Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts


Nije ovo tacno. Ako se uzmu evropske zemlje. Mozda neka Juzna Amerika. Otislo je predaleko u u odnosu na same sebe ranije, pa cak i ratne devedeste.
+1

Mada ima oštrih peckanja, bar u južnim vodama, recimo Bellinellijev otkaz Corriere zove "poslednji znak "Plave" generacije fantastičnih gubitnika". Jednostavno veoma (ograničena) manjina su frustrirani idioti koji će ga nazvati masnobradom budalom i pretiti mu.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

1 hour ago, Mos said:

Hehe, izvrsno zdrava nacija kad se udara po Debelom, al' kad se krene po Mariniki i prvacima koje volimo onda odjednom gde ja zivim leb ti razani. 

Neko mu preti, ubijaju kosarkase koji nece da se odazovu, useljuju Lovrekovica u kucu pored njegove u Koloradu? Ili je standardni frust retarda ja internetu?

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
3 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

Neko mu preti, ubijaju kosarkase koji nece da se odazovu, useljuju Lovrekovica u kucu pored njegove u Koloradu? Ili je standardni frust retarda ja internetu?

 

Standardni frust retarda na internetu, koji je danas nebitan a moze biti nekad sutra bitniji malo. Niko ne treba da prolazi kroz ovakvog toplog zeca. Kao sto si rekao, nece da igra, nebitan je i ajde sad da pricamo o ovima sto hoce da igraju. Cisto sumnjam da bi ikome ovde od nas prijalo ovako najebavanje svega, pa bi tako olako bio u fazonu: "ma pusti, to neki debili nebitni."

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Mos said:

 

 ajde sad da pricamo o ovima sto hoce da igraju. 

 

Slažem se. 

 

Screenshot_20210616_194038.jpg

Edited by Plajvi
  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, Mos said:

 

Standardni frust retarda na internetu, koji je danas nebitan a moze biti nekad sutra bitniji malo. Niko ne treba da prolazi kroz ovakvog toplog zeca. Kao sto si rekao, nece da igra, nebitan je i ajde sad da pricamo o ovima sto hoce da igraju. Cisto sumnjam da bi ikome ovde od nas prijalo ovako najebavanje svega, pa bi tako olako bio u fazonu: "ma pusti, to neki debili nebitni."

Mos, to je internet, tu nema nazad. Klikni na bilo koji tvit o nba ligi, tipa liga pocinje tad i tad, dobar deo komentare je jebanje majke lebronu. Ne prolazi on kroz nista sto ne prolaze ostali vrhunski sportisri zbog ove i one odluke. Inace, sa njim bi neko trebao da porazgovara jer delije da je lik losak, a morao bi barem prema javnosti da dela drugacije. On na sp nije hteo da prica sa jednim jedinim novinarem iz srbije, brat retard mu napusvao novinare, a nisam video da nekom sportisri vise lackaju penis od njega. Jel bio neko da zastoti novinare koje su tada na tviteru napusavali jer su se drznuli da napisu nesto sto nije afirmativno? Svi prolaze kroz toplog zeca, u takvom dobu zivimo. 

  • +1 8
Link to comment

Pa ok, slazem se, taj komentar je i bio moj odgovor Kovalskom na temu da je uvek bilo ovako i bice. Debeli ima komunikacionih problema, znaju to bolje Micko i Fancy sa pricama kako je headcase i kako ga braca vode u Banovce da jebe, ali kad ga slusas to je cesto neprijatno jer ne ume bas najbolje da se izrazi. Mozda je nezan cvetic, mozda nije u nekim super odnosima sa ostalima u repki, nemam pojma. Meni ovi svi ostali deluju kao da im repka dodje mesto za sjajnu zajebanciju i da zbrisu malo od zena i dece, jedino njemu dodje kao neki kuluk. 

Link to comment

Za Teologiju je Kurir imao dabogda potrgao ligamente u fontu 80 kad je potpisao u Italiju umesto za Zvezdu. Ili je bio Informer.

A bile su i OI u Sidneju pa otkazivali i Divac i Picka Celava, neko (Peja, Jaric ili tako neko?) je bese propustio 90% pripreme i Dijamantske Lopte jer ga je komarac ugrizao u koleno.
To se zaboravilo i sad su opet legende.Tako ce i sa Jokarom biti. Zajebano je samo tih prvih mesec-dva-tri dok ti Informeri jebu kevu. Ali posle toga je laganini i dosta smo zdrava nacija.

Link to comment
2 minutes ago, Mos said:

Pa ok, slazem se, taj komentar je i bio moj odgovor Kovalskom na temu da je uvek bilo ovako i bice. Debeli ima komunikacionih problema, znaju to bolje Micko i Fancy sa pricama kako je headcase i kako ga braca vode u Banovce da jebe, ali kad ga slusas to je cesto neprijatno jer ne ume bas najbolje da se izrazi. Mozda je nezan cvetic, mozda nije u nekim super odnosima sa ostalima u repki, nemam pojma. Meni ovi svi ostali deluju kao da im repka dodje mesto za sjajnu zajebanciju i da zbrisu malo od zena i dece, jedino njemu dodje kao neki kuluk. 

 

:laugh: wtf.

Link to comment

nemojte da se nadate, to s banovcima je nazalost samo fan fiction.

 

Quote

pa kad ga ona dva bilmeza prate i u WC. imam osecaj da ga vode u nevadu u bordel kod onog GOP pokojnika jednom mesecno a usput mu kupe kesu pralina.

 

:lolol:

Link to comment
2 hours ago, SNARC said:

 

Koliko je proslo od MVP-a do danas..nedelju dana.

 

Veoma hitra eskalacija :)

 

Pa jbg ovo je popularan take danas vidim, kao šta vam sad smeta Jokić a do juče ste ga hvalili ko da se danas ništa nije desilo? Šta sad moj omiljeni fudbaler danas zgazi nekog na pešačkom i pobegne i ja sutra treba da imam isto mišljenje o njemu? 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...