Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

A kakva je juneća, to se nešto meračim da kupim al nikako. 

Mesare su mi i dalje taboo. Ne znam tamo da kupujem. Spremam meso koje je neko drugi do avio, isključivo. 😂

 

Moram da vežbam odlazak u mesaru. 

Link to comment

U mleko ide valjda da omekša, neki kažu da mleko izvlači gorčinu. Anyhow svinjska i pileća su mekane pa može valjda i bez mleka, juneća može ispasti tvrda.

Ako ideš na tu suvlju verziju bez safta onda mi se čini kao dobar kombo da je pržiš na puteru kratko :piggy: sad sam gladan :(

Link to comment

Meni se jede jesenja hrana. Poručio sam pečene paprike od nekog lokalca pa ću kad se vratim da pravim džem (to me jabuka iz tvoje salate podsetila), klasik belolucane, punjene sirom pa pohovane, salatu sa kikirikijem aaaaaaaaa

Link to comment

Stajala je u mleku jedno 3 sata. 

Brašno, vrela mast. 

Seckani bluk samo posuo preko pečene, crni sam u masti malo prodinstao. 

Imam neki super sexy ispod klase, veličina kokošijeg jajeta, cluk. Pokupio s njive jer ga ionako zaoru. 

 

Crno vino. 

 

Posle kocku onog galena s cimetom I đumbirom. 

Link to comment

@maheemSlično.

Mislim da me je čitavo leto nerviralo prisustvo bundeve u Maxiju, da bi sad za vikend bundeva bila prvo za šta sam se dohvatio i spremio rižoto sa njom.

Paprike su zakon!

 

@nisam ja dobro si to napravio!

Edited by Ras
Link to comment
Stajala je u mleku jedno 3 sata. 
Brašno, vrela mast. 
Seckani bluk samo posuo preko pečene, crni sam u masti malo prodinstao. 
Imam neki super sexy ispod klase, veličina kokošijeg jajeta, cluk. Pokupio s njive jer ga ionako zaoru. 
 
Crno vino. 
 
Posle kocku onog galena s cimetom I đumbirom. 
Bravo
Odrastao si mladi veseljače
  • +1 1
Link to comment

Aaaaa i bundeva mi je u glavi (glava mi je bundeva) ovih dana. Lepo žena kaže zapiši recept kad ti nešto dobro ispadne, opet ću morati da istražujem šta iskombinovati za čorbu od bundeve. Džindžer i chili mos def

Link to comment

Je l volite da jedete ono jelo sa džigericom, lukom, pirinčem ispečeno u rerni? Nekada se finišira jajetom odozgo (poput musake).

Nemam pojma kako se zove, razna imena se koriste.

 

 

Uz bundevu odlično ide čili.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...