Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

Hajde  da je u pitanju neko EP, ovo su OI , najznacajniji reprezentativni  kosarkaski turnir i prilika za njega da  postane istinska kosarkaska   legenda vec sada , ako bi se dokopao  zlata ili  ako bi odveo reprezentaciju u finale kao glavni igrac reprezentacije,  ko ga jebe, navijacemo za Petruseva i nadam se Pokusevskog:thumbsup:

Link to comment
15 minutes ago, omiljeni said:

 

garant mu je Ljovisna trudna i treba da se porodi dok budu Igre u Tokiju.

ženio se navrat nanos krajem oktobra/početkom novembra kad je korona već uveliko počela obarati rekorde. Taman će biti 9 meseci kad bude otvaranje OI.

 

to je i meni palo na pamet, zena mu nije bila ni na dodeli mvpja.

 

kako bilo, i kad su ga 2 puta namolili da igra za reprezentaciju izgledo je ko da su ga puskom terali. prvi put maksimalno indisponiran, drugi delimicno indisponiran ali zato maksimalno natovljen.

Link to comment

najbolje igrače ne treba ni da zovu na EP i SP (osim ako baš sami ne insistiraju da igraju) i čuvati ih samo za OI

al jbg, kad savez vodi Suzi. i fokus grupe.

Link to comment
1 minute ago, omiljeni said:

najbolje igrače ne treba ni da zovu na EP i SP (osim ako baš sami ne insistiraju da igraju) i čuvati ih samo za OI

al jbg, kad savez vodi Suzi. i fokus grupe.

 

sacuvasmo jokica za oi :D

 

Link to comment

Sportista koji nece da ide na Olimpijadu.:laugh: Razumeo bih da preskoci bilo koju drugu kampanju ali olimpijsku, to iskreno ne razumem. Steta ali to je tako sa igracima koji odu preko bare da igraju, uvek postoji sansa da ce da se sete da se igranje za reprezentaciju ne placa. In my book Jokara je danas i definitivno postao igrac prema cijim dostignucima sam apsolutno ravnodusan, nesto kao Lilard, Kari ili Adetokumbo. Sto se tice njegovih "objektivnih razloga" moze da ih savije u tubu i nabije sebi u dupe.

  • +1 6
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, omiljeni said:

a pre toga su ga sačuvali i za svetsko u Kini

 

imalo je smisla da ga se cima za SP. bila je sansa da se uzme zlato posto su ameri poslali treci tim.

 

mene ovo nije iznenadilo. nije jokic lik koji ce da izgine za repku kao bogdan ili teo.

mada, imao sam malu nadu posto je vec zavrsio sezonu da ce makar malo da se cimne za tokio. 

eto sanse za petruseva. tako se kale junaci

Link to comment

Na sp u kini ie dosao debeo kao svinja, potpuno nespreman, napustao pripreme da bi isao doma...

 

Sad se treba fokusirati na ove koji su tu, nadam se da ce milutinov biti spreman i da ce se igrati seksi kosarka. 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Ros said:

 

imalo je smisla da ga se cima za SP. bila je sansa da se uzme zlato posto su ameri poslali treci tim.

 

mene ovo nije iznenadilo. nije jokic lik koji ce da izgine za repku kao bogdan ili teo.

mada, imao sam malu nadu posto je vec zavrsio sezonu da ce makar malo da se cimne za tokio. 

eto sanse za petruseva. tako se kale junaci

 

Imalo je smisla da igra SP osim što je SP jeste što je i kvalifikaciono za OI

Link to comment

Od najomiljenijeg do najomrazenijeg sportiste nacije u periodu od dve sedmice. Sad ga ne  cene ni kod kuce ni preko bare:sleep:

Edited by Micko8
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...