Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

1 hour ago, Mos said:

Pa ok, slazem se, taj komentar je i bio moj odgovor Kovalskom na temu da je uvek bilo ovako i bice. Debeli ima komunikacionih problema, znaju to bolje Micko i Fancy sa pricama kako je headcase i kako ga braca vode u Banovce da jebe, ali kad ga slusas to je cesto neprijatno jer ne ume bas najbolje da se izrazi. Mozda je nezan cvetic, mozda nije u nekim super odnosima sa ostalima u repki, nemam pojma. Meni ovi svi ostali deluju kao da im repka dodje mesto za sjajnu zajebanciju i da zbrisu malo od zena i dece, jedino njemu dodje kao neki kuluk. 

Otkud ja u toj  prici:dry: Headcase u smislu da nece da  sutira  na kos , na dvadesetak utakmica po sezoni, to mu je neki obicaj, valjda je tada u klimaksu i besan je na ceo svet  , to sta i koga jebe  mene bas zabole:) 

Edited by Micko8
Link to comment
36 minutes ago, Mos said:


Ajde iskuliraj se jbt, gaženje nekog na pešačkom i bežanje je isto kao neigranje za reprezentaciju? Wtf..

 

Naravno da nije isto, nemoj sve da posmatraš ko PR porodice Jokić

Link to comment
26 minutes ago, copkillah said:

 

Jao da, beše bila situacija da je fazon 15 minuta pre toga ispao iz plejofa i to ga ovaj pitao, je l' tako bilo? Ko ga je to pitao?

 

Pitao ga je grčki novinar koji prati Nagetse. 

Pitanje nije bilo za tu priliku ali su Nagetsi iz nekog razloga spojili postagame intervjue sa exit intervjui a koje radiš na kraju sezone sa novinarima. Obično oni idu dan dva kasnije a oni su spojili

Link to comment
6 minutes ago, theanswer said:

 

Pitao ga je grčki novinar koji prati Nagetse. 

Pitanje nije bilo za tu priliku ali su Nagetsi iz nekog razloga spojili postagame intervjue sa exit intervjui a koje radiš na kraju sezone sa novinarima. Obično oni idu dan dva kasnije a oni su spojili

 

Ja sam bio ubeđen da ga je neko naš pitao

Link to comment

Poprilično čudna situacija, ne mogu da definišem mišljenje. 

 

Sa jedne strane apsolutno kontam da je preumoran i da mu je pun kurac košarke pa ne znam koji grb da nosi na grudima, ako mu ne znači KSS-a, možda Konjičkog Kluba "Sombor", ali sa druge strane, da li je umorniji nego sve one gigantske veličine košarke koje smo imali u istoriji i koji su se neumorno odazivali na sve pozive i donosili radost naciji™ decenijama... Pri tom je mlad i ima vremena i za odmor i za sve. 

 

Teško mi da prelomim da li ga razumem ili mrzim, tu sam negde lapo lapo. 

  • +1 2
Link to comment
28 minutes ago, theanswer said:

 

Pitao ga je grčki novinar koji prati Nagetse. 

Pitanje nije bilo za tu priliku ali su Nagetsi iz nekog razloga spojili postagame intervjue sa exit intervjui a koje radiš na kraju sezone sa novinarima. Obično oni idu dan dva kasnije a oni su spojili

 

Jel to mozda isti onaj Grk sto prati i Hawkse i sva pitanja mu vezana za/oko Bogija?

Link to comment
13 minutes ago, Mil@n said:

Poprilično čudna situacija, ne mogu da definišem mišljenje. 

 

Sa jedne strane apsolutno kontam da je preumoran i da mu je pun kurac košarke pa ne znam koji grb da nosi na grudima, ako mu ne znači KSS-a, možda Konjičkog Kluba "Sombor", ali sa druge strane, da li je umorniji nego sve one gigantske veličine košarke koje smo imali u istoriji i koji su se neumorno odazivali na sve pozive i donosili radost naciji™ decenijama... Pri tom je mlad i ima vremena i za odmor i za sve. 

 

Teško mi da prelomim da li ga razumem ili mrzim, tu sam negde lapo lapo. 

 

procitao sam da su posle trece utakmice ovi iz denvera pricali kako ga nikada nisu videli tako umornog kao posle te utakmice.

 

eno lebron popizdio na twitteru kako je lepo rekao da je trebalo da bude veceg odmora izmedju sezona ali ga niko nije slusao. i evo samo se nizu povrede u playoffu.

Link to comment

Meni se već negdje pred kraj regularne sezone učinilo da se svjesno ide na to da on izgura 100% utakmica, pa jebeš i plejof (znalo se da bez Mareja ne mogu daleko, da je sve bonus) i sve poslije toga, zato nije bilo nikakvog load managementa a realno je već protiv Portlanda izgledao na momente prilično crknuto. 

  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Jel to mozda isti onaj Grk sto prati i Hawkse i sva pitanja mu vezana za/oko Bogija?

 

Ne znam, jebem li ga..

Link to comment
37 minutes ago, Mil@n said:

Poprilično čudna situacija, ne mogu da definišem mišljenje. 

 

Sa jedne strane apsolutno kontam da je preumoran i da mu je pun kurac košarke pa ne znam koji grb da nosi na grudima, ako mu ne znači KSS-a, možda Konjičkog Kluba "Sombor", ali sa druge strane, da li je umorniji nego sve one gigantske veličine košarke koje smo imali u istoriji i koji su se neumorno odazivali na sve pozive i donosili radost naciji™ decenijama... Pri tom je mlad i ima vremena i za odmor i za sve. 

 

Teško mi da prelomim da li ga razumem ili mrzim, tu sam negde lapo lapo. 

Poprilicno sam siguran da niko od nasih reprezentativaca iz bilo koje ere nije u dve sezone (koje su manje vise spojene sa minimalnim odmorom) odigrao vise utakmica i minuta. I to ne samo odigrao nego bukvalno nosio ekipu na svojim ledjima. Mislim da ljudi koji ne gledaju utakmice Denvera nemaju bas najjasniju predstavu koliko se Jokic trosi, koliko se igra preko njega i kroz njega. I posebno - koliko batina dobije na gotovo svakoj utakmici. 

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, 1n54jd3r said:

Poprilicno sam siguran da niko od nasih reprezentativaca iz bilo koje ere nije u dve sezone (koje su manje vise spojene sa minimalnim odmorom) odigrao vise utakmica i minuta. I to ne samo odigrao nego bukvalno nosio ekipu na svojim ledjima. Mislim da ljudi koji ne gledaju utakmice Denvera nemaju bas najjasniju predstavu koliko se Jokic trosi, koliko se igra preko njega i kroz njega. I posebno - koliko batina dobije na gotovo svakoj utakmici. 


Ja sve to razumem, zato i nisam naročito bijesan. Sa druge strane, šta je još nekolicina utakmica na tih stotinu i koliko već? Kokoškov je dovoljno iskusan da ga dobro odmori ikoristi samo kada je neophodno i zatim sve više aktivira kada je bitno. 

Za obe varijante ima dobrih argumenata, jebeš ga. 

Edited by Mil@n
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...