Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

Mogo sam I brez. 

Našo sam jedino one neke pozder ploče. Wassa. Žena to sad kupuje pa ja kradem. 

 

Evo sacam ukro 2 komata I prekrio ih obilato ostatkom junećeg gulaša koji dok sam grijo malo ispritiskao te se meso fino nako razdrapalo. Posuo onim kvazi parmezanom iz kese. To ko što je nes kafa kafa. Ima parmiđana u tragovima, ostalo piljevina. 

Link to comment

Loš ti je rezultat. Probao sam da dohvatim komad sa slike ali ne ide.

Počni da kačiš real interactive pictures da i mi možemo da jedemo a ne samo ti dok deca u Africi umiru od gladi.

Link to comment
22 hours ago, maheem said:

Kum inspirisao karfiolom.

Karfiol i prokelj u rerni, grožđjice i indijski orah preko, Gennarova simple piletina u mom slucaju otkosceni bataci. Bruskete

Batake secem na tri dela - na batak i karabatak na dva dela, što je možda i nepotrebno al hranim dicu s manjim komadima da ne bi na pola velikog rekli ne mogu više.

Nema limuna, to je bluk, meso tanko u brašno pa zapečeš na mulju da se uhvati korica, ubačiš bluk i ruzmarin, sipaš deci i po vina i poklopiš na 45 minuta, pred kraj otklopiš da se tečnost redukuje.

 

Edited by maheem
Link to comment

Koziji sir sa vlašcem, nešto hleba i najmesnatiji duvan čvarci ikada. Doručak za šampione.

A za uz tekmu hladi se lubenica, verovatno poslednja ove sezone :(6b5b5d75bc829621640eb1700b8cc5a9.jpg

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment
3 hours ago, maheem said:

Batake secem na tri dela - na batak i karabatak na dva dela, što je možda i nepotrebno al hranim dicu s manjim komadima da ne bi na pola velikog rekli ne mogu više.

Nema limuna, to je bluk, meso tanko u brašno pa zapečeš na mulju da se uhvati korica, ubačiš bluk i ruzmarin, sipaš deci i po vina i poklopiš na 45 minuta, pred kraj otklopiš da se tečnost redukuje.

 

 

Свиђа ми се рецепт што значи, пробаћу и ја тако.... фала!

Link to comment
4 hours ago, maheem said:

Batake secem na tri dela - na batak i karabatak na dva dela, što je možda i nepotrebno al hranim dicu s manjim komadima da ne bi na pola velikog rekli ne mogu više.

Nema limuna, to je bluk, meso tanko u brašno pa zapečeš na mulju da se uhvati korica, ubačiš bluk i ruzmarin, sipaš deci i po vina i poklopiš na 45 minuta, pred kraj otklopiš da se tečnost redukuje.

 

 

 

A moja keva razvila super brzu tehnikud skidanja kostiju sa bataka i karabataka i kad su spojeni ako treba pa sad uči i mene. oko pola kilograma mada mi je sa MSom opao apetit malo.

 

Onda ih stavim u plastičnu kesu, nalijem muljem i strpam gomilu suvih začina, kari je počeo da me smara u poslednje vreme ali majčina dušica je super.

Pa držim to tako u kesi što duže (može i ceo dan ali sam nestrpljiv.

 

Onda to bacim na roštilj tiganj, skuvam pola pakovanja smrznutog kukuruza i razvalim se.

 

:piggy:

 

 

Link to comment
5 hours ago, *edited by mod said:

A za uz tekmu hladi se lubenica, verovatno poslednja ove sezone :(

Isti slučaj, samo ništa vajala nije, bela unutra. :sad:

Sad moram bar još jednu, ne može se ovako završiti sezona omiljenog voća.

Kod mene klasični nedeljni ručak, supa, piletina, pečeni krompir...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...