Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

pa kad se toliko pricalo o konzervama, posla mi voda na usta :D

 

 

to mi je omiljeno, sutlijas s visnjama. ne moras da ih ukuvavas, zaledjene na dno, preko njih mlak sutlijas, pusti par minuta da visnje puste krv :D, i cimet, ofkors. 

Link to comment
Na koji način da pripremim mekinje sa mlekom, a da to bude upotrebljivo? Probao sam sam prethodni put da skuvam u mleku, ne znam gde je pošlo po zlu, uglavnom to ni na šta nije ličilo!
 
 
[mention=662]darling[/mention]Jesi li ti čitala Anu Karenjinu?
zsshto ti je to potrebno? da prvo to raschistimo.

sent from bubamoto

Link to comment

minut pre nego sto si me pitao dal sam citala anu karu, procitala sam bubin post o njenom prijatelju koji je ubio svoju curu i pomislila da su sve porodice nesrecne na svoj nacin. kako si znao sta mi je u glavi, previse vremena provodimo zajedno na forumu :D

ne, to nisam ja. tunolovac na kom se vozikam ima 17 metara i nije u mandalini ;)

 

 

Edited by darling
Link to comment
Ovsene mekinje, da jedem poput ovsenih pahuljica.

prvo to je odvratno. ako bash morash, ja preporuchujem da nagurash u jogurt i pozderesh na gusto i brzo i zaboravish da ti se to desilo. alternativno bih meshala pahuljice i mekinje 1:1. skuvash pahuljice pa dodash mekinje, ili kako si vec navikao.

 

sent from bubamoto

 

 

 

Link to comment

Ama nestalo u lokalnom Maksiju onih makedonskih pahuljica, pa sam uzeo mekinje. Na netu nađem da zahtevaju nešto dužu pripremu, najbolje kuvanje - i kuvam i kuvam i kuvam i na kraju ništa, ko da i nisam!

 

Najbolje d odustanem.

Link to comment
1 minute ago, Ras said:

Ama nestalo u lokalnom Maksiju onih makedonskih pahuljica, pa sam uzeo mekinje. Na netu nađem da zahtevaju nešto dužu pripremu, najbolje kuvanje - i kuvam i kuvam i kuvam i na kraju ništa, ko da i nisam!

 

Najbolje d odustanem.

 

ni slucajno. jedna moja pre par godina kupila je 10 pakovanja mekinja misleci da su pahuljice. i nista, navikla se zena i pojela ih, sta ce :D

 

uopste se ne zezam, stvarno se desilo. 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...