drago sto sam pomenuo Kristinu u pozitivnom kontekstu.

  • Hvala 1
Link to comment
Just now, James Marshall said:

Forum služi da se komentariše, jebem li ga, a jedan od aspekata ove priče je "razočarao naciju".

Pa i jeste razočarao naciju. Zvanično najbolji igrač sveta u olimpijskoj godini ne želi da predstavlja zemlju na OI u nacionalnom sportu. Naravno da neće više biti omiljen u Srbiji kao do sada.

 

Ovo da on ima pravo na tu odluku, da to treba poštovati i da je odvratno želeti mu povrede nema potrebe da ponavljaš sto puta. To svim znamo, totalna opšta mesta.

 

 

  • +1 6
Link to comment
35 minutes ago, MiddleClass said:

 

Posle slucaja Eriksen zaista je bzvz spocitavati sportisti sto zeli da odmori.

 

Eriksenje igrao minimalan broj utakmica ove sezone, nasao sam podatak da je ukupno igao 1600 minuta, nidje veze. 

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, theanswer said:

Mogla je i unija igrača da kaže u NBA nećemo ovako ali novac vrti. 

eh, a kad je zimus 1 forumaš govorio "nevalja ovo braćo ništa ne može offseason samo mjesec ipo dana neće to na dobro izaći moraju oni još puno pasulja poručkati da dođu na nivo NFL unije" vi ste svi vikali umukni omunjeni nemaš pojma, @Host je u pravu, NBA unija razvaljuje, CBA je odličan

eto vam sad, kusajte to što ste skuvali

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...