Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

Čorbica od mlade blitve, jagnjeći kotleti samo opečeni na grilu i divno meki i rozi unutra, dinstani krompir na puno peršuna i hcmulja, hrskava salata sa francuskim dresingom i boca Lastarovog pino noara.

Prve lale u vazi i ljubav. 

Link to comment

I ja imam od jutros lale sa pijace [emoji7][emoji7] moje omiljno cvece [emoji7][emoji7]

Za klopu upravo zavrsavam bolonjeze, ali sa domacim svezim taljatelama. To mi je sad manija da razvlacim ono testo (nemam masinicu).

Zanimljiv dorucak@darling mora to da se isproba.

Link to comment

Prvo sam mislio da ne volim ipak brancina. Al sam skapirao da ne mogu da pržim 2 od jednom. Em štrči pola van tiganja em sam ubacio dva. I onda je krenulo da se raspada zbog gužve a da i nije bio dobro pržen. 

 

Koji krompir koristite za krompir salatu? 

Link to comment

Hm kako objasniti, kontra od krompira za pire. Trebao bi beli al u poslednje vreme nalazim bolji crveni. Gledaj da je manje skrobast, tanja koža bi trebala da bude dobar znak, izbegavaj prevelike komade i oladi(po) ih posle kuvanja

Edited by maheem
Link to comment

Hahaha pozdrav za Indijca na dalekom moru (jel more? [emoji38]) volim njihovu hranu bas.

 

Mmmm brancin [emoji173]

Krompir koji imam, a najvise volim beli onaj sa glatkom korom, pojma nemam kako se zove, super je za sve.

 

Trenutno jedem Ritter coks sa rumom i grozdjicama. Bruka!

 

 

Link to comment

:D

nisu zlatni listici, mada bi trebali da budu, ali mu jos nije stiglo sve sto je narucio iz inostranstva od kalupa do namirnica koje ovde ne moze da nadje. konkretno, na ovom kolacu, koji se zove brugge cake ili пирожное брюгге, gde je donji deo od brasna od badema i badema, srednji deo ide neka karamela od kasjsija, mus od cokolade, deo sa krancom od korica narandze i gore cokolada. okolo mlecna cokolada sa grilijas orasima, zlatni listic gore je od ferrero rocher cokoladica, xixixixi...nismo jeli, ofkors.

 

a naravno da bih ti dala i vise od pola, samo da usavrsimo teleportovanje elektronsko ili vec nekakvo... dje je taj tesla kad najvise treba? bubice kazivaj sto to jos niste smislili...)

Edited by nezvanova
Link to comment

super su mu ove cokoladne vlati, tu se vidi majstortstvo :) mislim, na svemu se vidi. prenesi mu komplimente. valjda ce me se setiti kad bude prolazio kroz beograd, i porrci mu da sam ja njegova nova drugarica :D

 

 

jel prima izazove? jel pravio operu?

Edited by darling
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...